Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 18:06


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 22:26

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
zdarec všem, pokud se podaří (mělo by) do Mohelnice dorazím, ubytko nechám až na místě, při nejhorším open air....

Jirka

_________________
ridatjedeslip



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 22:36
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
to j.em:

ubytko na místě by podle mě neměl být problém, ale pro jistotu to prověřím a včas dám vědět. konkrétní počty na ubytování budeme řešit v dubnu. jen doufám, že už se bude dát vyjet na Bulíkoj ...

:bored:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 23:20
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Aktualizovaný seznam účastníků:

Ouklend+1, Kopák+1 , Alda, Franta + 1 ... UBYTKO: (2 x 2lůžko + 1 x 3 lůžko motel A)
Zdeněk+Mila(BT+ER5) .............................. UBYTKO: ( 1 x 2lůžko motel A)
Bikerman+1 a 4 motorky .......................... UBYTKO: ( 1 x 2lůžko motel A)
Denys ....................................................... UBYTKO: ( 1 x 2lůžko motel A)
PeterBT+Natalia, Blackshadow+1 ............. UBYTKO: ( 2 x 2lůžko motel A)
Pjotr
Cafe-racer
Pitbulllibor74+1,bratr+1
Miky+1 ..................................................... UBYTKO: ( 1 x 2lůžko motel A)
Vladko Bt ................................................. UBYTKO: (bez ubytování)
Durinkos
Marwil sen+Marwil jun ............................. UBYTKO: ( 1 x 2lůžko motel A)
Lubin
Simir
Aiko+1
break13 (na PT Cruiseru :) )
Marko + 1 ................................................. UBYTKO: ( 2 x 2lůžko motel A)
j.em

Projel jsem celé vlákno a doplnil i předběžné ubytování dle dosavadních požadavků, abychom si to už pomalu dávali do kupy. Pokud budou nějaké změny, tak se to dá včas upravit.

Doufám, že jsem nikoho nepřehlédl ... :wink:


Votys73
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Mar 2010, 16:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Jún 2009, 22:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Vrchlabí

Offline
Zdravím všechny pejskaře.Předběžně se hlásím na srazík.Ubytování neřeším, jak je u mě zvykem.Moc se na vás všechny těším a na to pivko s vámi.
Zdarec Ondra

_________________
Nejdříve hlava potom ruka na plynu:o)


j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Mar 2010, 22:39

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
http://www.jednastopa.com/index.php?opt ... 0&Itemid=2

mohlo by se v Mohelnici hodit .....snad se to těch ostřílenějších nedotkne....

zdarec

Jirka

_________________
ridatjedeslip


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku: zrušení ubytvání  |  Napísal: 28 Mar 2010, 20:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Bohužel, musím nyní řešit to ,co jsem měl v úmyslu tak za dva roky. Je to bydlení. Kupuji starší domek a abych ho dal do zimy do obyvatelného stavu, padnou na to veškeré víkendy.Takže bohužel ruším svou objednávku ubytování. Jestli to vyjde,tak přijedu alespoň na den a ubytování si nějak zajistím sám :cry:

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Mar 2010, 20:27
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
to marwil:

bohužel to se nedá nic dělat. bydlení je určitě přednější. pokud by ti to vyšlo alespoň na vyjížďku a na krátký pokec, bylo by to bezva ...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Mar 2010, 09:51
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Doplňující informace:

Protože se srazík nekompromisně blíží, tak Vám sem podávám upřesňující informace týkající se ubytování a stravy.

Kemp ATC Morava má kapacitu, když nepočítám možnost stanování, 250 lůžek. V pavilonu A, kde jsou 2 a 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením na pokoji je v našem termínu zatím volných 27 pokojů. Možnost ubytování je i v zadních pavilonech B,C,D , kde jsou také 2-lůžkové pokoje, ale se společným sociálním zařízením na chodbě.

Tzn. že pokud sem dal nebo dá někdo objednávku na ubytování, tak jak to již někteří udělali, budou mít přeze mě pokoje blokovány a nocleh budou mít předem rezervován. Na druhou stranu nebude asi problém, vzhledem k výše uvedeným kapacitám, a pokud to chce někdo risknout, zařídit si individuálně ubytování přímo na místě.

Nic méně budeme nadále potřebovat, aby jste se sem přihlašovali s tím, kdy přijedete a jaké máte požadavky nejen na ubytování, ale i na stravu. Mimo sezónu se kuchyně otvírá až od 16 hod. ale mám předjednanou snídani na sobotu a neděli. Se snídaní zatím počítám se všemi, co si zde objednávají ubytování. U těch, kteří si budou ubytko zařizovat individuálně na místě potřebuji vědět, zda-li by o snídani měli také zájem.

Vzhledem k sobotnímu doprovodnému programu, jehož součástí bude i nějaký oběd, budeme potřebovat vědět i počet lidí, kteří se budou na srazu účastnit třeba jen sobotní vyjížďky (výběr vhodné restaurace atd.).

Pokud se tedy někdo doposud nevyjádřil, tak bych Vás chtěl nyní požádat, aby jste tak učinili co možná nejdříve buď zde, nebo mě do SZ.

Děkuji
Ouklend


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Mar 2010, 10:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Hlasim sa tak nezavazne na zraz. Ubytko zatial neriesim, ale aspon by som sa rad zucastnil sobotneho vyjazdu + obed.

_________________
DRUM BUN!


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku: Re: zrušení ubytvání  |  Napísal: 29 Mar 2010, 10:32

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
marwil.senior píše:
Bohužel, musím nyní řešit to ,co jsem měl v úmyslu tak za dva roky. Je to bydlení. Kupuji starší domek a abych ho dal do zimy do obyvatelného stavu, padnou na to veškeré víkendy.Takže bohužel ruším svou objednávku ubytování. Jestli to vyjde,tak přijedu alespoň na den a ubytování si nějak zajistím sám :cry:


Zkus dojet aspon na 1 den.


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Mar 2010, 00:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Ako som už písal v inej téme, neviem ako budem pracovať tento víkend, Nieto ešte o dva mesiace. Ak Panbíček dá aj motyka vystrelí, ak nie tak nie. Ako opisuješ kapacitu kempu, nebojím sa o ubytovanie na poslednú chvíľu. A aj keď nie som paštekár, nejaké konzervy sa v mojej batožine nájdu vždy...

_________________
Ride Free


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Mar 2010, 08:35
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
zdá sa, že slovenská menšina bude tento rok silnejšia :D
akurát sused - LacikeBT sa stále nejako neozýva :sneaky2:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 31 Mar 2010, 00:15
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
další info:

... tak se zdá, že náš sraz dostává další mezinárodní rozměr :wink: . možná nás totiž navštíví i kolegové z Polska, kteří projevili zájem o účast na našem srazu. odpověď ode mě bez vašeho dovolení dostali stručně řečeno v tom smyslu, že jsou srdečně vítání ...

pro vaši informaci. krom kontaktních údajů odkaz na sebe uvedli tento:

http://www.yamahabulldog.pl/

další případné detaily ohledně počtu motorek, lidí atd. s nimi doladím a dám vám je sem samozřejmě vědět ....


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 31 Mar 2010, 16:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Mě dnes přišel email z Youtube taky od nějakého Poláka,že kdy bude Vranov 2010,tak Vám ho sem kamarádi taky odkážu :wink:

Pysior1100 has sent you a message:

Vranov 2010??
Hi pluhacek1

Pewnie nie rozumiesz po Polsku:) Chciałem się dowiedzieć kiedy będziecie mieli zraz w Vranovie?? Jeśli zrozumiałeś proszę o odp.

Pozdrawiam Pysior


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Apr 2010, 19:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Nechal jsem hodit na jejich fórum plakát na mohelnici a jak jsem viděl tak někteří hned reagují,tak uvidíme.Sežeňte ještě Maďary a bude Visegrádský sraz :D :D :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.