Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 22:47


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 15 Feb 2011, 08:40

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Jestli hoši dovolíte vstoupit do této debaty,moc s vámi nesouhlasím.
Pokud šlo do projektu pana Felgra něco i z mých peněz,čili z veřejných prostředků,vůbec mi to nevadí.Na to,co z toho vzniklo v této malinké,politikou a hospodářstvím zmítané zemičce,se hluboce klaním.Vůbec dotáhnout takový projekt až do konce ... tady je vidět aspoň nějaký výsledek ... Nemáte ani tušení,jaké obrovské částky našich peněz se ztrácí v černých dírách (něčích kapsách) a nic z toho nemáme ...
Málokdo z vás si vzpomene (byli jste většinou malí),že v sedmdesátých letech byl Harlej Davidson těsně před krachem,byla to firma na zavření,a jenom díky tomu,že tam americká vláda napumpovala obrovské (!!!!!) finanční prostředky,aby zachránila posledního čistě amerického výrobce motocyklů,je Harlej tam kde je.A myslíte,že to tenkrát nějakému američanovi vadilo???Dnes je většina z vás z této nedokonalé a zku..ené motorky celá poprděná (nemám rád hárlej ...).
Kdo pomohl naší Jawě???
Tak nebuďte úzkoprsí a dívejte se na věci i z jiného pohledu.

Nemám-li pravdu,kamenujte ....



Reklama


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Feb 2011, 09:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Neupírám firmě FGR co dokázali. Technicky zajímavá a pěkná motorka.
Stejně tak jsem psal, že se takto dotují i jiné nesmyslné projekty. Když pár milionů šlo do této motorky, je to nic proti černým dírám jako třeba zdravotnictví, silnice, armáda,... . To je jako kapka v moři. Přesto nesouhlasím ani s touto kapkou. Pokud to bude mít takový přínos a FGR bude za 10 let zaměstnávat 1000 lidí, dám ti za pravdu.
S HD je to něco jiného. Byla to už fungující firma co už něco dokázala ale to už jsem taky psal. Ale ani dotace není záruka, že bude firma prosperovat.

Takže ještě jednou. Parádní projekt, parádní motorka, šikovní kluci.
Jen to celé krásno je zastřeno oparem dotace. Aspoň pro mě.


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Feb 2011, 13:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Jo plný souhlas s Pjotrem.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Feb 2011, 15:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Mirec:
Harley Davidson je ve sračkách stále.....protože kdyby to bylo jak píšeš,tak nepropouští tisíce zaměstnaců,neruší provozy a nestěhují výrobu do Indie. Jejich motory jsou přestárlé,nespolehlivé,poruchové(krom vyjímek,kam montují japonce) a tak stejně padla na hubu i Jawa,že nešla(nebo nemohla)jít s motorem kupředu,krom specialů na plochou dráhu a motocros.

Jinak dle názoru Pjotra a spol:
Proč by se mělo platit z daní něco......co si můžou dovolit jen pracháči vystavit někde ke krbu a právě tito lidé nejvíc okrkávají stát na daních.
I kdybych na to měl přispět jednou korunou,takovému nějakému rádoby kapitalistovi a zloději....tak s tím zásadně nesouhlasím.


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Feb 2011, 17:29

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Proč by se mělo platit z daní něco......co si můžou dovolit jen pracháči vystavit někde ke krbu a právě tito lidé nejvíc okrkávají stát na daních.
I kdybych na to měl přispět jednou korunou,takovému nějakému rádoby kapitalistovi a zloději....tak s tím zásadně nesouhlasím.[/quote]

Já bych do toho ten třídní boj nepletl, už vyšel z módy :wink2:
Pokud pan Felgr těch pár prototypů prodá,tak proč ne. A co se dotací týče, dnes se u nás dotuje kdejaká hovadina stejně jako v celé Evropě, dokonce i ten muslimský president v USA rozdává peníze ještě víc jak u nás Bohuš Sobotka blahé paměti. Proto mi dotace do tohoto projektu tolik nevadí - třeba bude z FGR kultovní stroj. Taky třeba vymyslí na Midalu kapotu,pořádné sedlo,kufry a udělá z něho supercesťák lepší jak BMW 1600 :thumbup2: A to by byla fakt baňa.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Feb 2011, 17:45
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
S tím nebudu souhlasit.
Z dotací by mělo být financováno něco,co bude pro všechny a ne jen pro vybrané.
A když už dopředu řeknou,že nic ve velkém vyrábět nebudou...tak potom nevim co si mám o tom myslet.
Třeba se Zdeno dočkáš a něco ti takoveho postaví,když jim tam plácneš 3 mega na dřevo. :lol:


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Feb 2011, 23:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
no tak ja mam jasno po dnesku http://iam.colum.edu/students/eetten/versys.jpg

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Feb 2011, 23:05
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
odcizil ses Yamaze !!! kacíř !!! :lol:


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Feb 2011, 08:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
hh mel sem jednu hondu dve namahy a ted krawku presne v tomhle poradi tak nevim..:D:D jinak odcizeni znacce me netrapi jako spis odcizeni kardanu :)

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Feb 2011, 11:05

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
[quote="NaaR"]no tak ja mam jasno po dnesku [url]http://iam.colum.edu/students/eetten/versys.jpg[/url][/quote]

Správná volba,ten motor je super - pěkně táhne odspoda,minimální spotřeba :thumbup3:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 26 Feb 2011, 20:29

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Ale jo,Versys se líbí i mě,když si vzpomenu,jak ,,tahala" Honda CB 500,tady to musí být ještě lepší,ale ten objem a řetěz ... :thumbdown: :thumbdown: Dřív se mi hrozně líbila od MotoGuzzi Breva 1100,byla to jedna z mých vysněných motorek.Dnes,když se na ni podívám a na svého Bulldoga,tak mi Breva už vůbec nic neříká.Asi nemá to kouzlo osobnosti jako náš hafan ... :thumbup2: :thumbup2: :thumbup2:


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Feb 2011, 21:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
sechno ma nejaky pro a proti.:) mit money tak je to griso 1200 ale nejsou tak je to vers.btw kdyz to vyjde budu vas obtezovat na slovaci ale fakt nevim :D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Feb 2011, 08:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Teda hoši nevím, ale když to má výkon psanej při 8 000 otáčkách, tak bych neřekl, že to bude tahat zrovna odspodu:).


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Feb 2011, 08:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
to je otazka s cim srovnavas :Dpokud s bulikem tak samozrejme ne pokud trebas s fazerem tak je to nizkootackac :D ale samozrejme 75NM na 2000ot to nema :)

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Feb 2011, 15:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Mě se Versys moc líbí. Ale není na tebe trochu malá?


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.