Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 12:57


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
samotář47
Poslať  Predmet príspevku: POZOR - nbídka pro podzimní sraz  |  Napísal: 30 Jún 2009, 15:36

Registrovaný: 15 Feb 2009, 09:05
Príspevky: 81

Offline
[b]Pro všechny HAFANY[/b]
Vážení.Pokud bude zájem,mám zajištěný kemp u Sečské přehrady pro náš podzimní sraz v původním termínu,to je 3. - 5.září 2009.Ubytovací kapacita cca 200 lidí.Kemp bycom měli jen pro sebe.Je možné ubytování v ubytovně nebo v chatkách o různém počtu lůžek.Kemp je kompletně oplocen,parkování motorek uvntř.Cena za ubytování je v průměru 130.-Kč na osobu a noc (mimosezóní ceny)..Je zajištěno celodenní stravování - snídaně 55.-Kč,obědy večeře od 70.- do 100.-Kč.Okolí pro vyjížďku perfektní.Pro účastníky bude zajištěn vstup zdarma na mezinárodní výstavu "Koně v akci"na Pardubickém závodišti.
Vzhledem k tomu,že jsem zainteresován na této výstavě v kempu a na vyjížďce by se o vás postaral Milan BT.
Bližší informace o kempu najdete na www.autocamp.estranky.cz
Protože se musím v co nejkratší době vyjádřit majiteli kempu,skuste mi dát co nejrychleji cca do nedělě 5.7.2009 vědět, bude li o tento návrh předběžně zájem.Případné dotzy odpovím buď tady nebo telefonicky na 777 750 931
Přihlášky,ubytování a stravování by se řešilo obdobně jako na Vranově.
Tak co vy na to???

_________________
samotář 47



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 15:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak 130,- na osobu je velice příznivé a levnější jak 500,- za chatku a to jídlo na pohodu. Aspoň bych se i projel. Akorát bratia to budou mít dál,v tom bych viděl jedinou vadu na kráse,ale pokud jim to nebude vadit,proč ne. Podřídím se ale většině :wink:


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 16:26
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Dobrý, to mám 60 kilometrů od baráku - jsem pro :-)

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 16:48
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
chlapci, kde to asi je?
ak to má Martin 60km, tak okolie HK?


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 16:53
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
prepáčte, našiel som, v ždírci máme sesterskú firmu, takže v pohode, spojím to so služobkou :D

z mojej strany môže byť, a som hádam najvýchodnejší hafan


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 16:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
peter chrudim jinak ja to mam kilaku taky +- 60 takze sem taky pro :D:D:D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 16:54
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
no ja tak 370-400, ale čo už s vami :D
ak bude počasie, nie je problém


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 16:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
to je nadrz tam a nadrz zpatky je akorat :D:D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku: Re: POZOR - nbídka pro podzimní sraz  |  Napísal: 30 Jún 2009, 17:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
samotář47 píše:
[b]Pro všechny HAFANY[/b]
Vážení.Pokud bude zájem,mám zajištěný kemp u Sečské přehrady pro náš podzimní sraz v původním termínu,to je 3. - 5.září 2009.Ubytovací kapacita cca 200 lidí.Kemp bycom měli jen pro sebe.Je možné ubytování v ubytovně nebo v chatkách o různém počtu lůžek.Kemp je kompletně oplocen,parkování motorek uvntř.Cena za ubytování je v průměru 130.-Kč na osobu a noc (mimosezóní ceny)..Je zajištěno celodenní stravování - snídaně 55.-Kč,obědy večeře od 70.- do 100.-Kč.Okolí pro vyjížďku perfektní.Pro účastníky bude zajištěn vstup zdarma na mezinárodní výstavu "Koně v akci"na Pardubickém závodišti.
Vzhledem k tomu,že jsem zainteresován na této výstavě v kempu a na vyjížďce by se o vás postaral Milan BT.
Bližší informace o kempu najdete na www.autocamp.estranky.cz
Protože se musím v co nejkratší době vyjádřit majiteli kempu,skuste mi dát co nejrychleji cca do nedělě 5.7.2009 vědět, bude li o tento návrh předběžně zájem.Případné dotzy odpovím buď tady nebo telefonicky na 777 750 931
Přihlášky,ubytování a stravování by se řešilo obdobně jako na Vranově.
Tak co vy na to???



Taky jsem pro, Seč je moc pěkná. Byl jsem pro když už se o tom zmiňoval MilanBT. Pokud můžu tak rád v něčem pomůžu. :wink:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 17:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
TAK TEDKA MYSLÍM,ŽE V TOM BUDE HEZKÝ GULÁŠ,JAK JSTE TO SLOUČILI,GRATULUJU :wink:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 17:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Mirek1 píše:
TAK TEDKA MYSLÍM,ŽE V TOM BUDE HEZKÝ GULÁŠ,JAK JSTE TO SLOUČILI,GRATULUJU :wink:

Už by se to mělo rozdělit. Mluvil jsem s MilanemBT a říkal že požádá PetraBT, aby zbytečné témata a diskuze byly přesunuty do smetiště nebo do pokecu. Aby v tom nebyl bordel. Myšleno vše o bývalém sraze atd. Měl by sem, během dnešního večera dát konkrétní rozpis a nějaké to přesnější povídání k místu atd.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 18:06
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
zlúčil som tie témy, lebo sme v štádiu výberu lokalít. a pokiaľ viem, zatiaľ sú tu 3 alebo 4 v čechách či morave a jedna málo =úravdepodobna na slovensku (pre vás to bude asi ďaleko. Aj keď v sobotu my sem ide 12 motoriek pôvodom od rakovníka po hradec, pokiaľ sa nemýlim

takže pre toto som to zlúčil, možno prídu ešte návrhy
potom vyberieme


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 18:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Právě proto si myslím,že by měl každý návrh měl být zvlášť.Ty moje původní bláboly smázni a každou lokalitu dej zvlášť. Uvidíš,bude to přehlednější pro všechny.Kterou vyberem,tu tam necháme a zbytek smažem.

Jinak k Vám na SK je to stejně daleko jak k nám,ale bude to asi dost o tom,že máte silnou měnu a pro nás chudáky Čechy,je tam moc draho :cry:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 18:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Peter BT píše:
zlúčil som tie témy, lebo sme v štádiu výberu lokalít. a pokiaľ viem, zatiaľ sú tu 3 alebo 4 v čechách či morave a jedna málo =úravdepodobna na slovensku (pre vás to bude asi ďaleko. Aj keď v sobotu my sem ide 12 motoriek pôvodom od rakovníka po hradec, pokiaľ sa nemýlim

takže pre toto som to zlúčil, možno prídu ešte návrhy
potom vyberieme

Já bych řek, že je to jediný pořádný a dotáhnutý návrh. Je taky na něj nejvíc kladných odpovědí za tu krátkou dobu. Jednoznačně jsem pro. Navíc Milana a Samotáře tlačí čas. Dle mého názoru, čím víc návrhů a debat kolem toho tím horší a žádný druhý se neuskuteční. Je taky na přípravu krátká doba. Navíc je doba dovolených atd.
Uděla bych to tak jak při prvním srazu. Chce to ráznou ruku a okamžité rozhodnutí. Kdybych tenkrát to nevzal pevně do rukou, tak kecáme o prvním srazu ještě dnes.


samotář47
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Jún 2009, 18:24

Registrovaný: 15 Feb 2009, 09:05
Príspevky: 81

Offline
Pro Petra BT
Protože můj návrh byl postaven velmi konkrétně a byl nějak časově limitován,prosil bych ho vráti na samostatné vlákno.Potřebuju si udělat představu zda pokračovat a závazně zajistit kemp nebo tuto myšlenku opustit.Zatím byly kladné ohlasy od těch ktří to viděli tak prosím do nedělě ponecht samostatně.Pokud budeme čekat na další nekonkrétní navrhy v podobě "bylo by možné"tak nebude nic.Děkuji.

_________________
samotář 47


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.