Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 11:31


Jakou účast na Bulldog srazích jste ochotni akceptovat  
a) jsem pro účast pouze BT 10% 2  10% 
b) každý na BT si může pozvat 1 kamaráda na jiné moto 55% 11  55% 
c) je mi to šuma-fuk 35% 7  35% 
Celkom hlasov : 20

Moderátor: Moderátor
Autor Správa
miki
Poslať  Predmet príspevku: Srazy v dalších letech...  |  Napísal: 03 Aug 2009, 20:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Toto orientační hlasování berte pouze jako anketu pro zjištění názoru většiny :wink:Nikdo nemusí svůj názor obhajovat a hlasujte klidně i anonymně :D Já jsem za b) jelikož to potom ztrácí smysl-jen můj názor,za který se nestydím :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...



Reklama


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:04

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Pokud se na nejaky Bulldog sraz dostanu,beru s sebou zenu. Hlasuju za B.


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:30

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Pokud bychom chtěli uskutečnit setkání pouze majitelů BT, tak to zatím vypadá, že kolegy ze SRN hned tak nepřekonáme. Podle bydlišť je na fóru slušně zastoupena Morava ale třeba Ústecký kraj, Liberecký kraj a Západní a Jižní Čechy skoro vůbec. Ať mi nikdo neříká, že tam Bulíci žádní nejsou. Tak co je potřeba udělat pro to, aby se i další Buldogáři přihlásili na fórum a dorazili na náš 2. sraz? Inzeráty do novin nebo co?

Postesknutí: "A mohla by to být taková hezká spanilá jízda cca 100 nebo třeba 200 Bulldočků".


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 21:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Milane to příjde ale chce to čas a podle mně opravdu pouze BT sraz :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


PitbullLibor74
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 22:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 19:02
Príspevky: 200
Bydlisko: Olomouc

Offline
Bulldog sraz má být Bulldog sraz aspoň na společnou spanilou jízdu...Ostatním motorkám,kamarádům a zvědavcům bych nechal volný prostor pro ostatní společnou zábavu....

_________________
Pitbulllibor74 - Doggenreiter


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 00:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Presne ako píše Libor! : Bulldog zraz nech je Bulldog zraz. Samozrejme nie som proti, aby si niekto priniesol trebars aj troch kamošov na iných mašinách. Veď kamoši môžu byť dobrá partia, ktorá spestrí náladu. Ale v podstate som za to aby sme zostali pri ,,koreňoch" lebo tak je to ako má byť.... Ak sa na zraz zíde len 5 - 6 majiteľov BT 1100 a dokážu si urobiť náladu, je to Bulldog zraz. No otvoriť zraz neobmedzene, len aby prišlo viac ľudí...? Kto chce za každú cenu davy, nech ide na ,,megazrazy" , ktoré sa poriadajú takmer každý týždeň.

_________________
Ride Free


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 07:52
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Z jednej strany - ak by som chcel nejaký hromadný zraz, tak prvý septembrový víkend ostávam doma - je tu v meste Komoča Motofest - na ktorom bolo vlani cez 2000 motoriek na spoločnej jazde, koncerty, súťaźe, atď, celé to trvalo 4 dni.

Ale prihlásil som sa na Bulldog zraz, síce pre mňa na druhom konci sveta, aby som bol medzi fajn ľuďmi ako na prvom zraze.
Ako ale pozerám, prihlásených je málo bulldogárov, asi viacerých odradzujú neustále pubertálne škriepky a podrypávanie, ktorým sa toto fórum s prepáčením zasiera. Pohodová nálada a eufória prvého zrazu tým dostáva trpkú príchuť.

ale k veci - pre mňa Bulldog zraz je zraz majiteľov a priateľov bulldoćkov. Preto by sa zúčastniť mali hlavne týto. Faktom ale je, že sa vybrať na cestu cez 400km sám sa mi tiež veľmi nechce, dobre by padla spoločnosť kamaráta. takže pre mňa je to niekde medzi A a B možnosťou - do ankety dávam B
Ale zároveň - z nostalgie - by som dal všetkým priekopníkom - účastníkom 1. Bulldog zrazu automatickú pozvánku - nezávisle na moto.


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 13:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
FOR PETER : Opravdu přesně vystižené, ušetřil jsi mi skládání dlouhého elaborátu. Plně s tebou souhlasím :wink: . Dávám za B.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 14:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Byl bych taky rád,aby tam bylo co nejvíce Bulldogů,ale nechápu jednu věc.

Určití z Vás striktně, jenom jeden ,je to přece Bulldog sraz naco jiný motorky a lidi,ale byli jste to právě ti samí,co jste se chtěli hrozně otvírat světu a Bulldog forum zpřístupnit kde jakému pinckaři.

Tak potom nevím,jak to je. Pro mě tam varianta v hlasování není a pokud se stane,že někdo bude mít námitek jestli jeden nebo dva,nebo tři,tak se otočím a jedu domů.

Kdo to bude organizovat,ať si určí podmínky a kdo chce,tak dojede a kdo ne,tak nedojede. Nic jednoduššího není :wink:


samotář47
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 19:31

Registrovaný: 15 Feb 2009, 09:05
Príspevky: 81

Offline
Mirek1 píše:
Byl bych taky rád,aby tam bylo co nejvíce Bulldogů,ale nechápu jednu věc.

Určití z Vás striktně, jenom jeden ,je to přece Bulldog sraz naco jiný motorky a lidi,ale byli jste to právě ti samí,co jste se chtěli hrozně otvírat světu a Bulldog forum zpřístupnit kde jakému pinckaři.

Tak potom nevím,jak to je. Pro mě tam varianta v hlasování není a pokud se stane,že někdo bude mít námitek jestli jeden nebo dva,nebo tři,tak se otočím a jedu domů.

Kdo to bude organizovat,ať si určí podmínky a kdo chce,tak dojede a kdo ne,tak nedojede. Nic jednoduššího není :wink:


Myslím,že hlasovat o tom zda jednoho kamaráda s jinou motorkou nebo žádného je poněkud absurdní.Jako organizátor srazu,vzhledem k tomu kolik buldokářů z našehon fóra nabídlo pomoc při organizaci,se bez kamarádů motorkářů neobejdu a jako na potvoru nikdo z nich nevlastní buldu.No a na příští buldočí sraz (pokud nějaký bude)budou chtít jet se mnou.Tak budu losovat kterého vezmu?Asi trochu vedle,ne?
Proto skutečně je na organizátorovi jakou formu srazu zvolí.Pokud se vrátím o nějaký čas spátky,tak byla od snad většiny silná aveze proti klubu.Nepřipomínají takováhle hlasování a omezování právě klubové stanovy?Tak,že podpora názorů Mirka1 a Petra BT.

_________________
samotář 47


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 20:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Na srazy už pěkně dlouho nejezdím , ale na BT srazu bych čekal většinu motorek BT. Ale ať si to každý šéfuje po svým.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


samotář47
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 20:53

Registrovaný: 15 Feb 2009, 09:05
Príspevky: 81

Offline
Já taky.Tak co majitelé BT.Budeme v silné převaze?

_________________
samotář 47


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 21:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
samotář napsal : Myslím,že hlasovat o tom zda jednoho kamaráda s jinou motorkou nebo žádného je poněkud absurdní.Jako organizátor srazu,vzhledem k tomu kolik buldokářů z našehon fóra nabídlo pomoc při organizaci,se bez kamarádů motorkářů neobejdu a jako na potvoru nikdo z nich nevlastní buldu.No a na příští buldočí sraz (pokud nějaký bude)budou chtít jet se mnou.Tak budu losovat kterého vezmu?Asi trochu vedle,ne?
Proto skutečně je na organizátorovi jakou formu srazu zvolí.Pokud se vrátím o nějaký čas spátky,tak byla od snad většiny silná aveze proti klubu.Nepřipomínají takováhle hlasování a omezování právě klubové stanovy?Tak,že podpora názorů Mirka1 a Petra BT.




Ano,hlasoval jsem za B poněvadž to bylo nejblíže tomu s čím se ztotožňuji a jiná varianta nebyla. Psát že mi je to šuma fuk, tak nemusím psát nic. Na Vranově byli taky kluci na jiných strojích a nikomu to nevadilo, ba naopak bylo to spestření. Líbila se mi pohodová atmosféra, která na Vranově panovala a v tomto duchu bych si představoval i další sraz. Takže vybírat si jednoho kamaráda třeba ze čtyř je asi opravdu blbost, zvlášť když mi pomáhají z organizací. Jedná se mi jenom o to, aby to bylo o pohodě, fajn lidech a hlavně aby se majitelé BT sešli v hojném počtu a táhli za jeden provaz. A když si přivezu kámoše tak vím, že to neni debil který přijede na sraz po zadním kole, vypije 15 piv rozfláká hospodu s každým se popere a druhý den bude vyprávět jak to byl super mejdan.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 21:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
MIRAS píše:
Jedná se mi jenom o to, aby to bylo o pohodě, fajn lidech a hlavně aby se majitelé BT sešli v hojném počtu a táhli za jeden provaz. A když si přivezu kámoše tak vím, že to neni debil který přijede na sraz po zadním kole, vypije 15 piv rozfláká hospodu s každým se popere a druhý den bude vyprávět jak to byl super mejdan.


Velice trefné a taky mám tento názor na věc :wink:


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Aug 2009, 11:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Z těch tří možností se nejvíce přibližuje mému názoru B

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.