Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 10:00


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Navel
Poslať  Predmet príspevku: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 06 Nov 2020, 18:21

Registrovaný: 06 Nov 2020, 17:43
Príspevky: 7

Offline
Zdar lidi :fing: . Po téměř 10 letech jsem se vrátil do jedné stopy, a to pořízením Bulldočka. Téměř celou dospělou část života jsem tíhnul k chopperům (ani dnes jsem na ně nezanevřel). Bohužel cca před 10 lety jsem měl nezaviněnou nehodu s téměř fatálními následky :cry: (Yamaha XVS 1100 DragStar), ale tak nějak jsem se z toho vylízal. A protože zase nazrál čas vrátit se do sedla, přemýšlel jsem co osedlat. Chopper, který by splňoval mé představy nesplňoval představy mojí peněženky, a tak jsem se rozhodl pro změnu stylu. Chtěl jsem něco spolehlivého , dvouválcového - ideálně V (vzduchem chlazené V-éčko z choppera), nenáročného na údržbu (vzducháč + kardan), pohodlného (vezl jsem si ho domů po ose 450 km v kuse, a pohoda), nepříliš výkonného a za relativně normální peníze. Z těchto kritérií mi nemohlo vyjít nic jiného, než Bullda (velké plus, že je osazen mě známým starým dobrým motorem). Vzhledem k poruše hybnosti levé nohy jsem si ho před koupí osahal, jestli se na něj dokážu vůbec posadit. Od poloviny června (júna :) ) jsem na něm nalítal více než 12.000 km bez problémů a jsem totálně nadšený.
Je to rok 2006, černostříbrný, laďáčky, jinak v origo stavu.
Krátkou zimu přeje
Jarda
Príloha:
IMG_20201004_190929.jpg
IMG_20201004_190929.jpg [ 1.91 MiB | Zobrazené 7666 krát ]



Reklama


zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 07 Nov 2020, 23:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
vítej mezi stejně postižené


Navel
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 11 Nov 2020, 15:38

Registrovaný: 06 Nov 2020, 17:43
Príspevky: 7

Offline
Díkes za přivítání. Na živosti fóra je krapet vidět, že Bulldog má již svá nejlepší léta za sebou, a že uživatelů tohoto kultovního stroje bude už jen ubývat. Přesto musím tedy poděkovat tvůrcům stránek, že je stále udržují při životě. Je zde přítomen nějaký příznivec Bulldoga z JČ a blízkého okolí? Já jsem okr. PT. Čus Jarda


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 11 Nov 2020, 18:48

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
to bych netvrdil , ono se to rozjede dyž se blíží sraz :o)

a o čem psat , dyž psiska jezdijů a jezdijů a jezdijů a ,,,,,,, :o)


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 16 Nov 2020, 16:01

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
se jenom zeptam,jižní cechy odkud?Já jsem od Kaplice.


Navel
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 17 Nov 2020, 10:37

Registrovaný: 06 Nov 2020, 17:43
Príspevky: 7

Offline
To Simir: Já jsem od Vimperka, vsadím se, že rád jezdíš okolo Lipna, Rožmberk - Krumlov je prostě boží ap. Uvidíme, co přinese příští sezona, třeba se potkáme. Docela rád bych pokecal s někým, kdo má s Bulldou větší zkušenosti.


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 18 Nov 2020, 10:17

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Jo jezdíme dost často Prachatice, Libín Volary ,Lipno.Buldu už nemám,ale měl jsem ho 10 let,moc fajn motorka,ale už byl na mě těžkej.Má ho ještě kámoš od vedle a stím taky hodně jezdím.Do Vimperka se strojíme z jara na hrad.


Navel
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 19 Nov 2020, 09:42

Registrovaný: 06 Nov 2020, 17:43
Príspevky: 7

Offline
Taky se po otevření Vimperského zámku zajedu mrknout. A na co jsi přesedlal?


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nový pejskař z jihu Čech  |  Napísal: 19 Nov 2020, 20:52

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Už jsem tu psal.Cagiva raptor 650.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.