Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 11 Máj 2024, 08:46


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 22:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
A zorganizovals to dobře jak už jsem několikrát uvedl,Zajdo to ti nikdo nebere a nechme toho už :cry:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...



Reklama


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 06:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Zajda1 píše:
Na německém foru jsem zrušil pozvání. Aby Miki měl radost. http://forum.bulldog-bt1100.de/viewtopi ... =10&t=9372


Asi nepůsobí zrovna nejlépe když někoho pozveš a pak řekneš "nebo ne, radši nejezděte". Sice se nikdo nepřihlásil, mohl o tom ale přemýšlet.
Politici nám už tak dělají ve světě "pěkné" jméno, tak proč to ještě přikrmovat!
(Argumenty: že si to tam mám dát sám, nebo že na sraz stejně nejedu ... si klidně nech od cesty)

Příště řekni, až budeš chtít něco přeložit!!!


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 06:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Pjotr píše:
Asi nepůsobí zrovna nejlépe když někoho pozveš a pak řekneš "nebo ne, radši nejezděte". Sice se nikdo nepřihlásil, mohl o tom ale přemýšlet.
Politici nám už tak dělají ve světě "pěkné" jméno, tak proč to ještě přikrmovat!
(Argumenty: že si to tam mám dát sám, nebo že na sraz stejně nejedu ... si klidně nech od cesty)

Příště řekni, až budeš chtít něco přeložit!!!

Když mě někdo řekne že se starám o věci po kterých je mě prd. Tak proč bych to nesmazal. Když už BT nemám jak bylo tady někde zdůrazněno. Sice se nikdo nepřihlásil, ale soukromky jsem od nich dostal. Na něco jsem odpověděl. Těm co mě napsali tak napíši důvod vymazání a ať si udělaj obrázek sami. A ten dotyčnej ať si to tam dá sám když je tak chytrej.
Jinak děkuji za překlad, pro příště ho já už potřebovat nebudu. :wink:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 10:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Dnes jsem dostal tuto soukromou zprávu. Na toto odepíši že jsou zde osoby které si nepřejí aby někdo z nich dojel.


Hi,

warum läßt du die Informationen denn nicht einfach so stehen wie du sie geschrieben hast, denn so weiß keiner mehr was ihr gemacht habt.
Und weh tut es auch keinen

Gruß Jörg


samotář47
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 12:20

Registrovaný: 15 Feb 2009, 09:05
Príspevky: 81

Offline
Vážení pánové,
Poněkud s údivem sleduji vaší diskusi.Je sice zajímavé číst o tom kdo má větší zásluhy o první sraz,ale tak trošičku jste pozapoměli kdo organizuje druhý.Tak jako pořádající nemám problém s účastí jiných motorek.Na megasraz to určitě nevypadá.Pokud jde o německou účast,souhlasil jsem s tím aby je Zajda pozval.(prohrdnáno po telefonu).Zajda mi už ale nepovažoval za nutné sdělit,že pozvání chce zrušit.Tak prosím pánové pkud máte připomínky nebo návrhy k 2.srazu,obracejte se na mě nebo na Milana BT.

_________________
samotář 47


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 21:58

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Zajda1 píše:
Dnes jsem dostal tuto soukromou zprávu. Na toto odepíši že jsou zde osoby které si nepřejí aby někdo z nich dojel.


Hi,

warum läßt du die Informationen denn nicht einfach so stehen wie du sie geschrieben hast, denn so weiß keiner mehr was ihr gemacht habt.
Und weh tut es auch keinen

Gruß Jörg


Tak jestli mi to překladač správně přeložil, tak němci z našeho překladu nepochopili, co se chystá a neví ani doprovodné informace. To by mohlo být pravým důvodem, proč se ještě nikdo z nich nepřihlásil. :cry: :cry: Navíc mi není známo, kdo je proti, aby se srazu zúčastnili také majitelé BT z Německa a Rakouska. Vždyť z hlasování vyplývá, že sraz by měl být především o BT 1100.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 22:38
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
z toho prekladača si to pochopil správne

vieš, Milane, pri čítaní niektorých diskusíí v poslednom čase sa mi zdá, akoby sa niektorí držali starých hesiel typu "čím horšie tým lepšie" a " keď nepomôžem, aspoň uškodím"


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Aug 2009, 14:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Peter BT píše:
z toho prekladača si to pochopil správne

vieš, Milane, pri čítaní niektorých diskusíí v poslednom čase sa mi zdá, akoby sa niektorí držali starých hesiel typu "čím horšie tým lepšie" a " keď nepomôžem, aspoň uškodím"


Však ty jsi ,pokud se nepletu,taky na německém foru a německy umíš,tak to uveď na pravou míru,ať to teda plně chápou a nemluv jenom o záškodnictví a pomoz dobré věci :wink:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Aug 2009, 14:29
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
máš pravdu, Mirku, ale tiež sa dostávam k týmto veciam ťažko v poslednom čase. cez deň len prebehnem poštu, a keď ma vśetko štve, mrknem na bulldogácke a modelárske fórum. Ono uživiť 10 zamestnancov v tomto čase dáva trocha zabrať, človek sa nabehá jak somár a večer je rád, že je rád.
ale večer sa tam pozriem, čo to tam popísali, skúsim to dať na pravú mieru


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Aug 2009, 18:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No jo,nikdo nesedíme doma na prdeli a všichni něco děláme,jinak by jsme ani jezdit nemohli,to dá rozum. Ty jsi manager,ty to máš asi složitější.
K věci:
Na to,že to z překladu moc nepoberou,jsem již upozorňoval výše.
Mirek1 píše:
Nechci se do toho nějak montovat,ale asi by nebylo od věci jim taky přeložit jak formulovat objednávku na ubytování a stravu :roll:

Byly tam sice informace,kde se přihlásit a tak podobně,ale jak tu objednávku podat,tam už nebylo. Jen email , napřed špatně opsaný, ale co do něj napsat? Taky bych tomu nerozuměl :roll:
Pjotr volně přeložil toto:
Pjotr píše:
Nemám moc času. Původní Zajdův text z PM jsem volně přeložil takto. Pokud to projde nějaký zdatnější němčinář, bude dobře.

Die Bulldogbesitzer aus Böhmen und Slowakei halten das 2. tschecho-slowakisch Bulldogtreffen ab. Begrüßen werden nicht nur die Bulldog BT1100 Besitzer aber auch alle Motorradfreunde.

Das Treffen ist am Freitag 4.9.2009 im Campingplatz „U letadla“ am Stausee „Seč“.
http://www.autocamp.estranky.cz/stranka/DEUTSCH
GPS: 49°50'20.008"N, 15°39'47.116"E

Am Samstag um zehn Uhr ist die Spazierfahrt (za. 80 km) vorbereitet. Wir besuchen unter anderem auch internationale Ausstellung „die Rosse im Einsatz“.
Am Abend planen wir das Lagerfeuer oder den Sitz in der Kneipe.

Das Treffen ist nichtkommerziell.

Die Unterkunft ist in der Hütte oder im Zelt. Die Hütte ist möglich hier bestellen:
m.chaloupecky@seznam.cz


Nemohu soudit,jak,protože nerozumim německy,ale to už zajda smazal tady:
http://forum.bulldog-bt1100.de/viewtopi ... =10&t=9372

tak nevím,jestli to bylo nesrozumitelně,nebo prostě za 200 návštěv o toto naše setkání prostě nebyl zájem.

Nevím,nechci se do toho montovat.Pokud ten text doplníš o chybějící info a vložíš ho tam zpět,nechám na tobě Peter,protože já k tomu nejsem kompetentní :wink:


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Aug 2009, 00:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Zámerne nepíšem tento príspevok do ,,Závazních objednávek" lebo zatiaľ je všetko neisté. ALE! Momentálne to vyzerá nasledovne: Prídeme na zraz na dvoch Bulldogoch, Maťo a moja maličkosť. Predpokladaný príjazd: sobota cca okolo 12.00- 14.00. Ak bude známy časový harmonogram výjazdu, stretneme sa počas neho, no ak nie, tak pôjdeme do kempu. Zatiaľ toľko. Priebežne upresníme...

_________________
Ride Free


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Aug 2009, 06:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Mirek1 píše:
No jo,nikdo nesedíme doma na prdeli a všichni něco děláme,jinak by jsme ani jezdit nemohli,to dá rozum. Ty jsi manager,ty to máš asi složitější.
K věci:
Na to,že to z překladu moc nepoberou,jsem již upozorňoval výše.
Nemohu soudit,jak,protože nerozumim německy,ale to už zajda smazal tady:
http://forum.bulldog-bt1100.de/viewtopi ... =10&t=9372

tak nevím,jestli to bylo nesrozumitelně,nebo prostě za 200 návštěv o toto naše setkání prostě nebyl zájem.

Nevím,nechci se do toho montovat.Pokud ten text doplníš o chybějící info a vložíš ho tam zpět,nechám na tobě Peter,protože já k tomu nejsem kompetentní :wink:


Netvrdím, že je text podle rodilého Němce, ale řekl bych, že srozumitelný je. To ať posoudí jiní, kdo německy vládnou. Současně jsem do textu psal, ať se na to podívá ještě někdo.

Od Zajdy jsem dostal k překladu toto:
Citácia:
Bulldokáři z Čech a Slovenska pořádají 2.česko - slovenskýBulldog sraz v krásném prostředí autocampu U letadla na Sečské přehradě. Zváni jsou především majitelé Yamaha BT 1100 Bulldog ale vítáni budou všichni vyznavačijedné stopy bez ozdílu značky.
Sraz účastníků v pátek 4.9.2009.od 12.oo hod.5.9.2009 je připravena vyjížďka po okolí cca 80 km s návštěvou mezinárodní výstavy Koně v akci na pardubickém závodišti.Pak několik zábavných soutěží a večer podle počasí posezení u táboráku nebo v místní hospůdce.
Sraz má nekomerční charakter.Vítáni jsou všichni kdo si chtějí popovídat o motorkách a ježdění a kdo se chtějí bavit.
Ubytování je připraveno v chtkách nebo vlastních stanech za velice příznivé ceny.Ubytování v chatkách je možmo si předem zajistit objednávkou na email : m.chalopecky@seznam.cz


Co do objemu informací je trochu rozdílný od toho, co je uvedeno zde http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=361. A to včetně špatného emailu a času. Oboje se ale obratem opravilo. V tom asi problém nebyl.

Pokud by někdo zájem měl a nebyl si jistej jak napsat objednávku, asi by oslovil Zajdu, který tam text vložil. Pokud je v textu napsáno, že chatku můžeš objednat na tomto emailu...potom asi většina lidí na ten email napíše, že chce zajednat chatku. Případně se podívají na stránky kempu, kde to mají i v němčině. Nebo tam rovnou zavolají. Zase bych je nepodceňoval.

Co ale nevíme je, jestli reakce o tom že nerozumí, byla skutečně na tuto pozvánku nebo na nějaké příspěvky od Zajdy, které vytvářel za pomocí překladače. Je to vytržené z kontextu.

Přes to všechno mi stejně není jasné, proč pozvánku stáhnul. Asi mi uniklo, že někdo psal, že na srazu nechce kolegy z NDR. Do jakého světla dostal nejen sebe, ale nás všechny si asi každej přebere sám.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Aug 2009, 08:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
miki píše:
No já jsem pro zvaní jiných státních příslušníků až na jarní setkání na Vranově 2010,kde by to mělo být ale víc ryzí "Bulldočí" a je to rozhodně reprezentativnější.Doufám že jste koukali kde se scházejí oni a v jaké sestavě. Jinak to Zajdo není namířeno proti tobě,tebe rádi uvidíme i tam :wink:

Tady bylo psáno že to není vhodné a reprezentativní:arrow:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Aug 2009, 08:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
A navíc bylo psáno co se o to starám když BT už nemám. Tak proto jsem to stáhl. Abych se Vám do toho už nemontoval. A co se týče Němcům jsem ještě neodpověděl. Jak budu mít čas tak jim to napíši z jakého důvodu jsem to stáhl.


Velitel Miki napsal- Ty ses nezeptal ,tys je pozval tak se hned nevztekej a k počtu jiných moto jsem se jasně vyjádřil,házíš odkazy na jiná fóra a názor ostatních neznáš,na jiném místě tady dělám o této věci průzkum a tam jse hlasoval za B) tak si to přelož do češtiny Je to proto abychom do budoucna věděli jak na organizaci.A za svým názorem si stojím a tobě je po něm prd obvzlášť když jsi známý převlíkač košil a konec konců ty Bt čko nemáš ,tak co se o to staráš

Myslím si že toto byl pádný argument abych to stáhl ne, když už nemám to BTčko.


Naposledy upravil Zajda1 dňa 06 Aug 2009, 09:29, celkovo upravené 1


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Aug 2009, 09:28
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Pro Zajdu:

..."...házíš odkazy na jiná fóra a názor ostatních neznáš..." chápu jako reakci na to, že jsi to nabídl na GSX foru. To je asi něco jiného než BT1100.de forum... Z historie vaší duchaplné debaty je to zřejmé.

..taky mi není jasné od kdy zrovna ty posloucháš Mikiho když napíše "No já jsem pro zvaní jiných státních příslušníků až na jarní setkání na Vranově.. ".

...pokud jsi dal pozvánku na německé forum, nedal jsi to jen sám za sebe. Už tím reprezentuješ celé forum. O pozvání němců a následovném zrušení pozvání by měl rozhodnout pořadatel srazu.

Byla německá reakce
Citácia:
Hi,
warum läßt du die Informationen denn nicht einfach so stehen wie du sie geschrieben hast, denn so weiß keiner mehr was ihr gemacht habt.
Und weh tut es auch keinen
Gruß Jörg

jako reakce na pozvánku, nebo na další příspěvky?


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.