Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 09:49


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Máj 2010, 20:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Přeji účastníkům BT srazu hezké počasí, zábavu a šťastný návrat domů.



Reklama


korty
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Máj 2010, 20:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Feb 2009, 21:51
Príspevky: 60
Bydlisko: Praha 11

Offline
Páni pejskaři přeji příjemný,pohodový a pokud možno alespon trochu slunečný sraz. Příštího se doufám už konečně zúčastním. Ahoj


Landar
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Máj 2010, 18:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Okt 2008, 20:55
Príspevky: 119
Bydlisko: Skoro HK (CZ)

Offline
Tak hlasím návrat domů 8)
Vyjížďku jsme pak nejeli, protože Jesenický okruh jsme dali na podzim s jinou bandou a v podstatě se jednalo z 85% o stejnou trasu. Loštice ale byly fajn, i ta "povídačka" o tvarglích se mě líbila :)
My jsme pak se stavili u známých u Olomouce a pak jeli zpět kousek, co se jela vyjížďka. Před Bludovem nás stihnul menší slejváček, ale zachránila to luxusní restaurace co byla hned za další zatáčkou. Jídlo fakt chuťový orgasmus :D a ceny myslím, že dobré a na to jak tam vaří super. Jídlo pro dva s pitím, kafem a vynikajícím zákuskem za 395kč. Takže doporučuju http://www.habermannovavila.cz
Jinak pak odtamtud jsme jeli na Červenou Vodu, potkali Pjotra a v Č.Vodě jsem to pak vzal na Králíky páč tam je pro mě příjemnější cesta než ty ostrý zatáčky nad Č.Vodou....místama pak drobný přeháňky a skoro všude po dešti takže jsme vlastně ani nezmokli, ale standardně bulldoček jak jel po mokru tak klasika jak jetel zasr... :shock:
Bylo to fajn a dobrej oddíl z ústí, se musí nechat :lol:


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Máj 2010, 19:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
tak panove taky sem doma. nejak sem neudejchal zbesily tempo vyjizdky.tak sem se pak trhnul ale aspon sem za vama poslal nahradniho bulika co sem potkal cestou :D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 14:20
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Takže právě jsme v pořádku dorazili domů. Tak, jak jsme se celý víkend úspěšně vyhýbali dešti, tak 20 km před domovem jsme vjeli do obrovské bouřky s hromy, blesky a dokonce i s kroupami. Nepromoky v kufru jsou fakt skvělá věc ... :mad2:

Jinak bych chtěl Vám všem, kteří jste se alespoň na chvíli zúčastnili 3. Bulldog srazu, moc poděkovat za to, že jsem Vás mohl poznat, pokud jsem Vás osobně neznal již z dřívější doby, a že jsem s Váma všema mohl alespoň na chvíli poklábosit ... Všichni jste super fajn lidi ... :thumbup:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 15:50
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Pokud si náhodou nemůžete vzpomenout, kdo všechno se srazu zúčastnil, s kým jste případně popíjeli, či diskutovali, tak jsem pro Vás vytvořil tento snad úplný seznam všech účastníků srazu, kteří se jakkoliv srazu účastnili, byť se ukázali jen na chvíli:

Pátek 21.5.2010:

Samotář 47
Zdeněk Marciniszyn + Mila ( Kawasaki ER 5 )
Naar
Bikerman + Máca
Honza ( Suzuki 750 GSX )
j.em
Stoneman
Marko
Pjotr
Denys
Milan BT
Alda ( BMW 650 F )
Landar + Jitka
Peter BT + Natálie
Ciril + Linda ( Yamaha Supertenere )
helmi
Miki + Makina ( BMW R 1100 )
Ouklend + Dáša

Sobota 22.5.2010:

Někteří nás průběžně opouštěli, ale někteří zase přibyli:

Ráno přijeli asi nejmladší účastníci srazu. Pěkný mladý pár:

- Marek2001 + Darinka

Na společném obědě se ukázali:

- JoskaR s manželkou

U obědu se k pokračující vyjížďce a k dalšímu vývoji srazu přidal:

- Felix

V kempu se kolem poledne údajně objevil:

- Korty

A skoro 1/2 dne na nás v Mohelnici čekal:

- Votys73

Podobně skoro 1/2 dne na nás různě v Jeseníkách čekali a chvíli po příjezdu z vyjížďky se na nás přijeli podívat zástupci Bulldogů z Polska:

- Lukas
a
- Irek

A nakonec dorazil:

- Robo

Jako blokaři se vyjížďky účastnili ještě 3 Mikiho kamarádi ... Díky jim za pomoc ...

Doufám, že jsem nikoho nevynechal. Snad Vám tento seznam bude nápomocen při vzpomínkách na fajn lidi z 3. Bulldog srazu ...

:wink:


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 15:56

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Tak já dorazil domů před polednem. Vzhledem k tomu, že po celou cestu jsem měl slunce v zádech, tak si neodpustím návrh na přesun dalších Bulldog srazů na neděli. :lol: :lol: :lol: To už přece musí být nějaký "meteorologický komplex" :D , když na všech 3 konaných Bulldog srazích je sluncem zalitá neděle a ostatní dny (pátek, sobota) již z pohledu počasí tak úchvatné nejsou.

Za sebe děkuji organizátorům za uspořádání 3. Bulldog srazu a seznámení s přírodními scenériemi Jeseníku a okolí. Nyní mohu alespoň nějaký čas čerpat z víkendových zážitků. Ale přesto pevně doufám a věřím, že se s některými z Vás účastníků Bulldog srazu v brzké době sejdu na nějaké motoristické akci nebo jenom tak.

Milan BT


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 16:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Chtěl jsem v pátek,ale počasí nedovolilo,tak Milane za měsíc v Chlumci bude možnost :wink:


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 16:29

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Hlásíme navrat domů se zastávkou v Bohuslavicích,kde jsme přečkali pěknou bouřku,zmokly jenom naše stroje. Celkem 545 km bez problémů. Díky Mikimu a Ouklendovi za organizaci srazu,jen to počasí mohlo být trošku lepší :thumbup2:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 18:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Ouklende, v kempu se neobejvil Korty (Praha 11), ale Kordy (Humpolec).Bohužel jsem se s Vámi minul , ale pokecal jsem alespoň nad dobrým obědem s Votysem - tímto ho zdravím. Jelikož jsem se musel ještě večer vrátit do Hu, a chtěl jsem vidět i vyděděnce na Vranově, tak jsem to vzal na Brno, jenže mě u Vyškova chytl pořádnej slejvák, a Moraváci u dálnic nestavějí benzínky (a že za to dostali pár nadávek:), tal jsem v tom dojel až Brnu, kde jsem zastavil totálně turch, protože mě každé předjíždějící auto řádně ohodilo (a že při mým tempu jich nebylo málo:(. Nicméně jsem pokračoval na Vranov, jenže u Pohořelic mě chytnul další déšť a obloha směrem, kde jsem tušil Vranovskou přehradu byla jak bouda, vzal jsem to na Moravský Krumlov, Jihlavu a domů. Takže bilance 400 km, 2x na sr.čky a viděl jsem jednoho Buldoga. Vlastně dva potkal jsem u Moravské Třebové černého s rámem. Tak snad za rok děti:))))).


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 21:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
My sme sa tiez dobre dosli, zmokli sme len chvilocku v okoli Olomouca, inak vsade pekne. Pacila sa nam hlavne sobotna vyjizdka, skoda ze koli pocasiu sa zmenil plan a nezastavili sme sa na viacerych miestach.

_________________
DRUM BUN!


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 21:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Sraz supr,lidi supr, počasí 50/50 :D Já při zpáteční cestě potkal déšť 3krát. Večer doma dostal bulda koupel s pěnou... 8) Díky za sraz a někdy příště,třeba neformálně na té Seči v září :wink:

_________________
A.C.A.B.


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 21:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
My taky dorazili vpořádku domů, celou cestu sluníčko-nádherně na tachometru za víkend o 860 km více.
Supr prožitý tři dny děkuji všem :thumbup3: :thumbup3: :thumbup3:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 22:02
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
nazdar chlapci,
tak som sa dostal aj ja k pc - takźe hlásim šťastný návrat okolo pol tretej do Nových Zámkov. Od Vyškova cez Slavkov až po Hodonín sme mali čierňavu v späťákoch, ale vďaka víkendovému tréningu sme sa šťasne unikali dažďu a v krásnom slnku sme dorazili do NZ - rovno do našej oblúbenej kaviarnićky na námestí. Tu nás prekvapili ďalśí moto-priatelia tentokrát na bicykloch. Foto sem dávam pre ilustráciu, ako vyzerá máj u nás - teplota dnes bola cez 27stupňov, podobne ako aj včera, predvčerom....

Obrázok Obrázok



Chcem sa ešte raz poďakovať organizátorom za super akciu, ako aj všetkým zúčastneným za super víkend, dobré pojazdenie a ešte lepší pokec po večeroch. Jo, to isté mám tlmočiť aj od Cyrila a Lindy - už rozmýšľajú vymeniť mašinu, aby mohli ísť aj o rok :-)


Naposledy upravil Peter BT dňa 23 Máj 2010, 22:05, celkovo upravené 1


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Máj 2010, 22:03
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
jo, chlapci, tak vám blahoželám k titulu :thumbup3:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.