Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 15:21


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Feb 2009, 22:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Simir píše:
Potvrzuju ůčast na srazu.Jeden maník a jeden bulda.Přijel bych už v pátek.Jedu z jižních čech,tak jestli je někdo poblíž můžem jet případně společně. :D :D

Jen tak pro pořádek aby se to nezatoulalo-účast se potvrzuje jinde :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Feb 2009, 23:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
miki píše:
Simir píše:
Potvrzuju ůčast na srazu.Jeden maník a jeden bulda.Přijel bych už v pátek.Jedu z jižních čech,tak jestli je někdo poblíž můžem jet případně společně. :D :D

Jen tak pro pořádek aby se to nezatoulalo-účast se potvrzuje jinde :wink:


Jo,jo,tak to bude asi tady:
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=134 :wink:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 18:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Společně s Mirkem jsme to vyhlásili do světa. Autor plakátu je Mirek. Pěkně se mu to povedlo že.
:D
http://www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=2435


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 19:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
No to mi teda poserte kozy, ve stejném termínu a 3 km přes vodu je motosraz Pohádka,to zas bude kolem přehrady nablito a těch chlupatejch.... :roll: Na druhou stranu by zase čuměli kdyby tam přijelo 30Bulíků naráz, a co teprve ty pečeny selata v pátek zadarmo :lol: Těch akcí je nějak moc naráz :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 19:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Myslim,že to v ničem nevadí,nebo snad jo?
Prase sice neochutnám,když dojedu až sobotu,ale když nikdo nepořeší tu vyjíždku,tak bych jel klidně s nima ve 13:00 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 19:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
No jak vidím tak plán vyjížďky o5 bude na mě. Nikdo se k tomu nemá.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 20:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Zajda1 píše:
No jak vidím tak plán vyjížďky o5 bude na mě. Nikdo se k tomu nemá.

Nelámej nad náma hůl :-) sestavit vyjížďku je na chvilku, stačí posbírat pár tipů na výlety - třeba najít nějakou rozhlednu je hračka a hnedka je hodina času v prd.... :-)

Spíš ještě popřemýšlejte jak s tím odjezdem na vyjížďku, jestli opravdu čekat na opozdilce (např. já), nebo vyrazit už třeba v deset ráno a sejít se v nějaký restauraci u oběda.


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 20:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Až bude sraz na severu Moravy tak to s Mirkem tady připravíme ale to by v lepším případě asi bylo až napřesrok,protože za rok jedeme na Slovensko! Peter nám připraví exkursi do Hurbanova-nebo ne? :lol:
Já trochu lovil v mapě a asi by bylo nejlepší zvolit buď západní variantu(např.směr Jemnice-Slavonice-Vratěnín-Bítov-Zálesí ap) nebo jižní variantu přes Rakousy (např.Štítary-Zálesí-Chvalatice-Bítov -Vysočany-Vratěnín-Drosendorf-Langau-Retz a přes Znojmo zpět)
Tady musí ale zapracovat někdo kdo to už trochu projel a zná to :wink: 20 motek nemůže někde kufrovat a podle navigace by to nebylo ono.Taky zastávky by měly být předem naplánovány na atraktivním místě. Zajdo zkus toho Burgmana trochu nabudit a dejte to prosím spolu dokupy.Čas odjezdo ve 13,00!!!! "Páteční se dohodnou na dopolední zahřátí motorů třeba na kukandu do toho Lančova-to nebudeme plánovat dopředu.V neděli trochu laškuji stím že bych to vzal přes AC Merkur juknout na ten CUSTOM.Hodně bude záležet ale naKONKRÉTNÍM počasí. :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 21:13
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Hurbanovo môže byť, Bažant, Kelt a Heineken sa varí oproti hotelu takže tu budete musieť byť na dlhšie, možností je tu okolo dosť, či už na Slovensku - Štiavnické hory alebo Gabčíkovo alebo 15km južne Maďarsko, Balaton, alebo kopce smerom na Budapeśť. Rád to dám dokopy. Ale na Vranove som bol naposledy ako 4-ročný, tak si moc nepamätám :D :D :D


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 21:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Já věděl že na to skočí :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2009, 21:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Jinak jsem to trochu počítal je to přibližně zatím 19 BT+asi 5 dalších moto,začíná to vypadat slušně :lol: tak to tipuju na asi 30-35 lidí a to bude docela mumraj. :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2009, 07:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
cafe-racer píše:
Zajda1 píše:
No jak vidím tak plán vyjížďky o5 bude na mě. Nikdo se k tomu nemá.

Nelámej nad náma hůl :-) sestavit vyjížďku je na chvilku, stačí posbírat pár tipů na výlety - třeba najít nějakou rozhlednu je hračka a hnedka je hodina času v prd.... :-)

Spíš ještě popřemýšlejte jak s tím odjezdem na vyjížďku, jestli opravdu čekat na opozdilce (např. já), nebo vyrazit už třeba v deset ráno a sejít se v nějaký restauraci u oběda.

Já nelámu hůl. Jen mě zamrzelo že se toho nikdo nechtěl ujmout. Něco vymyslím. A tak jak říkáš, je to na chvilku to sestavení. No to by jsme se měli dohodnout v kolik se vyjdede v sobotu. A čekat na opozdilce by se mělo jen do určité doby. Já bych to viděl tak. Příjezd 16.5 do campu do 11.00h Proběhne nějaké to ubytování a je hned 12hod. Stejně to dopadne tak že vyjížďka proběhne až tak ve 13hod.

Burgman se už od té doby neozval. Dám něco do hromady. Hlavně se musí počítat že pojede celkem dost motorek. Proběhne určitě tankování a než se taky všeci dáme do pohybu to bude taky nějakej čas trvat. Ale jinak kolečko kolem přehrady by taky nebylo špatný. Cesta je klikatá, atrakce tam taky jsou. Můžem pak hodit očkem do veterán salonu. To taky zabere hoďku. Zkuste popřemýšlet kolik tak asi najdem. Já odhaduji max, ale max 150km. Když bude výjezd ve 13h a návrat tak kolem 19hod. Taky záleží kde by jsme si chtěli dát něco na večeři. Jestly v Campu nebo někde po cestě. Hodně záleží na počasí to nám může zkazit veškeré plány

Nejjednouduší varianta plánování trasy bude. Jak se ojaří tak vytáhnu pejska a pujdem si případnou trasu projet a naplánovat to na místě. Pak ji jen dát sem. Už jsem se dohodl s Čikem který pojdede semnou. Chtěl by se někdo přidat k nám? Víc hlav víc možností


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2009, 09:51

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Zajda1 píše:
cafe-racer píše:
Zajda1 píše:
No jak vidím tak plán vyjížďky o5 bude na mě. Nikdo se k tomu nemá.

Nelámej nad náma hůl :-) sestavit vyjížďku je na chvilku, stačí posbírat pár tipů na výlety - třeba najít nějakou rozhlednu je hračka a hnedka je hodina času v prd.... :-)

Spíš ještě popřemýšlejte jak s tím odjezdem na vyjížďku, jestli opravdu čekat na opozdilce (např. já), nebo vyrazit už třeba v deset ráno a sejít se v nějaký restauraci u oběda.

Já nelámu hůl. Jen mě zamrzelo že se toho nikdo nechtěl ujmout. Něco vymyslím. A tak jak říkáš, je to na chvilku to sestavení. No to by jsme se měli dohodnout v kolik se vyjdede v sobotu. A čekat na opozdilce by se mělo jen do určité doby. Já bych to viděl tak. Příjezd 16.5 do campu do 11.00h Proběhne nějaké to ubytování a je hned 12hod. Stejně to dopadne tak že vyjížďka proběhne až tak ve 13hod.

Burgman se už od té doby neozval. Dám něco do hromady. Hlavně se musí počítat že pojede celkem dost motorek. Proběhne určitě tankování a než se taky všeci dáme do pohybu to bude taky nějakej čas trvat. Ale jinak kolečko kolem přehrady by taky nebylo špatný. Cesta je klikatá, atrakce tam taky jsou. Můžem pak hodit očkem do veterán salonu. To taky zabere hoďku. Zkuste popřemýšlet kolik tak asi najdem. Já odhaduji max, ale max 150km. Když bude výjezd ve 13h a návrat tak kolem 19hod. Taky záleží kde by jsme si chtěli dát něco na večeři. Jestly v Campu nebo někde po cestě. Hodně záleží na počasí to nám může zkazit veškeré plány

Nejjednouduší varianta plánování trasy bude. Jak se ojaří tak vytáhnu pejska a pujdem si případnou trasu projet a naplánovat to na místě. Pak ji jen dát sem. Už jsem se dohodl s Čikem který pojdede semnou. Chtěl by se někdo přidat k nám? Víc hlav víc možností

Kdybys tu projizdku planoval nekdy po 7.4.,tak bych se pridal. Kdyz uz nestihnu sraz,tak aspon tohle. :cry:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2009, 09:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
To by tak mohlo být, v campu jsem s paní domluvenej že dojedu po velikonocích. Tak že to bude po 7.4. Počítám s tebou už jsme 3


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2009, 11:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Začal jsem sázet zajímavosti do mapy, takhle se to plánuje skoro samo:
[url]http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=
100174811493604473702.0004640b98bc95b65db93[/url]
(nechce to vložit link, tak si to zkopírujte a vložte do řádku adresy)
Kdyby jste o něčem v okolí vědeli, ozvěte se (nevím jestli to půjde upravovat každýmu)

Martin


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.