Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 13:13


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Sep 2009, 21:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
MIRAS píše:
Pánové já jsem,ale vemeno. Při 93% jsem si to chtěl hodit na lištu, ale jsem se netrefil. Takže znova. Ach jo.

Nechlastej u toho Jantare :lol: :lol: :lol:



Reklama


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Sep 2009, 21:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Zajda1 píše:
DVD ze srazu ke stažení
neoficiální verze z druhé kamery. záběr cca 2 hodiny po ořezání.
trošku jsem to zvýraznil aby se to neztratilo a dal obě části do hromady na jeden vzkaz

část první - http://www.ulozto.cz/2546581/video-ts.part1.rar

část druhá - http://www.ulozto.cz/2637425/video-ts.part2.rar


Posouvám do předu pro ostatní :wink:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Sep 2009, 21:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak ono by nebylo na škodu to možná udělat jako solo vlákno a Petr by z toho mohl udělat oznámení,at to je na očích a nezapadne to tady.
K tomu videu:
Je to jak píše Zajda z jeho kamery,celé tři dny,NECENZUROVÁNO,jenom jsem tam odstranil nějaké vady na kráse,ale skoro nic. Nějaké titulek jsem tam šoupnul a dát k tomu hudbu prostě nejde,bo ty hlášky co tam létají ze strany na stranu by byly málo slyšet.
Nevím,jak se to stalo,ale začátky dne soboty a neděle,tak vždy záběr na :? ,,střízlivého Mirasa,, :? ,co měl k jídlu ,,topinku s masóóó,, :lol: :lol: :lol: a jináč Vaše břišní tance na rockotéce,výkony sportovců a ranní buzení po chatkách netřeba komentovat :lol:

PŘEJU PŘÍJEMNOU PODÍVANOU
..........a už se těším na Milanovo profiDVD,kde zase bude aspon nějaká motorka :lol: :lol: :lol:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Sep 2009, 21:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Mirek1 píše:
Tak ono by nebylo na škodu to možná udělat jako solo vlákno a Petr by z toho mohl udělat oznámení,at to je na očích a nezapadne to tady.
K tomu videu:
Je to jak píše Zajda z jeho kamery,celé tři dny,NECENZUROVÁNO,jenom jsem tam odstranil nějaké vady na kráse,ale skoro nic. Nějaké titulek jsem tam šoupnul a dát k tomu hudbu prostě nejde,bo ty hlášky co tam létají ze strany na stranu by byly málo slyšet.
Nevím,jak se to stalo,ale začátky dne soboty a neděle,tak vždy záběr na :? ,,střízlivého Mirasa,, :? ,co měl k jídlu ,,topinku s masóóó,, :lol: :lol: :lol: a jináč Vaše břišní tance na rockotéce,výkony sportovců a ranní buzení po chatkách netřeba komentovat :lol:

PŘEJU PŘÍJEMNOU PODÍVANOU
..........a už se těším na Milanovo profiDVD,kde zase bude aspon nějaká motorka :lol: :lol: :lol:

Jasně že Miras byl střízlivej, neboť čekal na kamrádku a těšil se první na snídani.Proto vstával tak brzo a na lavečce seděl aby mu neutekla, jak pojede do hokny. Však tam tancovali jak dvě hrdličky :lol: :lol: :lol:


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 12:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Vy jste, ale vtipálci. Já byl rád, že žiju nato abych dělal nějaký chujoviny jsem ani nepomyslel. A ten taneček? To jsem zachraňoval motorkářskou čest, aby se neřeklo, že jsme burani a navyzveme slečnu k tanci.:)


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 12:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
MIRAS píše:
Vy jste, ale vtipálci. Já byl rád, že žiju nato abych dělal nějaký chujoviny jsem ani nepomyslel. A ten taneček? To jsem zachraňoval motorkářskou čest, aby se neřeklo, že jsme burani a navyzveme slečnu k tanci.:)

Tak co už jsi to zkoukl?


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 12:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Miras napsal- Já byl rád, že žiju nato abych dělal nějaký chujoviny jsem ani nepomyslel


To u toho baru jak si vrkal nevypadalo. Nechci mluvit sprostě, ale řekl bych co ti koukalo z očí :lol: :lol: :lol: :lol: a stálo v kalhotech :lol:


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 12:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Horší je to, že mi to píše soubor je poškozen. Už to někdo rozbalil? Archív jsem opravoval 2 x a stále nic.


! C:\WINDOWS\Temp\rebuilt.VIDEO_TS.part1.rar: Nesouhlasí CRC v VIDEO_TS\VTS_01_1.VOB. Soubor je poškozen


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 13:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
MIRAS píše:
Horší je to, že mi to píše soubor je poškozen. Už to někdo rozbalil? Archív jsem opravoval 2 x a stále nic.


! C:\WINDOWS\Temp\rebuilt.VIDEO_TS.part1.rar: Nesouhlasí CRC v VIDEO_TS\VTS_01_1.VOB. Soubor je poškozen

si děláš srandu ne. není možný


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 13:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Zkoušel jsem rozbalit to co jsem poslal na uložto a šlo všechno bez problému. A film jede. Asi chyba přenosu. Dělal jsem to ve Vistách


GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 16:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
MIRAS píše:
Horší je to, že mi to píše soubor je poškozen. Už to někdo rozbalil? Archív jsem opravoval 2 x a stále nic.


! C:\WINDOWS\Temp\rebuilt.VIDEO_TS.part1.rar: Nesouhlasí CRC v VIDEO_TS\VTS_01_1.VOB. Soubor je poškozen


Mě to po 3hodkách nejspíš spadlo,a poté jsem se dozvěděl že je soubor poškozen... :roll:
Tak terazky mu dávám druhou šanci... :twisted:...a sosám a sosám :!:

_________________
Obrázok


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 16:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
GumaJ píše:
Mě to po 3hodkách nejspíš spadlo,a poté jsem se dozvěděl že je soubor poškozen... :roll:
Tak terazky mu dávám druhou šanci... :twisted:...a sosám a sosám :!:

Je to marný prej i Hynkovi to psalo stejně. Budu to muset nahrát znovu a nebo celé rozdělit a zabalit. Dnes to už ale nestihnu


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 17:05

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
No mě se to stáhnout podařilo, i extrahovat se mi soubory podařilo. Tady je soupis rozbalených souborů: VIDEO_TS.BUP (12kB), VIDEO_TS.VOB (138kB), VIDEO_TS.IFO (12kB), VTS_01_0.BUP (66kB), VTS_01_0.IFO (66kB), VTS_01_1.VOB (1 048 574kB), VTS_01_2.VOB (1 048 574kB), VTS_01_3.VOB (1 048 574kB), VTS_01_4.VOB (58 284kB). A přesto mě to nejde v počítači spustit (není tam žádný soubor s příponou avi, mpg, wav). Zkusím to ještě vypálit na DVD. Třeba to potom DVD rekordér "zkousne".


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 17:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Nechci ti brát iluze, ale ten potřebný soubor tam neni. Najede ti jen úvodní menu.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Sep 2009, 18:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
DVD předané Zajdovi bylo odskoušeno jak na stolním PC,Noťasovi,tak i na domácím kině DVD. Vše fungovalo jak má.
DVD film jsem kodoval a vypaloval v Neru.
Víc Vám k tomu z mojí strany nepovím. :roll:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.