Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 12:54


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Jaffarin
Poslať  Predmet príspevku: rada před koupí  |  Napísal: 16 Okt 2014, 10:11

Registrovaný: 16 Okt 2014, 09:58
Príspevky: 3

Offline
zdravim chalani, přemejšlim o bulldogovi (původně jsem chtěl MT01 ale přítelka řekla že ta by byla nepohodlná pro ní tak jsme udělali kompromis ve stylu bulldoga) a zaujal mě http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 80981.html jen se mi zdá že bude na 99% stočenej... chci se na něj tak jako tak podívat ale můžete mi někdo dát nějaký tipy triky na co se zaměřit? Vim že při cca 50-60tis má tendenci odcházet vlnoběžka ale jak to poznám že se pomalu hlásí na výměnu? případně něco podle čeho bych poznal přibližně skutečný stav km? dík :)



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Okt 2014, 13:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Ahoj,
volnoběžka odejde podle toho jak se přechozí majitel(é) choval k motoru při startování a zda včas měnil baterku. U mě 75tis km a stále dobrý, pokud s tím někdo hrká jen po městě a často startuje s otevřeným plynem, může být volnoběžka KO daleko, daleko dřív.
Motor musí naskočit bez otevřeného plynu hladce, bez kovových ran. To samé při vypnutí. Jinak ji poznáš jen při rozborce, zda má omleté segmenty.

Fotky jsem viděl, nejvíc mi napovědělo ošoupané sedlo - takhle vypadalo moje zhruba na 40-50tis km.

Jinak motorka vypadá pěkně, nepatřila někomu tady z fóra ? Scorpiony + dynojet je mi povědomá kombinace.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Jaffarin
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Okt 2014, 13:23

Registrovaný: 16 Okt 2014, 09:58
Príspevky: 3

Offline
to ošoupaný sedlo mě právě taky zarazilo... na inzerci jsem našel tři v týhle barvě a dva maj scorpiony a dynojet :D asi je to častá kombinace... jeden od mělníka a druhej z olomouce... když se mi tahle bude zdát podezřelá tak asi holt se trochu projedu pro hafana :)


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Okt 2014, 13:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Kup tohohle : http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 83483.html
Ten je Ouklendův - ten ho má v bezva stavu a všichni ho tady na fóru známe ( tedy Ouklenda i moto :D ).
remote


Jaffarin
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Okt 2014, 14:26

Registrovaný: 16 Okt 2014, 09:58
Príspevky: 3

Offline
Jo ten se mi líbí nejvíc akorát mě jen trochu odrazovala ta cesta z Prahy do Olomouce a zpátky :D tak jsem si řikal že se nejdřív podívám na toho blíž


amik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Okt 2014, 21:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Taky bych hlasoval pro ouklenduv, tam to máš v plné náloží a s garancí registrovaného psovoda.


tombik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 17 Okt 2014, 01:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Okt 2013, 23:36
Príspevky: 250
Bydlisko: skoro Kladno

Offline
Vem ouklenduv ten stocenej sice vypadá pěkně ale já se takhle pěkně spálil. Tohle bude aspoň ověřené a budeš vědět kolik máš km.
Každopádně bych ho omrkl první

_________________
Absolutní začátečník a motorkový analfabet, který propadl bulldočí kráse a pořídil BT 1100 z roku 2002 a z donucení okolnostmi musel upgradovat na BT1100 z roku 2006 :D


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 17 Okt 2014, 16:09
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Děkuji kluci za pozitivní reference ... :wink: :thumbup:


Drak-V2
Poslať  Predmet príspevku: Naše bývalé a budoucí stroje - Rada před koupí  |  Napísal: 19 Okt 2014, 08:04

Registrovaný: 24 Feb 2013, 17:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Dobříš

Offline
Já bych si ho pořádně prohlíd, alespoň zkusil projet a pak bych dělal závěry. Mrkni do techničáku na počet majitelů, případně do servisky. Ne každý hltá km, někdo víc leští než jezdí. Pokud by měl opravdu těch 18 000 km, tak je to nová mašina a za ty prachy je to paráda. Chtělo by to mít u toho někoho kdo Buldu má delší dobu a ten kvalitu pozná. To sedlo není prošoupaný od ježdění, to je od nešetrného odkládání sedla na zem. Jinak je parádní a nemít toho mího mazlíka tak rád asi bych ho vyměnil. Ahoj a hezký den v sedle Bulíka. :)

_________________
Sklerozu má jen inteligent - blbec si nemá co pamatovat.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Okt 2014, 09:00
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
tvůj příspěvek patří asi do nějakého vlákna ne? nemá to být náhodou tady?: http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=1078


Drak-V2
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Okt 2014, 17:48

Registrovaný: 24 Feb 2013, 17:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Dobříš

Offline
Ouklend píše:
tvůj příspěvek patří asi do nějakého vlákna ne? nemá to být náhodou tady?: http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=1078

Mělo to tam být, ale poněkud jsem to zvrzal a je to tady. Omlouvám se :(

_________________
Sklerozu má jen inteligent - blbec si nemá co pamatovat.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Okt 2014, 18:19
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
v pohodě, myslel jsem si to, ale pro jistotu se ptám. přehodím to tam ... ;-)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.