Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 12 Máj 2024, 07:23


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Landar
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Nov 2009, 23:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Okt 2008, 20:55
Príspevky: 119
Bydlisko: Skoro HK (CZ)

Offline
Zdravím a jak psal kolega Naar, jj pan google :D ale jako že dobrý jen teda zrovna u bulldočka s "dosahem na špičky" nevim nooo estli je to to pravý ale tak už si na něm seděla tak asi víš jak a co :)
Jo a na Naara bacha je jěsně ukecanej :D :D A ja už alespoň vím odkud zavála ta pozvánka na tatarák, ja si říkal co v Chlumci jako, vzpomínky na mládí a první brouky nebo co a ono tohle jako :D



Reklama


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 00:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Vitaj Bondyna! Aj keď ešte moto nemáš, prajem beznehodový priebeh. Ono sa to zíde furt.

_________________
Ride Free


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 01:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Souhlasím s Mikim, že pro začátek by pro Tebe bylo vhodnější něco lehčího.Hlavně,jestli máš míň než 175 cm.Chlap za tebe může vytlačit moto z garáže, nebo ti ji otočit, ale při zastavení na křižovatce a podobných situacích se budeš muset spolehnout jen na sílu svých nohou.
Pokud ti učarovaly véčkové dvouválce,zkus pro začátek uvažovat třeba o Suzuki SV 650 nebo Hondě NTV 650 Revere,která má i kardan, jednoramennou kyvku a nízké sedlo.Jestli ti nevadí choppery, tak Virago 535 je taky dobrá volba.
Já sám jsem 4 roky sedlal Reverku a nedám na ni dopustit.Parádní svezení(bez stresů a námahy) i zvuk a taky jich na každém srazu nepotkáš kopec.
Ale Bulldog je Bulldog, to víme všichni.Volba je jen na tobě.Přeju ti šťastnou ruku. :wink:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 09:50
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Bondyna, takýto nával príspevkov za pol dňa rozumnú tému na tomto fóre ešte nebol. Nevieš, čím to bude? :wink2:


Landar
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 09:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Okt 2008, 20:55
Príspevky: 119
Bydlisko: Skoro HK (CZ)

Offline
Felix> já ještě přidám jednu kardanovou V záležitost ale už se také nějaký pátek nevyrábí, nicméně se dají najít i slušné kousky. Je to Suzuki VX800. Kdysi jsem ji také chtěl ale nebyla zrovna, jen nějaké vylítané záhady. Také jich si myslím není moc.
http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-vx-800/suzuki-vx-800-149682.html
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?znacka=32&model=389&muid=23669
Motor a kardan je vlastně introš malej :)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 10:06
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Čekal jsem, kdy se ozve Miki, protože v tomhle směru, tedy ženská a Bullda, může radit dvojnásob, takže určitě má pravdu, ale ty se stejně zařídíš podle sebe ...

Oproti tomu co radí Felix, tak já když už bych to musel řešit, tak bych šel jednoduše jen a pouze do Yamahy, takže v tvém případě pro začátek podle mého ideální Fazer 600, ale je to 4válec :|
Jinak je to ale věcí názoru, kdy každý může mít jiného favorita. Jsem rád, že to nemusím řešit a že mám Bulldoj. Při svých 100 kilech ho na místě celkem zvládnu ... :lol:


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 10:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Landar píše:
Felix> já ještě přidám jednu kardanovou V záležitost ale už se také nějaký pátek nevyrábí, nicméně se dají najít i slušné kousky. Je to Suzuki VX800. Kdysi jsem ji také chtěl ale nebyla zrovna, jen nějaké vylítané záhady. Také jich si myslím není moc.
http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-vx-800/suzuki-vx-800-149682.html
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?znacka=32&model=389&muid=23669
Motor a kardan je vlastně introš malej :)

Vidíš, na VX jsem zapomněl.Taky moc pěkná ,pohodová a neokoukaná motorka.
Znovu se potvrzuje-"víc hlav víc rozumu"! :idea: :idea: :idea:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 12:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Jo,Fazer 600 je dobrej pro začátečníka. :lol2: Má jenom 70 kW/94 Hp a na tom,na kterem jsem seděl já,bylo sedlo ještě výš jak na Bulldogovi. Opravdu rada nad zlato :thumbup:

S ostatníma typama souhlasím,ikdyž VX800 taky nebude nejlehčí.
......ale záleží na technice bikera,či bikerky,protože hlava je kolikrát důležitější jak svaly zápasníka,protože již výše zmíněná manželka,měla problemy i s lehounkou kawa ER5,natoš z Bulldogem. Ve váze to na 100% není :wink:
Vybírej právě hlavou :wink:

PS:
Možná by jste mohli pánové věci znalí,raději Bondyně poradit i jinou variantu upravy,jako třeba snížení sedla a přepákování ,,kosti,, což sníží výšku posedu na Bulldovi. Na Seči jste o tom vřele debatovali a tedka nic.
Tuším,že Hauzík to má snížené,ten by ti mohl poradit jak na to.


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 12:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
miki píše:
Manželka Makina-cesta do Komárna :wink:

Obrázok


Nááááádhera!!!! :wub: . Jaks jí ho mohl prodat? :confused1: Vždyť jí tak moc sluší!!!
Prosím tě, jak je manželka vysoká? Koukám, že dosáhne krásně na zem, já s tím docela bojuju (mám 170cm).
Tiše závidim a pevně doufám, že Vám sem na jaře šoupnu taky takovou krásnou fotku :thumbup:

_________________
www.bondyna.estranky.cz


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 12:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
170 je dobry to staci nakonec landar co ma blby kecy tak nema o moc vic a ja nakonec taky ne :D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 12:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Peter BT píše:
Ahoj Bondyna, vítaj medzi nami.
som rád, źe bude konečne ďalśia psovodka medzi nami. Začiatok bude možno ťažší, ale bude stáť za to, neboj. držím palce. :thumbup3:

jo a ten pokec, čo ťa tu s ním strašia - v tejto viac menej privátnej sekcii žiadny problém, pokiaľ prebieha v pohode, tak ako tu u teba.

cíť sa tu u nás fajn :wink2:


Ahoj a děkuju za přijetí. Já jsem na těžké začátky (a konce) zvyklá takže s tím u Bullíka počítám a věřim že je zvládnu...prostě musim :wink2:

_________________
www.bondyna.estranky.cz


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 12:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Landar píše:
Zdravím a jak psal kolega Naar, jj pan google :D ale jako že dobrý jen teda zrovna u bulldočka s "dosahem na špičky" nevim nooo estli je to to pravý ale tak už si na něm seděla tak asi víš jak a co :)
Jo a na Naara bacha je jěsně ukecanej :D :D A ja už alespoň vím odkud zavála ta pozvánka na tatarák, ja si říkal co v Chlumci jako, vzpomínky na mládí a první brouky nebo co a ono tohle jako :D


Ty špičky a váha bullíka mě právě dost děsí...jak už jsem tady psala...
Na tataráka jste samo sebou všichni zvaní :thumbup: ...určo bude dost veselo. A Googlovi asi zakážu ukazovat moje fotky :lol2:

_________________
www.bondyna.estranky.cz


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 13:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Felix píše:
Souhlasím s Mikim, že pro začátek by pro Tebe bylo vhodnější něco lehčího.Hlavně,jestli máš míň než 175 cm.Chlap za tebe může vytlačit moto z garáže, nebo ti ji otočit, ale při zastavení na křižovatce a podobných situacích se budeš muset spolehnout jen na sílu svých nohou.
Pokud ti učarovaly véčkové dvouválce,zkus pro začátek uvažovat třeba o Suzuki SV 650 nebo Hondě NTV 650 Revere,která má i kardan, jednoramennou kyvku a nízké sedlo.Jestli ti nevadí choppery, tak Virago 535 je taky dobrá volba.
Já sám jsem 4 roky sedlal Reverku a nedám na ni dopustit.Parádní svezení(bez stresů a námahy) i zvuk a taky jich na každém srazu nepotkáš kopec.
Ale Bulldog je Bulldog, to víme všichni.Volba je jen na tobě.Přeju ti šťastnou ruku. :wink:


Děkuju za typ, vážně si toho moc vážím a určitě to proberu a zvážím. Virago mého známého byl důvod proč jsem si udělala řidičák na velkou našinu, hrozně se mi líbila ta pohodová jízda, ale pak jsem viděla Bullíka a choppra jsem jednoznačně zavrhla...až budu mít fous do pasu tak možná :wink2: , ale teď určo nee. SVčko mi připadá hrozně dlouhé a na Hondu se podívám... To víš, ženská, vybírám hlavně vzhledově :)
Každopádně moooc děkuju...

_________________
www.bondyna.estranky.cz


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 13:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Peter BT píše:
Bondyna, takýto nával príspevkov za pol dňa rozumnú tému na tomto fóre ešte nebol. Nevieš, čím to bude? :wink2:


Tak to teda vážně netuším.... :lol2:

_________________
www.bondyna.estranky.cz


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 13:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Landar píše:
Felix> já ještě přidám jednu kardanovou V záležitost ale už se také nějaký pátek nevyrábí, nicméně se dají najít i slušné kousky. Je to Suzuki VX800. Kdysi jsem ji také chtěl ale nebyla zrovna, jen nějaké vylítané záhady. Také jich si myslím není moc.
http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-vx-800/suzuki-vx-800-149682.html
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?znacka=32&model=389&muid=23669
Motor a kardan je vlastně introš malej :)


Toš není špatná.....ale Bullík je Bullík...nemůžu si pomoct, ale kvůli téhle so ho nevzdám :)

_________________
www.bondyna.estranky.cz


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.