Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 14:21


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Júl 2009, 23:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No Zajda tenkrát koupil taky Panasonic MiniDV kazetu(tu erární),ale ta má označení DVM60 a takové označení tam nemáš,takže asi nebude tak profi,tak jak si to uděláš,tak to budeš mít. :wink:



Reklama


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Júl 2009, 23:18

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
To je v pořádku, to označení DVM 60 je další označení pro DVC standard. Na ty taky točím a v poho.


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 18:14

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Zajda 1 napsal ve vlákně http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewto ... =6642#6642:
"A co takhle pozvat i jiné motorky? Vadilo by to? Něco jsem rozhodil na GSX foru"

Odpověď:
v tom nebude problém. Vzhledem k tomu, že se jedná o Bulldog sraz, tak o vyjížďce pojedou vepředu Bulíci a za nimi ostatní motorky.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 18:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
MilanBT píše:
Zajda 1 napsal ve vlákně http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewto ... =6642#6642:
"A co takhle pozvat i jiné motorky? Vadilo by to? Něco jsem rozhodil na GSX foru"

Odpověď:
v tom nebude problém. Vzhledem k tomu, že se jedná o Bulldog sraz, tak o vyjížďce pojedou vepředu Bulíci a za nimi ostatní motorky.

No tak to je jasné že je to Bulldog srazík to respektuji. :wink: Stejně asi jich moc nepojede pokud vůbec někdo. Byl to jen návrh na to aby nás tam bylo trošku víc. :lol:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 20:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
A já teda nechápu proč by nás tam mělo být víc a ještě ktomu jinejch motorkářů,takovejch srazů je všude plno kam můžem s kámošema :roll: Pro mně je to Bulldog sraz a já bych to viděl jen pro nás,přitom pochopím že někdo jede přes celou republiku a nechce být sám tak sebou někoho sveze .Na Vranově to bylo tak akorát a těch pár prima kluků tam docela zapadlo ale z toho co se chystá na Seči moc radost nemám :cry: Pro tentokrát budiž ale na příště bych to už nepřekous a raději budu doma :cry:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 20:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Na Vranově ti to nevadilo a tady ano? Ty víš co jsou to za lidi, když je už soudíš? Pokud se dobře koukám tak ani nejsi objednán na sraz a ani na motorkářích. :wink:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 20:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Klukům kteří to organizují to nevadí. Ze slušnosti jsem se zeptal jestli můžu pozvat i jiné motorkáře. A pokud se dobře koukám tak sami kluci zvou i jiné co mají rádi jen jednu stopu a dvě kola. :D :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 20:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Ty ses nezeptal ,tys je pozval tak se hned nevztekej a k počtu jiných moto jsem se jasně vyjádřil,házíš odkazy na jiná fóra a názor ostatních neznáš,na jiném místě tady dělám o této věci průzkum a tam jse hlasoval za B) tak si to přelož do češtiny :roll: Je to proto abychom do budoucna věděli jak na organizaci.A za svým názorem si stojím a tobě je po něm prd obvzlášť když jsi známý převlíkač košil a konec konců ty Bt čko nemáš ,tak co se o to staráš :lol:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
miki píše:
Ty ses nezeptal ,tys je pozval tak se hned nevztekej a k počtu jiných moto jsem se jasně vyjádřil,házíš odkazy na jiná fóra a názor ostatních neznáš,na jiném místě tady dělám o této věci průzkum a tam jse hlasoval za B) tak si to přelož do češtiny :roll: Je to proto abychom do budoucna věděli jak na organizaci.A za svým názorem si stojím a tobě je po něm prd obvzlášť když jsi známý převlíkač košil a konec konců ty Bt čko nemáš ,tak co se o to staráš :lol:

Já a převlékač košil? To je mě ale novinka čeče. To že jsem prodal BT je pouze moje věc. Tak si za svým názorem stůj, já ti ho neberu. Ty debile kdyby nebylo mě tak není ani ten první sraz. A zůstalo by u tvého tlachání a rýpání.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
miki píše:
Ty ses nezeptal ,tys je pozval tak se hned nevztekej a k počtu jiných moto jsem se jasně vyjádřil,házíš odkazy na jiná fóra a názor ostatních neznáš,na jiném místě tady dělám o této věci průzkum a tam jse hlasoval za B) tak si to přelož do češtiny :roll: Je to proto abychom do budoucna věděli jak na organizaci.A za svým názorem si stojím a tobě je po něm prd obvzlášť když jsi známý převlíkač košil a konec konců ty Bt čko nemáš ,tak co se o to staráš :lol:

Jo a ještě mě ukaž na jaká jiná fora? Jsem jen na jednom a tady je to druhé.


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Docela lituji že jsem právě tebe pověřil organizací srazu na vranově,zapomínáš jak to tehdy bylo a věř že by ten sraz byl i bez tebe.možná trochu jiný ale určitě by byl.A vulgárimi výrazy můžeš častovat manželku ale né mně ty Brněnskej frajírku :P Docela jsi mně pobavil když jsi chtěl abych ti pomáhal organizovat něco co mám doleko 200 km jsem ochoten se na organizacích podílet ale pouze na severní Moravě :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
miki píše:
Docela lituji že jsem právě tebe pověřil organizací srazu na vranově,zapomínáš jak to tehdy bylo a věř že by ten sraz byl i bez tebe.možná trochu jiný ale určitě by byl.A vulgárimi výrazy můžeš častovat manželku ale né mně ty Brněnskej frajírku :P Docela jsi mně pobavil když jsi chtěl abych ti pomáhal organizovat něco co mám doleko 200 km jsem ochoten se na organizacích podílet ale pouze na severní Moravě :wink:

JJ, protože by jsi dál nedojel než na severní moravu :lol: :lol: :lol:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
miki píše:
Docela lituji že jsem právě tebe pověřil organizací srazu na vranově,zapomínáš jak to tehdy bylo a věř že by ten sraz byl i bez tebe.možná trochu jiný ale určitě by byl.A vulgárimi výrazy můžeš častovat manželku ale né mně ty Brněnskej frajírku :P Docela jsi mně pobavil když jsi chtěl abych ti pomáhal organizovat něco co mám doleko 200 km jsem ochoten se na organizacích podílet ale pouze na severní Moravě :wink:

A co si bereš do huby moji přítelkyni? A pokud vím tak ty jsi vyjel po mě první. Kvůli posrané samolepce a začal mě urážet. to už si nepamatuješ!!!


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Zajda1 píše:
Na Vranově ti to nevadilo a tady ano? Ty víš co jsou to za lidi, když je už soudíš? Pokud se dobře koukám tak ani nejsi objednán na sraz a ani na motorkářích. :wink:


Na srazy zásadně nejezdím ale náš sraz to jeněco jiného,to je setkání lidí se stejným názorem na motorku kterou máme,a abych se zůčastnil srazu tak se nemusím nikde objednávat(nakonec organizátoři vědí) a přesto tam mohu být a ubezpečuji tě že tam budu :!: Nevím ale proč to zdůvodňuji někomu kdo BT zavrhl,to tam jedeš jako náborář za GSX :?:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
miki píše:
Na srazy zásadně nejezdím ale náš sraz to jeněco jiného,to je setkání lidí se stejným názorem na motorku kterou máme,a abych se zůčastnil srazu tak se nemusím nikde objednávat(nakonec organizátoři vědí) a přesto tam mohu být a ubezpečuji tě že tam budu :!: Nevím ale proč to zdůvodňuji někomu kdo BT zavrhl,to tam jedeš jako náborář za GSX :?:

Tak to už se teď těším že tam budeš. A já tam třeba pojedu jako náborář proč ne :lol:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.