Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 16:57


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: 1. Bulldog zraz - Navrhy na vyjazdy a diskusia o zraze  |  Napísal: 22 Jan 2009, 18:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Na jižní Moravě,Slovensku,Rakousku to nemám vůbec projeté,tak bych ocenil nějaké návrhy,kdo tam jste jako doma,at to mužem nějak dát na papír. Když je SK a AUT tak blízko,nebylo by od věci tuto vyjíždku směřovat přez tyto země.
Jestli víte o něčem zajímavém,na co se dá po cestě mrknout,pište.
Tu vyjíždku bych dal tak asi max.250- 300km nějaký okruh. Jak jsem říkal,neznám to tam,tak ode mne nic nebude :cry: :cry: :cry:



Reklama


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Jan 2009, 18:19

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Da se objet Palava,tam jsi jiz byl a myslim,ze to stoji za to. Z Pasohlavek se da jet na Horni a Dolni Vestonice, pak zabocit na Pavlov a pres Klentnici na Mikulov, pak smer Lednice, pak lze jet na Breclav kolem rybniku a odtud lze vyrazit na Slovensko se zastavkou v motorestu u Janicku na kafe nebo neco k jidlu. Potom muzou kolegove ze Zahori navrhnout dalsi trasu. Navrat treba pres Hodonin, pred Breclavi odbocit na starou brnenskou cestu a jet Podivin, Zajeci, Nove Mlyny a Milovice zpet do Pasohlavek. Zastavky na obcerstveni lze doplnit dodatecne.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Jan 2009, 18:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Znám to tam dobře a doporučuji tuhle cestu každej rok ji několikrát projíždím. Vřele doporučuji. Ale nejlepší je projížďka když je vinobraní a burčák. Potom je cesta krásně provoněná :lol:


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Jan 2009, 18:41

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Zajda1 píše:
Znám to tam dobře a doporučuji tuhle cestu každej rok ji několikrát projíždím. Vřele doporučuji. Ale nejlepší je projížďka když je vinobraní a burčák. Potom je cesta krásně provoněná :lol:

To mas pravdu.Jenom musis davat pozor,abys nechytl smyk na mlatu a taky ozralych lidi na ceste je vic.


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Jan 2009, 22:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Kluci ,mám takové tajné přání ,projet si trať závodů do vrchu u Pezimku,tuším že se to jmenuje Pezimská Baba nebo tak nějak,místní určitě budou vědět,tady u nás kluci básní,jaký je to fantastický motorkářský terén,tak bych se o tom rád přesvědčil.Poblíž by také měla být vesnice,jejíž věhlas se táhne až k nám,Slovenský Grob.Je proslulá husími pečinkami :lol: takže oběd by byl jasný :P Napište někdo jak je to ve skutečnosti,aby to nebyly jen fámy.... :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Jan 2009, 22:45
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
miki píše:
Kluci ,mám takové tajné přání ,projet si trať závodů do vrchu u Pezimku,tuším že se to jmenuje Pezimská Baba nebo tak nějak,místní určitě budou vědět,tady u nás kluci básní,jaký je to fantastický motorkářský terén,tak bych se o tom rád přesvědčil.Poblíž by také měla být vesnice,jejíž věhlas se táhne až k nám,Slovenský Grob.Je proslulá husími pečinkami :lol: takže oběd by byl jasný :P Napište někdo jak je to ve skutečnosti,aby to nebyly jen fámy.... :wink:


je to asi na hodinu od hraníc, kopec sa volá Pezinská Baba, preteky do vrchu sa jazdia na opačnej strane od Čiech. Slovenský grob je ešte ďalej, sú tam dobré husacie hody, niektorý hovoria že celoročne, neviem, sezóna je najlepšia spolu s burčiakom.

Bojím sa len, že keď to spravíme ako stretnutie doobeda, poobede sa chceme prebehnúť, zájsť na husacinu, večer posedieť a na druhý deň domov, tak neviem, či to budeme na takéto dlhšie trasy stíhať.
Keď to tak zoberiem, ja to mám asi 250km len príchod, tak uvidíme, čo povie pozadie


suta
Poslať  Predmet príspevku: Výlet na srazu  |  Napísal: 23 Jan 2009, 00:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Nov 2008, 16:56
Príspevky: 34
Bydlisko: Brno - Bystrc

Offline
Mám to tam docela projetý a navrhuji Znojmo - Rakousko Hardegg - cesta kolem čáry - nádhera - Přes rakousko do Břeclavi a přes Lednici zpět. Dobrá silnice, málo aut a na Rakouské a České straně je dost věcí na vidění a dost hospod na zastávku - Tak snad se něco ujme vzdálenost do 250 km cca :roll:


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Jan 2009, 07:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
hele jen tak mimochodem aby nas rakusaci pulku nevybrali za vejfuky :lol: :lol:

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Jan 2009, 07:42

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
NaaR píše:
hele jen tak mimochodem aby nas rakusaci pulku nevybrali za vejfuky :lol: :lol:

Jo, na rakouske strane opatrne, nektery jejich policajt by mohl povazovat prujezd 20 Buldoku s ceskymi SPZ za provokaci. Oni nas nemaji moc radi, minuly tyden jsem byl nakupovat u nas v Hypernove a jeden Rakusak zablokoval autem hlavni vchod a klidne se bavil se znamym a na troubici auta za nim nebral ohled. :oops:


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Jan 2009, 18:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Něco k plánování té vyjížďky: jak už bylo jinde naznačeno, sraz bude 2-denní, tedy 1 nocleh.
Začneme-li v sobotu, netroufám si dát sraz na jižní Moravě dřív než v 11hodin ráno (spíš v poledne), sám to mám přes 200 km a někdo třeba i dál.
A plánovat vyjížďku 20ti motocyklů 250 km za odpoledne je čirá utopie. Byly doby, kdy jsme v takovém počtu absolvovali 400km od rána až do večera, každý toho měl plné zuby a večer jsme místo diskutování v hospodě popadali do spacáků, to určitě na tomhle srazu nechceme...
Každá zastávka v takovémhle počtu znamená minimálně půlhodinu. Je to úplně jiné než jet sám nebo 2-3 motorky.

Takže návrh a)
- sejdeme se kolem oběda, uděláme odpolední svezení cca 150 km, večer hospoda, ráno (dopoledne-odpoledne dle stavu) odjezd domů
nebo návrh b)
- udělat to na 2 noci, aby se mohlo ráno v 9-10 hromadně vyrazit na delší vyjížďku 250-300 km.

Co se zamlouvá víc?


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Výlet na srazu  |  Napísal: 23 Jan 2009, 18:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
suta píše:
Mám to tam docela projetý a navrhuji Znojmo - Rakousko Hardegg - cesta kolem čáry - nádhera - Přes rakousko do Břeclavi a přes Lednici zpět. Dobrá silnice, málo aut a na Rakouské a České straně je dost věcí na vidění a dost hospod na zastávku - Tak snad se něco ujme vzdálenost do 250 km cca :roll:


To by mě celkem i lákalo. Třeba jen kouknout a udělat nějakou fotku z venku. Ten hrad vypadá dobře:
http://www.hrady.cz/index.php?OID=5303
....ale pokud máte strach jet do Rakous :roll: :roll: :roll:

Navíc si myslim,když má někdo ,třeba jako Suta,určitou trasu najetou,je to obrovská výhoda,protože se ví,kde zastavit,kde něco smlsnout a ušetří to hodně drahoceného času,který by se mohl promrhat zbytečným blouděním.

To Cafe:

Jako nikde zatim není psáno,že je to na jednu noc,nebo na dvě.
To záleží na každém,jak to má daleko,jak se na to cítí.
Třeba já to mám nějakých 120km a na sobotu např. na 10:00 hod. mi to problém nečiní dorazit a pak ještě dát vyjíždku.
Je jasný,že když je někdo z větší dálky,že by rád v klidečku dojel v pátek,spočnul a byl na sobotu čerstvej. Je to na každém z nás,kdo kdy dorazí. Stanoví se akorát start vyjíždky a hotovo,víc bych neřešil.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Jan 2009, 20:02
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
u mňa je to ako u Cafe - racera, cesta je asi 250km, ak mám potom dať ďalších 250, zdá sa mi, že to bude už mimo zábavu, takže asi dojdem už v piatok a radšej sa v pohode vyspím :D


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Jan 2009, 20:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Klidně přijedeme na dva dny :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Jan 2009, 22:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Já bych byl pro Rakousko,ale podřídim se. NO PROBLEMO :lol:


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Výlet na srazu  |  Napísal: 24 Jan 2009, 12:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
[quote="Mirek1]
To Cafe:

Jako nikde zatim není psáno,že je to na jednu noc,nebo na dvě.
To záleží na každém,jak to má daleko,jak se na to cítí.
Třeba já to mám nějakých 120km a na sobotu např. na 10:00 hod. mi to problém nečiní dorazit a pak ještě dát vyjíždku.
Je jasný,že když je někdo z větší dálky,že by rád v klidečku dojel v pátek,spočnul a byl na sobotu čerstvej. Je to na každém z nás,kdo kdy dorazí. Stanoví se akorát start vyjíždky a hotovo,víc bych neřešil.[/quote]

No to je tím, jak se to tu stává krapet nepřehledný. V jiným tématu pár lidí psalo, že vyhovuje jedna noc, takže jsem to bral za hotovou věc. Sám to na dvě noci nezvládnu, takže se k vyjížďce třeba někde přidám.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.