Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 15:43


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Novadus
Poslať  Predmet príspevku: V Ústí n.L. začal štěkat hafan  |  Napísal: 25 Mar 2022, 20:23

Registrovaný: 27 Jan 2022, 19:44
Príspevky: 1

Offline
Zdar chlapci, sice to tu nějak nežije, tak si aspoň pokecám sám se sebou... :-)
Dušan, 48let, na motorce jsem všeho všudy seděl 3x asi na 5min. na každé, takže zkušenosti nula vč. autoškoly. Takže BT je moje první motorka. Když jsem hledal do čeho půjdu, jak říká moje manželka v mé "krizi středního věku", BT bylo na první pohled jasná volby. Mám 195cm, 96kg, takže design, motor a velikost stroje rozhodovala, ale protože jsem nikdy nejezdil, tak těch 48kw absolutně stačí. I kdybych si někdy pořídil ještě jeden stroj, protože mě ježdění chytlo jak nová milenka, BT zůstane v garáži navěky, hezčí motorku neznám. Rok 2004 před faceliftem, takže čekám, kdy se odporoučí volnoběžka, najeto 32tis., ale zatím maká jak asi má. Stříknul jsem krovku do černa vč. předních krytů nádrže, prodloužil přední blatník, padáky Rutan, jinak vše origo. Kufr jsem shodil, obul nové pneu, i když ty staré měly 80% vzorek, ale byly 5let staré, no a všude nové destičky. A budu ladit dál... hnědé prošívané sedlo, dolakuji do černa spodní kryt světla, možná kratší laďáky. No a vyjel jsem 3x teď v březnu a 220km a jak kdybych na ní seděl X let. Respekt k ní mám, ale je úžasná, jak jede, brzdí, vrní. Takže díky šikmoočkám a Italům jak ten stroj dali dohromady.


Prílohy:
bt1100.jpg
bt1100.jpg [ 311.69 KiB | Zobrazené 4282 krát ]

Reklama


zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: V Ústí n.L. začal štěkat hafan  |  Napísal: 27 Mar 2022, 01:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
vítej , a at slouží
krasnej je


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: V Ústí n.L. začal štěkat hafan  |  Napísal: 29 Mar 2022, 06:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Zdar,vitej a dojed na sraz....tam to zije vzdy


pumabiker
Poslať  Predmet príspevku: Re: V Ústí n.L. začal štěkat hafan  |  Napísal: 05 Máj 2022, 18:59

Registrovaný: 16 Jan 2021, 17:18
Príspevky: 15
Bydlisko: Brno-venkov

Offline
Ahoj, moc pěkný stroj. Ať slouží a kolama dolů.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.