Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 20 Apr 2024, 09:36


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 19:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Martine,mi Vám ten sprcháč na chvíli půjčíme na ty věci jak psal někde Peter :D Teď vážně,jsou tam i 4 lůžkáče,snad by nebyl problém to obsadit 2 lidma když jim děláme dobrej kšeft :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 20:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
To jste motorkáři? Děláte,jako by jste jeli na dovolenou do Chorvatska :lol: :lol: :lol:
Jsme spali už na různých místech a nejlepší to bylo na statku na půdě na seně. Bylo nás tam asi 10 na jedné hromadě a na to nejraději vzpomínáme.

Zajda to zařídil suprově a prostě barák jenom s dvoulůžkama asi není.
Pro mě je i chatka luxus,hlavně že neprší za krk.Díky za to :wink:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 20:32
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
miki píše:
Martine,mi Vám ten sprcháč na chvíli půjčíme na ty věci jak psal někde Peter :D Teď vážně,jsou tam i 4 lůžkáče,snad by nebyl problém to obsadit 2 lidma když jim děláme dobrej kšeft :wink:


ja si tiež myslím, že pri tom počte by nám mali dať aj tie ostatné izby, aj keď len pre dvoch. A keď budú sviňuchy a nebudú chcieť, tak im priplatím a pomyslím si o nich svoje :?

a Martine, tú sprchu ti prípadne požičiame. Aj na tie veci :D


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 20:34
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Mirek1 píše:
To jste motorkáři? Děláte,jako by jste jeli na dovolenou do Chorvatska :lol: :lol: :lol:
Jsme spali už na různých místech a nejlepší to bylo na statku na půdě na seně. Bylo nás tam asi 10 na jedné hromadě a na to nejraději vzpomínáme.

Zajda to zařídil suprově a prostě barák jenom s dvoulůžkama asi není.
Pro mě je i chatka luxus,hlavně že neprší za krk.Díky za to :wink:


no, to ti verím, na hromade v sene to nemusí byť špatné :D :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 20:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Zajda1 napísal:
Došlo tady k tomu čeho jsem se obávaval. V penzionu je jen 6 dvoulůžkových pokojů. A tady je jich objednaných 7. Marwil byl poslední a asi to nečetl. Budeme ho muset ubytovat buď ve 4 lůžkovém nebo chatka. Tímto ho vyzívám aby změnil kde chce být uložen ke spánku

Peter BT napísal:
a myslíš, že keď nás tam bude toľko, nedajú nám 4-lôžko pre dvoch? to ho budú mať radšej prázdne?

Peťo,tam kde jsi to napsal má Zajda počty,tak jsem ti to hodil sem,aby se dopočítal :wink:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 21:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Každopádně je zamluvenej celej penzion dopředu. Takže i ty 4 lůžkáče. Příští týden zavolám do toho campu a zkusím se zeptat jestly můžou spát i jen dvě osoby v penzionu atd. prostě zjistím víc info.
Chlapy zkuste se pro jednou trošku uskromnit, nejedeme na dovolenou do 4hnězdičkového hotelu, ale na moto sraz. Dělám co můžu i když vím že se všem nezavděčím. To v tom asi ani nejde. A pokud by mě někdo chtěl vystřídat tak prosím rád to přenechám.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2009, 22:01
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Zajda1 píše:
Každopádně je zamluvenej celej penzion dopředu. Takže i ty 4 lůžkáče. Příští týden zavolám do toho campu a zkusím se zeptat jestly můžou spát i jen dvě osoby v penzionu atd. prostě zjistím víc info.
Chlapy zkuste se pro jednou trošku uskromnit, nejedeme na dovolenou do 4hnězdičkového hotelu, ale na moto sraz. Dělám co můžu i když vím že se všem nezavděčím. To v tom asi ani nejde. A pokud by mě někdo chtěl vystřídat tak prosím rád to přenechám.


klídek Zajdo :D robíš to dobre. A môžeme byť len radi, že sa medzi nami našiel niekto, kto je ochotný a schopný obetovať čas a sily pre ostatných. Za to ti ostávame dlžný. Keby si nebol, len by sme tu tláchali o tom, čo by sme chceli, a ostalo by pri tom. A to ubytovanie tiež nie je problém, keď budem mať dvojlôžko, budem rád, keď mám zaplatiť štvorlôžko, tiež nemám problém. A keď ostane chatka, tiež sa nič nedeje. Máme za sebou aj s manželkou niekoľko ročníkov modelárskeho stretnutia vo Vysokých Tatrách, vždy 1. májový týždeň, ráno sme sa viac krát zobudili do čerstvého snehu a tiež nebol problém. A nebude ani teraz :) :)


Pavel68
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Feb 2009, 01:19

Registrovaný: 05 Okt 2008, 16:00
Príspevky: 104
Bydlisko: Třebíč

Offline
Za mě,ale myslím si že i zaostatni platí co píše Peter,snad jen s tím rozdílem těch zkušeností ,protože to bude s baťůžkem náš první motosraz.

_________________
Hlavně v klidu,kam nevidím tam nejedu?!


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Feb 2009, 08:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Bych to ani tak nějak moc motosrazem nenazýval. Bude to spíš setkání jak sraz.
Pavle,jak to je pro batoh první akce,tak se nedivím,ale až ju trochu zkazíme,tak jí bude stačit na spaní celta a cihla pod hlavu :lol: :lol: :lol: :lol:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Feb 2009, 19:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Tak mám nové info co se týče ubytování. Ubytování se platí za osobu a noc. Tak že pokud bude jen jeden ve 4 lůžkovém pokoji tak platí jen za sebe ne za celý pokoj.


Čiko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Feb 2009, 11:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17 Dec 2008, 20:05
Príspevky: 31
Bydlisko: Brno-Bystrc

Offline
Tak to ja si hned zamlouvám dva pokoje :D jeden pro mě a druhy pro ženu :lol: :lol: dělám si srandu,pro mě platí ta chatka co sem psal :D ...jen mi to nedalo a musel sem trošku popichnout ten přepich co Zajda nabízí :lol: Tolik komfortu a prostoru pro vymýšlení sem ještě na žádným srazu či setkání :lol: nezažil...myslím že teď si mužou vybrat všichni :wink:
Zajdo seš borec v zařizování 8) a to myslím vážně!!!


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Feb 2009, 16:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Takže kdyby zbyl nějaký pokoj , tak ho beru, ale s tou chatkou jsem taky smířený.

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Simir
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Feb 2009, 23:39

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Potvrzuju ůčast na srazu.Jeden maník a jeden bulda.Přijel bych už v pátek.Jedu z jižních čech,tak jestli je někdo poblíž můžem jet případně společně. :D :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Feb 2009, 15:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
To Simir:
To je od tebe hezky,ale není z tvého profilu zřejmé odkud to vlastně jsi?
Zkus si ho doplnit :wink: :wink:
Třeba budeme mít stejnou cestu :wink:


Simir
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Feb 2009, 20:21

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Pro Mirek1 Jsem od Kaplice,je to kousek od Nových Hradů kde jsi už jezdil.S počítačem se teprve učím tak se mi nepodařilo dát tam vše co bych si přál. :D :D


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.