Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 17:49


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
miki
Poslať  Predmet príspevku: Návrhy na nové místo podzimního srazu...  |  Napísal: 29 Jún 2009, 21:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Dejte sem prosím návrhy nebo ještě lépe odkazy na zajímavá místa kde bychom se na podzim sešli. Podmínkou ale je ,že pokud sem někdo něco umísti,bude i schopen zajistit vše potřebné okolo a bude mít prověřeno že v původním termínu to bude i volné.Já navrhuji tato dvě místa :
www.bozenov.cz
http://unicha.webpark.cz/ A děkuji Oklendovi a Liborovi že projevily zájem se mnou obě místa navštívit .

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...



Reklama


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 13:28
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
mne sa páčia obe miesta, rozdiel vzdialeností už nehrá rolu.

ak myslíte, že by bol záujem aj o juhozápadné Slovensko, dá sa pekné miesta nájsť aj tu, nielen na jazdenie, ale v každom mestečku aj termálne kúpaliská alebo krásne prírodné, prípadne s výjazdom do maďarska - pekné kopce a prielom Dunaja cez kopce. Ide len o vzdialenosť, pre niektorých by to mohlo byť dosť ďaleko. Pre orientáciu Brno-Nové Zámky cca 200-220km podľa trasy.


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 22:28
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Prověřil jsem telefonicky obě místa ohledně volných kapacit,v Boženově je momentálně voná kapacita v původně navrženém termínu asi 50 osob což se mi zdá málo,o týden později by to bylo volné celé jen pro nás.Místo je to kouzelné a vynikající poloha pro výlety do Jeseníků...O poznání spartánštějši je to ve Starém Městě kde je kapacita přímo v areálu 70 osob s dalšími volnými kapacitami v blízkém okolí,majitel okamžitě nabídl pečení selete,čepování piva dle výběru ap.-ubytování různých kategorií od samostatných apartmánů po turistickou kategorii.Dle ceníku s polopenzí nebo s plnou penzí to nemá konkurenci.Umístění v centru Jeseníků,možnost zajištění exkurse do pivovaru v Hanušovicích atd.

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 22:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Určitě hezké místo to je,ale myslíš,že se bude dát po povodněmi zdevastovaných Jeseníkách bez problémů za dva měsíce jezdit?

Návštěva pivovaru Hanušovice taky prima,ale chtěli jsme jet loni s OBF a prohlídky byly pouze přez pracovní týden a v pracovní dobu,jinak víkend i pro větší skupiny zavřeno.Tak jsme tam nakonec nejeli. Možná se to už změnilo,nevím.


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 22:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Povodně bych neřešil byly jen v severní části kam bych stejně nikoho netáhl,exkurse byla nabízena v Pátek,dávám to sem aspoň jako konkurenci Seče aby se kluci víc snažily zajistit i nějaký pension pro náročnější v okolí a viděli že jsou i jiné možnosti:wink: Asi je ale už rozhodnuto :( ale byli rychlejší a konkrétnější a jejich místo je i strategičtější-no nic třeba příště a zatím čekám v záloze :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 23:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Neházej flintu do žita,zatím to je asi 13,nevím přesně,ze 70-ti,ještě se to muže otočit :arrow:


PitbullLibor74
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Júl 2009, 00:28
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 19:02
Príspevky: 200
Bydlisko: Olomouc

Offline
miki píše:
Povodně bych neřešil byly jen v severní části kam bych stejně nikoho netáhl,exkurse byla nabízena v Pátek,dávám to sem aspoň jako konkurenci Seče aby se kluci víc snažily zajistit i nějaký pension pro náročnější v okolí a viděli že jsou i jiné možnosti:wink: Asi je ale už rozhodnuto :( ale byli rychlejší a konkrétnější a jejich místo je i strategičtější-no nic třeba příště a zatím čekám v záloze :wink:

Miki,myslím že ta Sečská přehrada bude dobrá....Příště by jsme mohli udělat u nás na Moravě a nebo na Slovensku ať se všechny kraje vystřídají....

_________________
Pitbulllibor74 - Doggenreiter


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Júl 2009, 09:00
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mě se ten Božeňov zamlouvá velice (hlavně to prase ... :D) , ale Seč není taky špatná a zatím jasně vede. Můžeš si to Miki když tak nechat v záloze, třeba na další sraz. Díval jsem se, že jste měli první sraz tuším na Vranově, tak by možná bylo i spravedlivější udělat to teďkonc na té Seči.

V každém případě dobrý nápad Miky, tak eventuélně si to necháš v rukávu. Hlavně, ať se to tu zase nějak názorově nevyostří ... :D :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Júl 2009, 22:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Já bych to na příště rád viděl někde v Hurbanove-mám tam z mládí v pivovaru nezapomenutelné zážitky :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Júl 2009, 09:02
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
no to si viem predstaviť - zlatý bažant, že? :D
v sobotu mi tam prídu chalani - pardon, aj jedna slečna z čiech - asi 12 motoriek, na celý týźdeň. Vlani tu boli na 2 dni, teraz sa namnožili a predĺžili, vraj sa im pácilo, a super sa kúpalo.
Je tam šikovný hotelík, dobrá cena, reštaurácia a hlavne uzamknutý dvor s grilom.

takźe ak máš chuť, čakám ťa - alebo teda oboch. V sobotu a nedelu máme tu zraz RC modelárov s lietadlami, a od pondelka blúdime po okolí, kam patrí aj Maďarsko s Balatonom.

samozrejme pozvanie platí pre všetkých :D


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.