Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 19:33


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Júl 2016, 17:20

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Zdravím všechny majitele a příznivce Bulldočků,

můj Bullda je prodán a dělá radosti už někomu jinému. Je to nepříjemný pocit vidět, jak Vaše milovaná motorka mizí v dáli, ale nová láska vše napraví. Chci všem poděkovat, za rady a azyl zde na fóru.

Díky moc

Jara



Reklama


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Júl 2016, 17:40

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
a co je tů novinků místo bulldy ?


Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Júl 2016, 17:51

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Vyhlídnuté je malé Griso, velké je hrozně drahé.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Júl 2016, 18:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Griso je luxus...dvanáctka jeste vetší :thumbup2: :thumbup2: :thumbup2:


Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Júl 2016, 20:19

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Zatím jsem se jen svezl a je to úplně něco jiný. Musí se furt řadit, třepe se to, zvuk je jak rozštelovaná mlátička a přímo příšernej zvuk je, když se rozepne spojka. Zatím jsem u motky horší zvuk neslyšel. Bullda je poctivej mastodont na dlouhý štreky, Griso je jen na cesty kolem komína.


Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Júl 2016, 20:23

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Jo a zvuk měl Bullda brutálně lepší díky Scorpionům. Tovarní laufy jsem u Bulldy nikdy naživo bohužel neslyšel. Griso je víc tišší, ale pěkně si pobublává a střílí když se brzdí motorem.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 18 Júl 2016, 22:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Co bylo důvodem výměny , smím-li se zeptat ?

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 19 Júl 2016, 06:24

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Guzziny se mi líbily od mých 15ti, jak jsem poprvé uviděl V11 v citronovo-limetkové metalíze. Všichni mi říkali: je to Taloš, sere se, drahej, nebrat. Tak jsem 10 let koukal po Japíkách a o Guzzi jen snil. Než jsem koupil Bulldu, tak jsem měl vyhlídlou ještě Brevu, R1100R nebo R1150R. U BMW mi přišel hrozně utlumený zvuk a blinkr byl na každým řidítku. Brevu jsem nakonec nejel ani omrknout. Všechny motky jsou krásný a okolí mě přesvědčovalo do BT. Japonec, prověřenej motor, super podvozek a brzdy, velká nádrž, kardan a pohodlí. Jel jsem se mrknout na Samotářův a bylo jasno, zvukem a zátahem od 2tis. mě dostal, navíc proti předchozím Banditu se nádherně vodil. Byl jsem spokojenej, jedinej problém za celou dobu byl stator altíku, jinak naprosto OK. Proti bulldovi nemůžu říct ani jedno křivý slovo. Ale jak plynul čas, člověk porát kouká na ty Guzziny, že si jednou nějakou pořídí. Pak se jede najednu mrknout, aby zkusil, co majitelé Guzzin říkaj a zjišťuju, že je to fakt krapet jiný...no a je vymalováno. Je fakt, že si budu muset zvyknout na posměšky na benzínách...

Abych to shrnul...důvodem výměny je dětský sen.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 19 Júl 2016, 08:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
....a sny se maji plnit ;-)
na rovinu,bulldog je pro me srdcovka,ale mit potřebné prostředky a místo,tak Triumph Thruxton 1200 by asi vyhrál....takze si jdu snít :-D


Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 19 Júl 2016, 08:56

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Kdybych to finančně utáhl, tak si nechám Bulldu. Přece jen to Griso není na dlouhé vzdálenosti ve dvou. Jooo nový Thruxton je nádherný. Mít na to peníze tak bych volil Griso 1200, Thruxton 1200 a Nine T. Ale asi by vyhrál Triumph. Ale to je zatím jen vzdálená říše snů.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 20 Júl 2016, 17:15

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Na Thruxtonu jsem seděl na moto výstavě v Brně - pocitově menší motorka,jako kdybych seděl na třindě :o, no a ten řetěz ... :tongou_smilie:


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 20 Júl 2016, 21:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
No já pořád váhám, jestli mám BT vyladit (USD vidle + celolak), nebo jestli udělám líp když ho za něco vyměním. Tak logicky zjiš'tuju co ostatní vede k výměně :) Mám ho teď 11 let (sakra to je dlouho), nevím jestli by mi jiná motorka dělala stejnou nebo dokonce větší radost.
Plán B je motorku úplně prodat a dát kompresor do kabrioletu :) ale na to mám myslím ještě čas :)

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 21 Júl 2016, 11:23

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Mirec> Thruxton je drobnej, ale zase bude tím super pro řádění v zaráčkách. Jakmile si člověk zvyjne na kardan, tak by už za řetěz nevyměnil, i když u Thruxtona bych vyjímku asi udělal.

cafe-racer> Motka s podobnýma parametrama jako BT se nedělá, hodně dlouho jsem lítal po netu a srovnával. Možná trochu MT-01, ale to je bestie nevhodná na cestování a už vůbec ne ve dvou. Přijde mi, že krapet podobná Bulíkovi je akorát Breva 1100. Já bych Bulldu neměnil, ale v tomhle su jak malý dítě, chtěl jsem si splnit sen, dokud je to ještě možný. Tyjo za 11let musí být to citový pouto sakra velký, myslím, že ho nikdy neprodáš...a jednou budou mít tvoje děti krásnýho veterána. Bullda je pro mě jedna z posledních poctivých karbecových motorek.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 21 Júl 2016, 18:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak jsem ho (thruxtona) shodou okolností měl dnes možnost obhlídnout. Sice jen v devítce, ale krásná železná klasika. Ale můj bullda stojící vedle byl proti němu mastodont. Jo jako kafíčko na občasnou kominovku jo, ale vyměnit? Ani náhodou


Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 22 Júl 2016, 07:33

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Thruxton je malej v jednom ...a co teprv ve dvou :-D. Ale je to krásná motorka. Kdysi jsem koukal právě po Thruxtonu a Bonnevilu, ale cenově byly a pořát jsou někde jinde (hlavně Thruxton). Na Motosalonu jsem seděl na těch 12kách a přijdou mi úplně stejně velký jako ty 9ky. Thruxton vypadá úžasně, ale než Bonneville se mi víc líbil ten novej Street twin. Ale nemá tacho a to bych u motky překousával hodně těžce a kdyby měl drátěný kola byl by o dost hezčí.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.