Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 20:29


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2009, 22:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Stále mě zbývají ještě dvě DVD s potiskem měl by pak někdo zájem o ně? A pokud má někdo vypalovačku s LightScribe ta mu velmi rád pošlu návrh potisku na vypálení.



Reklama


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2009, 22:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Zajdo jedno určitě pro mně, od pátku jsem 5 dní v Brně na Autosalonu,budu tam v expozici ÚAMK učit neřidiče jezdit.dej vědět kde bychom se setkali :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2009, 22:56
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Zajda1 píše:
Stále mě zbývají ještě dvě DVD s potiskem měl by pak někdo zájem o ně? A pokud má někdo vypalovačku s LightScribe ta mu velmi rád pošlu návrh potisku na vypálení.


na mňa si dúfam nezabudol?


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 05:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Peter BT píše:
Zajda1 píše:
Stále mě zbývají ještě dvě DVD s potiskem měl by pak někdo zájem o ně? A pokud má někdo vypalovačku s LightScribe ta mu velmi rád pošlu návrh potisku na vypálení.


na mňa si dúfam nezabudol?

Ne nezapoměl jsem. Neboj. Stebou jsem počítal automaticky.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 05:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
miki píše:
Zajdo jedno určitě pro mně, od pátku jsem 5 dní v Brně na Autosalonu,budu tam v expozici ÚAMK učit neřidiče jezdit.dej vědět kde bychom se setkali :wink:

Dobře, budeš ho mít u mě. Dám ti vědět, kdy bych se zastavil.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 05:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
OZZY píše:
Klucii udělejte mi taky jedno exkluzivní Dívko :shock: cenu samozřejmě respektuji :wink: zatim dík a když to nepujde tak se nic neděje :wink: ale rad bych ho vlastnil :D

Takže ty jsi se taky přihlásil o jedno exluzive DVD. Dostaneš to desáté :lol: :lol:
DVD s potiskem už nejsou!!!
V sobotu nebo neděli vyzvednu od Mirka to origo co vypálil a a nakopíruji to na ty s potiskem a začnu je rozdávat.


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 16:50

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Zajda1 píše:
Stále mě zbývají ještě dvě DVD s potiskem měl by pak někdo zájem o ně? A pokud má někdo vypalovačku s LightScribe ta mu velmi rád pošlu návrh potisku na vypálení.


Když budu mít ten návrh potisku v nějakém rozumném formátu (JPG, PDF) tak není problém pro zájemce udělat CD samolepky pro polep CD média a případně také vytvořit buklet na krabičku, pokud ho už někdo nevytvořil :D :D :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 18:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Mirek1 píše:
Moje jenom to uvnitř(doufám kvalitní) a že neuhodnete,kdo to zaobalil do slušivého kabátku?
Je to ale jenom limitovaná edice 10 kusů pro V.I.P. uživatele tohoto fora :lol: :lol: :lol:
Zítra jedno zasílám do Německa,pré si to pustí na srazu :wink:



Rád bych tento můj nepodařený text uvedl na pravou míru,aby se někdo neurazil za to slovo V.I.P. dal jsem za to tady ty tři smajly :lol: :lol: :lol: a doufal v to,že to vezmete s humorem.

Zajda má vypalovačku s touto funkcí a tak na zkoušku koupil balení 10ks těchto spec. DVD aby to vyzkoušel,jak to funguje. Tady od toho se taky odvíjel ten počet 1O ks. A já debil tam dopsal VIP 10ks. a někdo si to asi přebral po svém. Ani já toto ještě nemám.

Proč budou mít Němčouři DVD dřív jak všichni ostatní :?:
.....Protože zajovi psal jejich admin,že mají zájem si to pustit na jejich srazu,na který odjíždějí příští čtvrtek,tak jsem jedno OBYČEJNÉ vypálil a na svoje náklady poslal doporučeně do Německa,aby to stihlo dojít,než odjedou.

Pokud se někdo jako nasral(z některých příspěvků to tím lehce zavání),tak at rychle splaskne,protože nemá být proč a na žádné VIP se tady nehraje,BYLA TO JENOM SRANDA. :wink: ÁMEN


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 18:11
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
a ja som už zháňal známosti, aby mi pomohli zohnať tiež tie VIP.
Na tých, ako som počul, je viac motoriek, viac ľudí, viac farieb, večer tam bol aj striptíz a celé je to nakrútené za slnečného počasia a nie takto pod mrakom ako pre nás radových :(


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 18:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Tady je fotka jak to přesně vypadá. Vypálím toto DVD pro všechny. Jen prosím napište kdo o něj máte zájem. Musím tyto DVD nakoupit a taky mě to nějakej čas zabere než všechny potisky a pak následně film vypálím.
cca mě jedno DVD zabere 45 min vč. potisku
Celkovej náklad na jedno DVD s potiskem je do 20kč.
Ještě se taky musíme domluvit jak by se to dalo do distribuce. Napadlo mě že bych to dal Alexovi a ten by to dovezl do Prahy a pak jak se domluvíte. Taky ovšem záleží jestli by Alex na toto přisloupil
Obrázok

Obrázok


alex227
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 18:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Feb 2009, 14:20
Príspevky: 480
Bydlisko: Vysočina

Offline
Jasně,
distribuce se rád ujmu - nemám s tím nejmenší problém.
A jestli je na tom VIP i striptíz Zagorky, tak mě stačí obycejné DVD :lol: :lol: :lol: .

_________________
Kolik třešní, tolik višní...


Peťka
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 18:40

Registrovaný: 20 Máj 2009, 21:09
Príspevky: 69

Offline
Pánové myslím,že dohady kolem DVD jsou zbytečné,měli by jste se zamyslet co to stojí času něco takového vytvořit.Michal u toho tráví svůj veškerý volný čas jenom ,aby to vypadalo co nejlépe.Také Mirek nad tím filmem strávil hodně času.Opravdu to není žádná lambáda.Všechno to dělají pro nás všechny.


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 19:14

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Mirek1 píše:
Mirek1 píše:
Moje jenom to uvnitř(doufám kvalitní) a že neuhodnete,kdo to zaobalil do slušivého kabátku?
Je to ale jenom limitovaná edice 10 kusů pro V.I.P. uživatele tohoto fora :lol: :lol: :lol:
Zítra jedno zasílám do Německa,pré si to pustí na srazu :wink:



Rád bych tento můj nepodařený text uvedl na pravou míru,aby se někdo neurazil za to slovo V.I.P. dal jsem za to tady ty tři smajly :lol: :lol: :lol: a doufal v to,že to vezmete s humorem.

Zajda má vypalovačku s touto funkcí a tak na zkoušku koupil balení 10ks těchto spec. DVD aby to vyzkoušel,jak to funguje. Tady od toho se taky odvíjel ten počet 1O ks. A já debil tam dopsal VIP 10ks. a někdo si to asi přebral po svém. Ani já toto ještě nemám.

Proč budou mít Němčouři DVD dřív jak všichni ostatní :?:
.....Protože zajovi psal jejich admin,že mají zájem si to pustit na jejich srazu,na který odjíždějí příští čtvrtek,tak jsem jedno OBYČEJNÉ vypálil a na svoje náklady poslal doporučeně do Německa,aby to stihlo dojít,než odjedou.

Pokud se někdo jako nasral(z některých příspěvků to tím lehce zavání),tak at rychle splaskne,protože nemá být proč a na žádné VIP se tady nehraje,BYLA TO JENOM SRANDA. :wink: ÁMEN

Jestli myslíš mě,tak já jsem si dělal taky srandu,zkratku VIP znám i z trochu jinších souvislostí.Kdyby zbyla jedna třeba neoznačená DVD,rád si ji vezmu,v sobotu jsem v Bohuslavicích. Se Zajdou jsem už o tom mluvil - pokud budeš doma,stavil bych se pro ni. Mám připraveno i potřebné razítko i s pečetním voskem. :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 20:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
ZDENO:
Jasně,pokud ti to nevadí,mužu sloužit akorát nepotištěným DVD.
V sobotu bych doma měl být,ale raději mi brnkni na: 774 311 487.
Kdy bys to tak asi viděl? Dopoledne?odpoledne? :roll:


PitbullLibor74
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2009, 20:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 19:02
Príspevky: 200
Bydlisko: Olomouc

Offline
Miro,stavil bych se taky v sobotu,jestli můžu.Třeba dopoledne....

_________________
Pitbulllibor74 - Doggenreiter


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.