Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 14:22


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 17:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Zdar a vítej. :fing:
Na řeči nedej a klidně mu dej za uši,protože Čiko ten(před paní) se s ním zase tak nemazlil,tak pes umí jezdit fest,tomu věř :lol: :lol: :lol:



Reklama


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 18:21
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
No neviem, neviem..... mať na chrbte Makinu alebo Jirku (prepáč Jirko, nič proti tebe, len som sa tak zamyslel :D ) .......


j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 19:35

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
Ouklend píše:
čau jirko.

vítej v psinci.
hele. nechci malovat čerta na zeď, ale pokud sis koupil pejska od Makiny, tak opatrně s ním. musíš na něj hezky pomalu a vlídně, protože byl pěkně hýčkanej a rozmazlovanej, takže aby se moc nevylekal ... :D :wink:


...první jízdu jsem jel jenom rovně (aspoň se mi to tak zdálo), měl jsem pauzu skoro 15 let.. takže p o m a l u. Pak jsem trochu potrénoval na opuštěném kruháku abych mazlovi ukázal něco ze svého bývalého umu :-) no a teď lítám (opatrně a nízko :-)

No asi ho nebudu tak rozmazlovat, ale špatně se mít nebude....

Hlavně žádný povely "lehni".... doufám ...

Zdarec

_________________
ridatjedeslip


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 19:54
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
ako vidím, ideš na to ako ja - opatrne a zákruty v pravom uhle - až sa mi smiali, keď som znova začínal na bulíkovi. Ale nedbaj na to, treba len opatrne, potom chytíš znova cit a pôjde to, neboj. Bulík je fajn kamarát :wink2:
Mňa so ženuškou poslal na zem len raz - keď sme uź stáli na parkovisku - doteraz to nechápem, ako sa to stalo :D :D :D


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 20:45
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Přidávám se ke zdravici, a přeju co nejlepší zážitky s hafanem... 8)

_________________
A.C.A.B.


j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 22:09

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
Peter BT píše:
No neviem, neviem..... mať na chrbte Makinu alebo Jirku (prepáč Jirko, nič proti tebe, len som sa tak zamyslel :D ) .......


To je právě ta výhoda, s Makinou měl bulík možná tendence si občas lehnout...:-) a proto jí ho taky Miky prodal žejo :-)

_________________
ridatjedeslip


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 22:19
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
:D
som len zvedavý, čo ďalej. neverím, že by Makina ostala bez mašinky.
Len si neodpustím, že som bol mimo republiku, keď ku mne prišli obaja na Bulíkoch :mad2:

Jirko, nevieš, čo Miki sľúbil Makine miesto bulíka? Neverím, že si ho nechala len tak zobrať


j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 22:54

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
Peter BT píše:
:D
som len zvedavý, čo ďalej. neverím, že by Makina ostala bez mašinky.
Len si neodpustím, že som bol mimo republiku, keď ku mne prišli obaja na Bulíkoch :mad2:

Jirko, nevieš, čo Miki sľúbil Makine miesto bulíka? Neverím, že si ho nechala len tak zobrať


Nevím nevím, byly tam trošku emoce, ani s bulíkem nechtěla jít rozloučit (Makinu chápu a zdravím)...
Takže jestli to s Mikim umí, typuju zase buldu (a snížit a odlehčit)...
No Miki to nebude mít jednoduché :?: ...

_________________
ridatjedeslip


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 23:23
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
však preto sa pýtam. Makina na zraze bojovala s bulíkom, ale nevzdávala sa. Problémom bolo, źe bulík je dosť ťažký a Makina nedosiahla práve ideálne na zem. ale zníźiť tak o 5cm - čo nemôže byť pre Mikiho problém - tak by to asi šlo. Mal som dojem, že sa jej motorka páči, len dáva ešte zabrať. No uvidíme na jarnom zraze, možno Makina prikvitne aj s novým Bulíkom


čo hovoríš, Miki? :wink2:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Nov 2009, 21:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Já to raději nekomentuju ale doma mám kvůli motorce ultimátum,buď bulďa nebo nic (tím myslí motorku-naštěstí) :cry: Tak se po něčem poohlížím :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 10:53
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
miki píše:
Já to raději nekomentuju ale doma mám kvůli motorce ultimátum,buď bulďa nebo nic (tím myslí motorku-naštěstí) :cry: Tak se po něčem poohlížím :wink:


:D :D :D ešte že sa to týka len motorky :D :D :D

to vieš Miki, Makina má určite pravdu, bulík je bulík, ten veľký véčkový motor má niečo do seba, predsa len je to mladá holka :wink2:
Nati má kamarátku, tá sa síce motoriek bojí, ale zas nedá dopustiť na jazdu na koni aspoň raz za týźdeń

V každom prípade držím makine palce, nech jej to vyjde - možno by fakt stálo zato prepákovať jej to a znížiť sedlo ako to spravil Ozzy. určite by jej bolo ľahšie. A Bondyna bude mať partnerku


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 14:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Peter BT píše:
:D :D :D ešte že sa to týka len motorky :D :D :D

to vieš Miki, Makina má určite pravdu, bulík je bulík, ten veľký véčkový motor má niečo do seba, predsa len je to mladá holka :wink2:
Nati má kamarátku, tá sa síce motoriek bojí, ale zas nedá dopustiť na jazdu na koni aspoň raz za týźdeń

V každom prípade držím makine palce, nech jej to vyjde - možno by fakt stálo zato prepákovať jej to a znížiť sedlo ako to spravil Ozzy. určite by jej bolo ľahšie. A Bondyna bude mať partnerku


Tak tak...ultimátum naprosto chápu :bigrin2: . Já zase doma pořád řeším jestli do Bullíčka jít hned nebo až po "vyježdění" na něčem lehčím, takže se pomalu ale jistě nechávám ukecat na něco menšího pro začátek (zatím vede MT03), ale Bullíček je stále na prvním místě a prostě bude a tečka!!! jen ne asi tak rychle jak jsem si představovala :( přece jen ta manipulace na místě a váha Bullíčka mě pořád trošku děsí...
Asi by bylo úžasné vidět jak jedu a všichni se otáčejí a přikyvují jak nám to spolu sluší, ale když budu každou chvilku ležet pod Buldou tak si budou spíš klepat na čelo, proč na to lezu když ho neunesu, že :rolleyes2:

_________________
www.bondyna.estranky.cz


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 14:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
no nevim ale mt 03 na zacatek to si muzes toho bulika poridit taky :D mt pokud si dobre pamatuju ma 190 kilo plna a vejsku sedla 80 +- taky ..navic jednohrnec. hm jezdila si uz na necem nebo vylozene zacinas ?

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 15:35
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Bondyna, to MT03 ako niečo jednoduchšie :D ?

no neviem, ale ako píše Naar, navyše myslím, źe bulík je pri jazde pokojnejśí. mala by si to asi vyskúšať. Ja nie som celkom presvedćený, že MT bude jednoduchší partner. Podľa mňa, ak si jazdila, trocha zníźiš bulíka a opatrne začneš, mala by si to zvládnuť.
Jo, a je možné že si nebudú klepať na čelo, ale ticho tomu bulíkovi závidieť. A môźe tiež byť, že sa tam stretnete pod bulíkom aj s makinou a môžete spolu pokecať :D



Jirko prepáč, trocha sme tu od teba odbočili, ak chceš, vyupratujem ti to tu, nech to nemáš mimo tvoju tému


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 20:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Čau Jirko .


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.