Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 20:26


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Kordy
Poslať  Predmet príspevku: Re: Zábava na zimní večery,aneb jak nepodlehnout depresím  |  Napísal: 09 Okt 2016, 19:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Jo tak to byla dobrá volba! Jawa 350/638 je velice, velice luxusní stroj a to vím o čem mluvím. Za 17 sezon jsem na ní nalítal 105 000 km a nemůžu si stěžovat. Skromný spolehlivý stroj, nemůžeme od ní čekat extrémní výkona rychlost ale na naše okresky to stačí. Spotřeba není zdaleka taková, jak se říká a že se vlní v zatáčkách?? Kamarád má 350/640 choppera a na Bulldogovi mu v zatáčkách neujedu neujedu (no to jste asi stejně čekali ne:))))).



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Zábava na zimní večery,aneb jak nepodlehnout depresím  |  Napísal: 10 Okt 2016, 11:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Mirek : diky za paradni video, po tom zvuku se mi docela styska. Tak aspon takhle ;)
Mam ji porad v garazi ale nebezela uz asi 5 let.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Zábava na zimní večery,aneb jak nepodlehnout depresím  |  Napísal: 10 Okt 2016, 12:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Noo...ja vim,ze si ji jezdil...skoda ji nechat stat...abych pravdu rekl,vic nalitam na tech nasich 2T co mame doma jak na BT....tady jsou kvalitou silnice celkem na hovno a na rychlou jizdu vubec...BT mam prakticky jenom na motodovci a bt sraz....sakum prdum od technické po technickou slabych 4000km za dva roky :-(

Kordy:
U te vinové 638 co je klukova...tu jsem testoval před 14ti dny do Beskyd na srázek a zpět a za těch 250km cesty (pukla dálnice,pulka okresky) rychlost do 100km/hod a otáčkoměr nevystrčil vesměs rafiku ze zeléného ekonomi pole..... jsem to odjel za 8,5litru ...takže spotřeba pod 4l/100km...tu svoji černou 639 jsem ještě nějak extra neprojižděl,tak nevim.....ale faktem zůstává to...že po okreskách mi auta buď zavazí,nebo jedou max stejnou rychlostí jak já...takže idealni stav.....jasně,že na dálnici s tím zavazím...tak to většinou jedu v odstavnym pruhu :-D :-D :-D
Náklady na provoz jsou s BT nesrovnatelné.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.