Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 18:58


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Čiko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Feb 2009, 18:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17 Dec 2008, 20:05
Príspevky: 31
Bydlisko: Brno-Bystrc

Offline
Tak super 8) Jsem moc rád že to vidíš takhle Peter :)
V tom případě přijedeme v počtu 2x moto a 3x lidičky :lol:



Reklama


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2009, 06:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Zajda1 píše:
Ubytování je zařízeno v Campu na pláži. Pro náročnější je zamluveno ubytování v penzionu na stráni. 6 pokojů po dvou lůžkách a 6 pokojů po 4 lůžkách.Wc, sprcha a vařič na pokoji. Noc 280kč os. Jinak méně nároční budou ubytovaní v chatkách kde je spol wc. Noc 160kč os.takže shrnutí.
Sraz se bude konat od 16.5 do 17.5.2009. V Campu pláž
V campu je to zamluvený od 15.5 pro ty co si chcou si prodloužit víkend.
Musím do 5.3.2009 odeslat potvrzovací email. Tak prosím o potvrzení osob kolik nás tam dojede. Kolik nás tam bude od 15 a kolik dojede až 16
Teď už jen zbývá doladit vyjížďku. A tu bych nechal na někom jiném. Třeba Burgman se nabídl že pomůže.


Prosím při výběru noclehu berte ohled na to kolik je pokojů a kolik je jich volnejch.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2009, 08:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Chlapy. Prosím do Potvrzení účasti na 1 srazu Do 5.3.09 pište jen dle vzoru a diskuzi prosím jen zde. Jinak v tom bude o5 chaos.

Lubin napsal
lubin píše:
hoši to je všchno na pi...... je to pořád pro mě brzo i když bych měl přijet ve dvouch chtěl bych do penzionu ale je to prostě brzo no..... a těch pokojů jenom šest to bude málo podle mě.. no zkusím to dát co nejdřív dohromady tak asi nějak


Lubine proto jsem vše vypsal aby si každej zamluvil to kde by chtěl být ubytovanej. Mě osobně na tom nezáleží vyspím se kdekoliv. Pokud bych chtěl luksus tak zůstanu doma. Jedu na moto sraz a ne do VIP hotelu. Stejně večer pokud se něco popije tak je jedno kam hlavu složíš. 1 či 2 noci se dají přežít i v horším prostředí než na to co je kdo zvyklej. Je tam výběr pro všechny. Od stanu až po penzion vč wc a sprchy na pokoji. Myslím si že jiné místo by se hůř hledalo a navíc je už to skoro všude obsazený. Vše je dělaný na poslední chvíli.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2009, 18:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
To Zajda:
Neboj,že zatim nepotvrzuju učast na srazu,ale ještě přemlouvám maminu,aby taky vyrazila se mnou. Bo jí se kilometrů :lol: :lol:
Jinak já určitě dorazím i s kamošem na předchůdci Bullíka a to na 1100 Virago a určitě už v sobotu ráno,budete z dálky vědět,že jedem :lol: :lol:

Ještě jeden dotaz:
Co když teda nahlásím 3 osoby do chatky a něco se vysere,jakože děcka onemocní a mamina bude muset zůstat doma atd.
Prostě že ten počet co nahlásím nebude souhlasit,co pak s tím? Dikec


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2009, 19:12
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Mirek1 píše:
To Zajda:
Neboj,že zatim nepotvrzuju učast na srazu,ale ještě přemlouvám maminu,aby taky vyrazila se mnou. Bo jí se kilometrů :lol: :lol:
Jinak já určitě dorazím i s kamošem na předchůdci Bullíka a to na 1100 Virago a určitě už v sobotu ráno,budete z dálky vědět,že jedem :lol: :lol:

Ještě jeden dotaz:
Co když teda nahlásím 3 osoby do chatky a něco se vysere,jakože děcka onemocní a mamina bude muset zůstat doma atd.
Prostě že ten počet co nahlásím nebude souhlasit,co pak s tím? Dikec


Je několik variant. Buď se ubytuješ s někým jiným nebo budeš sám na pokoji. Co mě říkala majitelka tak že se platí za lůžko. A s tím objednáním je to v pohodě. Jen do toho data co jsem uved potřebuji vědět počet osob. Ti co se přihlásí později pak budou umístněni do chatek či penzionu k někomu nebo když nebude místo tak budou spát ve stanu. Jde jen o to kolik pokojů a kolik nás dojede. A taky kolik bude od pátku a kolik dojede v sobotu


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2009, 20:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak jo,v pohodě.Já teda napíšu tři a uvidíme,jak to dopadne :wink:


Landar
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2009, 21:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Okt 2008, 20:55
Príspevky: 119
Bydlisko: Skoro HK (CZ)

Offline
Ja na buldockovi + muj batuzek tj. 1 moto a 2 lidi :)
ubytko jsem ti hodil do ubytka jak bych prosil zamluvit, diky


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Feb 2009, 10:09
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Mirek1 píše:
To Zajda:
Neboj,že zatim nepotvrzuju učast na srazu,ale ještě přemlouvám maminu,aby taky vyrazila se mnou. Bo jí se kilometrů :lol: :lol:


nech sa nebojí, ja som mojej tiež neprízvukoval, že sú to od nás asi 3 stovky a spokojná ide :) . Bojí sa len počasia, ak bude škaredo, bude to s ňou horšie.
A čo sa kilometrov týka, nejaké tristovkové vzdialenosti za deň už má za sebou. keď spravím prestávky, nerobí to problém. Ale pomohlo, odkedy sme si spravili kecafóny do prilieb, cesta ide rýchlejšie.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Feb 2009, 10:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Kecafon je super věc. Hodně nad tím uvažuji že si ho pořídím, ale zase poslouchat celou cestu, dávej poror, jedeš rychle atd se mě taky moc nechce :lol: Kolikrát mě to stačí doma. A když jede semnou ta moje tak to jediná chvilka kdy mám klid a stále říkám neslyším a nemusím ji vnímat.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Feb 2009, 10:24
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Zajda1 píše:
Kecafon je super věc. Hodně nad tím uvažuji že si ho pořídím, ale zase poslouchat celou cestu, dávej poror, jedeš rychle atd se mě taky moc nechce :lol: Kolikrát mě to stačí doma. A když jede semnou ta moje tak to jediná chvilka kdy mám klid a stále říkám neslyším a nemusím ji vnímat.


:D :D :D


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Feb 2009, 12:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Přijedeme 2 kusy Stačí jedna noc z 16.na 17.5.

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Feb 2009, 16:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
Zajda1 píše:
Kecafon je super věc. Hodně nad tím uvažuji že si ho pořídím, ale zase poslouchat celou cestu, dávej poror, jedeš rychle atd se mě taky moc nechce :lol: Kolikrát mě to stačí doma. A když jede semnou ta moje tak to jediná chvilka kdy mám klid a stále říkám neslyším a nemusím ji vnímat.


clovece nevim ale sem rad ze kdyz jedu tak muzu poslouchat motor.clovek si aspon odpocne muze se soustredit a nikdo mu do toho epinda :D:D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Feb 2009, 17:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
NaaR píše:
Zajda1 píše:
Kecafon je super věc. Hodně nad tím uvažuji že si ho pořídím, ale zase poslouchat celou cestu, dávej poror, jedeš rychle atd se mě taky moc nechce :lol: Kolikrát mě to stačí doma. A když jede semnou ta moje tak to jediná chvilka kdy mám klid a stále říkám neslyším a nemusím ji vnímat.


clovece nevim ale sem rad ze kdyz jedu tak muzu poslouchat motor.clovek si aspon odpocne muze se soustredit a nikdo mu do toho epinda :D:D

JJ přesně tak. Ale občas je potřeba se spolujezdcem domluvit. Jinak radši si ten klid a relax vychutnávám bez kecání.


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 18:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
na domluvu zastavis u benzinky :D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 18:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Zajdo, díky za perfektní organizaci!! Než jsem se vrátil ze služebky tak už byly všechny dvoulůžáky v penzionu zamluvený, tak snad doma nebude příliš velká bouře kvůli chatce :)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.