Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 20:16


Jakou účast na Bulldog srazích jste ochotni akceptovat  
a) jsem pro účast pouze BT 10% 2  10% 
b) každý na BT si může pozvat 1 kamaráda na jiné moto 55% 11  55% 
c) je mi to šuma-fuk 35% 7  35% 
Celkom hlasov : 20

Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Sedli
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Aug 2009, 13:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17 Apr 2009, 18:11
Príspevky: 119
Bydlisko: NERATOVICE

Offline
Jsem za jedno s Mirkem.Kdo organizuje ať určuje podmínky. MotoSrazů je všude dost. BT sraz může být zatím jen jeden..... A VO TOM TO JE

_________________
RATATATA



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Sep 2009, 22:22
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Pokud můžu taky přidat názor, tak podle mě bychom v této diskuzi museli nejprve rozlišit, jakým způsobem chceme ten náš sraz pojmout, tak jako v případě některých ostatních, nejen motorkářských srazů.
Buďto bychom jej museli označit za "uzavřený" nebo "otevřený" sraz. V prvním případě by se zrazu mohli zúčastnit jen majitelé BT a v druhém případě kdokoliv, to by už ale nebyl BT sraz, ale sraz. Vzhledem k tomu, že obě tyto radikální varianty jsou podle mě dosti přehnané a nevyzpitatelné, šel bych nějakou rozumnou střední cestou.
Viděl bych to asi tak, že bych sraz pojal jako uzavřený pro majitele Bulldogů, tedy né otevřený pro kohokoliv, kdo se přihlásí, či sám od sebe přijede, ovšem s tím zásadním rozdílem, že si tento registrovaný majitel Bulíka může s sebou vzít kamarády i na jiných motorkách, za které bude "ručit" v tom směru, že to nebudou žádní debilové, jako psal Miras. V tomto případě je asi jedno, jestli si sebou někdo vezme jednoho či tři, či kolik kamarádů.
POZOR. Na druhé straně se totiž taky může stát, že se na krásno na sraz přihlásí majitel Bulldoga, z čehož budeme všichni nadšeni, ale kterého nikdo nezná, a který bude zrovna takový debil, jako zmiňoval Miras a nikdo tomu nezabráníme a klidně si takového člověka na sraz pustíme jen proto, protože má hafana ...

Takže asi tak ... :wink:

Za mě tedy v tomto hlasování za "B" ovšem s tím, že bych to striktně neomezoval na jednu motorku. Dobrých lidí známe každý určitě více než jednoho ...

P.S.: Rozhodně bych ale nenechával konečné, či definitivní rozhodnutí, nebo právo veta na organizátorovi, jak píšete. Organizátor se sice o vše stará a za to mu patří náš neskonalý dík, ale neorganizuje nějakou svoji soukromou párty, kde si pozve koho sám uzná za vhodné, ale chtě či nechtě organizuje " N Á Š " Bulldog sraz zaštítěný tímto fórem, do kterého jsme se všichni dobrovolně registrovali ...


samotář47
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Sep 2009, 07:52

Registrovaný: 15 Feb 2009, 09:05
Príspevky: 81

Offline
Připojil bych svůj názor,jako organizátora 2.srazu.Dosud,kromě Zajdy,se vyjadřovali jen ti kteří zatím pouze teoretizují.Oukland má velice hezký názor,má ale několik slabin.Pořád jaksi v názorech balncujeme mezi FÓREM a KLUBEM.Zajímalo by mě jakou záštitu na organizaci na sebe bere FÓRUM?Všichni se spontálně vyjádřily,že žádné peníze ve formě startovného ani jinak nevybírat.Jenomže každá sranda něco stojí.Pokud budeme organizovat sraz tou formou,že prosedím dva večery v hospodě a zajistíme několik noclehů jejichž využití bude velmi nejisté - pak lze souhlasit a A.Pokud se dohodnou více méně klubové podmínky s nějakým finančním podílem je možné rovněž A.Pokud však bude záštita FÓRA spočívat v tom,že se možná zůčastníme,pak je jenom na organizátorovi jakou variantu si zvolí.
A na závěr.Nefanděmě si,že mezi vlastníky Bulldogů jsou jenom samí jen ti nejslušnější a nejukázněnější motorkáři.

_________________
samotář 47


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Sep 2009, 19:24
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Toto je diskuze s jasnou otázkou a jasnými třemi odpověďmi formou hlasování. Není tu napsáno, že mohou přidat svůj názor jenom ti, co sraz organizují, nebo co sraz organizovali. Proto je to z 99% teoretizace o tom, jak by si to ten či jiný představoval, a jak hlasování naznačuje, tak většina se shodne na stejném názoru ... :wink:

Asi tomu moc nerozumím, když se ptáš takto:

"Zajímalo by mě jakou záštitu na organizaci na sebe bere FÓRUM"

Nechci, aby to vyznělo nějak nezdvořile, ale asi to fakt nechápu.
Podle mě je snad celej sraz dělanej pod hlavičkou, či záštitou tohodle fóra. Vím moc dobře, že organizace se dobrovolně ujali konkrétní objetaví lidé z tohoto fóra a mají za to od ostatních neskonalý dík. Na druhé straně mají od ostatních i plnou důvěru, že vše bude cca. v určitých mezích představ ostatních. Není vyloučeno, že příští sraz může domlouvat podle stejných nebo jiných vzájemně dohodnutých pravidel třeba Ouklend s Mirou u nás na Hané, nebo kdokoliv jiný kdekoliv jinde.
Na plakátu z této stránky
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewto ... c&start=60
není napsáno Ouklendův sraz, nebo Samotářův sraz, nebo čí sraz, ale 2. česko-slovenský Yamaha BT 1100 sraz s odkazem na toto fórum. Jakou jinou záštitu máš na mysli?

Všem je jasné, že s organizací máte určitě nějakou práci a strávíte nad tím i nějaký čas. Všichni to víme a nikdo to určitě nepodceňuje. Na druhé straně máme přece všichni právo vyjádřit názor a domluvit se na tom, jakou formu srazu si představujeme? Jestli se ho např. přes nesouhlas většiny zúčastní kde kdo jen proto, aby organizátor zaplnil kemp, tak není nic jednoduššího, než na takový sraz nepřijet, stejně tak, jak to napsal Mira v opačném omezujícím případě, kdyby si např. místo 3 kamarádů mohl vzít jen jednoho ...

Mě se prostě akorát nelíbí radikální názory, jako že pravidla určuje organizátor, nebo že si každý může vzít pouze 1 kamaráda, nebo že tam může přijet kde kdo, kdo třeba vytáhne ze stodoly rezavýho fichtla a bude se chtít jen poprat ...

Teď jen doufám, že jakmile každý uvidí, jak jsem se tu zase rozepsal a vybásnil, tak že to nikdo ani číst nebude :D. A to jsem se ani nezmínil o poznámce na Fórum a Klub, kterou už vůbec nechápu :D . Jestli je můj názor klubový nebo fórový nevím a momentálně neřeším ... :wink: :lol:


samotář47
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Sep 2009, 19:39

Registrovaný: 15 Feb 2009, 09:05
Príspevky: 81

Offline
Stejně jako Ty jsem vyjádřil svůj názor a v žádném případě ho nechci nikomu vnucovat.Až si fórum odhlasuje většinou nějaká pravidla,samozřejmě se jim podřídím.Pokud podle těch pravidel bude reálné nějakou další akci zorganizovat rád ji připravím znovu,nebo se jí zůčastním.

_________________
samotář 47


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Sep 2009, 19:44
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
samotář47 píše:
Stejně jako Ty jsem vyjádřil svůj názor a v žádném případě ho nechci nikomu vnucovat.Až si fórum odhlasuje většinou nějaká pravidla,samozřejmě se jim podřídím.Pokud podle těch pravidel bude reálné nějakou další akci zorganizovat rád ji připravím znovu,nebo se jí zůčastním.


... a vo tom to je :wink:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Sep 2009, 21:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
.......a kde bude III. bulldog srazík :?:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Sep 2009, 21:46
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... a kdy bude III. bulldog srazík :?: :)


OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Sep 2009, 22:23
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
...

_________________
MEMENTO MORI


OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Sep 2009, 22:25
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
...a kdy pujdu na léčení :roll:

_________________
MEMENTO MORI


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Sep 2009, 05:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Mirek1 píše:
.......a kde bude III. bulldog srazík :?:

Máte odhlasovaný Vranov na jarní srazíky ne.


GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Sep 2009, 07:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
OZZY píše:
...a kdy pujdu na léčení :roll:

Neboj tě vyléčíme :D

_________________
Obrázok


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Sep 2009, 19:37
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
ja mám v podvedomí tiež Vranov na jar. A aj ženuška ho už má v kalendári, veľmi sa jej tam páčilo :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Sep 2009, 19:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No nám se tam tiež páčilo,ale kdo to tam zařídí :?: Toď otázka :roll:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Sep 2009, 20:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Mirek1 píše:
No nám se tam tiež páčilo,ale kdo to tam zařídí :?: Toď otázka :roll:

To je velká otázka. Jinak na Vranově je to zamluvený. Jen se to musí písemně formou emailu potvrdit do konce roku. Stačí jeden email a je vše dohodnutý jak letos na jaře. Defakto je to domluvený vše. Jen osoba která se toho chytně schází. :wink:
Termín taky znám na kterej jsem to zamluvil


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.