Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 20:18


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 09:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Peter BT píše:
Bondyna, to MT03 ako niečo jednoduchšie :D ?

no neviem, ale ako píše Naar, navyše myslím, źe bulík je pri jazde pokojnejśí. mala by si to asi vyskúšať. Ja nie som celkom presvedćený, že MT bude jednoduchší partner. Podľa mňa, ak si jazdila, trocha zníźiš bulíka a opatrne začneš, mala by si to zvládnuť.
Jo, a je možné že si nebudú klepať na čelo, ale ticho tomu bulíkovi závidieť. A môźe tiež byť, že sa tam stretnete pod bulíkom aj s makinou a môžete spolu pokecať :D



Jirko prepáč, trocha sme tu od teba odbočili, ak chceš, vyupratujem ti to tu, nech to nemáš mimo tvoju tému


Zdravím Jirku a omlouvám se že jsem odbočila od tématu (to je bohužel jedna z mojich špatných vlastností :D ...

Tak s Makinou si radši pokecám na příjemnějším místě než zrovna pod Bullíčkem :lol2: ...
Tak teď jste mě moc nepotěšili, kluci, měla jsem za to že lehčí a menší MT03 bude ideální pro vyježdění a jsem zase tam kde jsem byla...teda u Bullíčka :D ....

Ještě jednou omluva a přesunuji téma do "Naše bývalé a Budoucí stroje" :)

_________________
www.bondyna.estranky.cz



Reklama


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 09:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
NaaR píše:
no nevim ale mt 03 na zacatek to si muzes toho bulika poridit taky :D mt pokud si dobre pamatuju ma 190 kilo plna a vejsku sedla 80 +- taky ..navic jednohrnec. hm jezdila si uz na necem nebo vylozene zacinas ?


Právě že jsem jezdila jen v motoškole na Kawě a po letišti si projela Horneta ale to jen tak na dvojčičku a hooodně opatrně

_________________
www.bondyna.estranky.cz


j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 22:42

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
Peter BT píše:
Bondyna, to MT03 ako niečo jednoduchšie :D ?

no neviem, ale ako píše Naar, navyše myslím, źe bulík je pri jazde pokojnejśí. mala by si to asi vyskúšať. Ja nie som celkom presvedćený, že MT bude jednoduchší partner. Podľa mňa, ak si jazdila, trocha zníźiš bulíka a opatrne začneš, mala by si to zvládnuť.
Jo, a je možné že si nebudú klepať na čelo, ale ticho tomu bulíkovi závidieť. A môźe tiež byť, že sa tam stretnete pod bulíkom aj s makinou a môžete spolu pokecať :D



Jirko prepáč, trocha sme tu od teba odbočili, ak chceš, vyupratujem ti to tu, nech to nemáš mimo tvoju tému


To je v poho, nemám problema....

K této debatě - bulldog vs. MT , (pravda že nejsem dle zkušeností žádnej velkej biker, ale pokud můžu subjektivně porovnat tak s jednoválcem (XT 660) mi to připadlo "ostřejší" biť bulldog je takovej Temelín (řízená reakce síly, rozehřeje ale nespálí :-)

Každopádně důležitá je radost z jízdy a stroje (já si ho snad dám do obýváku....jupííí)

zdarec všem

PS: jinak super stránky a lidi (i přes občasné verbální šarvátky:-), fakt jsem zvědav na reál u piva...

_________________
ridatjedeslip


OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Nov 2009, 07:22
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
Čus,dodatečně taky zdravím :wink: na psaní jsem hroznej lempl :wink:

_________________
MEMENTO MORI


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Nov 2009, 09:47
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
j.em píše:
... biť bulldog je takovej Temelín (řízená reakce síly, rozehřeje ale nespálí :-)



... pěkný přirovnání ... to se ti povedlo :thumbup: :)


korty
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Nov 2009, 21:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Feb 2009, 21:51
Príspevky: 60
Bydlisko: Praha 11

Offline
taky tě zdravím


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.