Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 11:27


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
remote
Poslať  Predmet príspevku: Mám se vůbec představit?  |  Napísal: 14 Mar 2010, 09:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Zdravím všechny vespolek.
Nejprve zrychleně vysvětlím fakta : od mládí fanda motorek ( aktivně i pasivně), v životě pak jiné povinosti ( děti, rodina, sport ve formě cyklistiky), abych se po dóóst slouhé době zase vrátil k motocyklu.Necelé dva roky bylo od prvího nápadu ( po 20ti letech je technika jinde než za komanče) až po realizování.
Pře necelým půl rokem jsem se přihlásil na tohle fórum, a záhy přišla pěkná "bomba" : byl jsem ( snad negativně ) lustrován, co že tady dělám, že nepřispívám a jen čtu... To jsou opravdu manýry starýho režimu, to jem zažil fakt dobře. Tak se chovali opravdoví soudruzi. Ten kdo tohle inicializoval by se měl stydět. Jsem přihlášen na mnoha fórech různých oblastí, ale tohle se mi ještě nestalo. To fakt je tak složitý pochopit, že sem choděj lidi kteří Bulldoka nikdy mít nebudou, ale zajímá je to?
Nechci psát romány : od úterka jsem majitelem týhle motorky. Chystám vše na vyjetí, tady u nás pod Krkonošema je ještě hafo sněhu. Nemám potřebu se nějak prezentovat na fórech : pokud mám opravdický problém napíšu.
Takže teď ta otázka : mám se vůbec představit ? Na infantilní vítej asi nebudu psát díky....



Reklama


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 10:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
delej co chces draku ses dospelej tak se umis rozhodnout sam ne ?
jinak spousta veci ktery se tady deli mi prijde zbytecnejch ale rozvirovat to nehodlam kdyz si to jakztakz sedlo.. kazdopadne kdyz te potkam a budu mit volny ruce tak ti mavnu jako vetsine osatnich na jakykoliv moto at tady budes nebo ne..

_________________
R.I.P.Rest In Pain


alex227
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 10:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Feb 2009, 14:20
Príspevky: 480
Bydlisko: Vysočina

Offline
Ahoj Remote,
domnívám se, že tvůj dotaz je spíše básnický, než skutečný vzhledem k tomu, že sis na něj odpověděl sám. Co bys rád slyšel? Zda se představíš, či nikoli, je pouze a jen tvá volba a ty už sis vybral. Takže???
Budeme rádi za jakýkoli tvůj věcný příspěvek. Jo, abych nezapoměl - vítej!

_________________
Kolik třešní, tolik višní...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 12:55
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
nazdar remote.

nevím o jakých manýrech starýho režimu v souvislosti s tímto fórem píšeš. navíc - administrátor tohohle fóra má tipuji něco málo přes 18 roků takže tvé "soudružské" přirovnání je trochu mimo mísu.

jen bych tě chtěl upozornit na to, že existuje tisíce fór a může existovat tisíce způsobů jejich vedení od úplně otevřeného a neřízeného tipu "dělejte si tu co chcete", až po fóra uzavřená se striktními pravidly pro povolení registrace, přispívání atd. nevím v jakých fórech jseš registrovaný a je to celkem jedno, ale třeba já byl registrovaný v jednom nejmenovaném fóru, z kterého mě po cca. 4 příspěvcích a cca. 10 měsících od registrace bez jakéhokoliv upozornění normálně vyhodili. a co? vyříkal jsem si to s adminem a rozhodně nefiltroval své emoce formou komunistických přirovnání ve fóru.

tak asi tak. navíc, jak sám píšeš, jseš tu registrován 1/2 roku, nepřispíváš a stejně sem chodíš jen číst věci, které tě zajímají, tak o co jako jde?

můj názor: než aby jsi psal příspěvky tohoto tipu, tak raděj nepiš nic.

měj se fajn a třeba se někde potkáme ...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 14:26
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Nemusíš.....to co jsi napsal mě stačí.
Pokud ses chtěl něco dozvědět o motorkách,technice a tak...na to ses ani registrovat nemusel tuším.
Taky se divím,že tě to žere po takové době?
Nebo jsi čekal,až budeš mít psa? Zvláštní ,ale i přez to VÍTEJ :wink:


Leoš
Poslať  Predmet príspevku: Re: Mám se vůbec představit?  |  Napísal: 14 Mar 2010, 15:01

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
remote píše:
Zdravím všechny vespolek.
Nejprve zrychleně vysvětlím fakta : od mládí fanda motorek ( aktivně i pasivně), v životě pak jiné povinosti ( děti, rodina, sport ve formě cyklistiky), abych se po dóóst slouhé době zase vrátil k motocyklu.Necelé dva roky bylo od prvího nápadu ( po 20ti letech je technika jinde než za komanče) až po realizování.
Pře necelým půl rokem jsem se přihlásil na tohle fórum, a záhy přišla pěkná "bomba" : byl jsem ( snad negativně ) lustrován, co že tady dělám, že nepřispívám a jen čtu... To jsou opravdu manýry starýho režimu, to jem zažil fakt dobře. Tak se chovali opravdoví soudruzi. Ten kdo tohle inicializoval by se měl stydět. Jsem přihlášen na mnoha fórech různých oblastí, ale tohle se mi ještě nestalo. To fakt je tak složitý pochopit, že sem choděj lidi kteří Bulldoka nikdy mít nebudou, ale zajímá je to?
Nechci psát romány : od úterka jsem majitelem týhle motorky. Chystám vše na vyjetí, tady u nás pod Krkonošema je ještě hafo sněhu. Nemám potřebu se nějak prezentovat na fórech : pokud mám opravdický problém napíšu.
Takže teď ta otázka : mám se vůbec představit ? Na infantilní vítej asi nebudu psát díky....

Kdopak tě lustroval? Pročítal jsem si tvoje příspěvky zpětně a nikde ani zmínka o tom co píšeš.
http://www.yamaha-bulldog.web4men.sk/vi ... ight=#9849


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 16:47
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
Ja viem naco naraza:

Dna 20 október 2009 som rozposielal Sukromne Spravy uzivatelom, ktori nemali ani 1 prispevok s textom:
Citácia:
Cistime forum a na vase prihlasovacie meno nie je ani 1 prispevok. Je vas ucet aktivny? Odpiste na tuto SS, inak budete mat ucet zmazany..

Dakujem


Nato, mi prisla odpoved od uzivatela "remote":
Citácia:
Nevěděl jsem že musím nějak do fóra přispívat. Zkrátka se o BT zajímám, ale nemám potřebu se nějak vyjadřovat. Potřeboval jsem kontakt na majitel ze sousedního města. Jsem takto přihlášený i na jiných fórech kde nepožadují žádnou pisatelskou aktivitu....
Takže pokud vám vadí že vaše pokecy jen čtu, tak mě smázněte nebo co, trochu mě to bude mrzet, ale zase si o vás udělám svůj obrázek.
Jinak jen na okraj, Bt zatím nemám, takže sem nežádoucí, ne


A ja som nato odpisal:
Citácia:
ne ne ne.. zle chapes.. Len nechceme mat na fore neaktivne ucty - niekto sa zaregistruje, a uz nepride, alebo sa nahodou zaregistruje 2 krat a pouziva len 1 ucet....
Pokial nepises, len citas, je to v pohode Citaj dalej !!!


O celej tejto akcii bolo pisane tu:
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=101

Nejake pripomienky ?


PS:
remote píše:
Tak se chovali opravdoví soudruzi. Ten kdo tohle inicializoval by se měl stydět.

:D Sudruh Blackshadow :D Za cias sudruhov som este ani na plane nebol :D O komunizme som akurat videl dokument v telke :)

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


alex227
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 17:12
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Feb 2009, 14:20
Príspevky: 480
Bydlisko: Vysočina

Offline
Pánové,
rozumím, jak a z čeho to vzniklo. Domnívám se však, že není nutné rozdmýchávat vášně. A to platí pro jednu i druhou stranu "konfliktu".
Amen.

_________________
Kolik třešní, tolik višní...


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 17:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Vítej a přijeď na sraz do Mohelnice a určitě si svůj úsudek poopravíš. :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Simir
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 18:05

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Zdravím.


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 18:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Hm, zdravit tě tedy nebudu, když nechceš, tak ber ten můj příspěvek jako zbytečný asi jako ten tvůj. :D

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 19:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Ouklend píše:
nazdar remote.

nevím o jakých manýrech starýho režimu v souvislosti s tímto fórem píšeš. navíc - administrátor tohohle fóra má tipuji něco málo přes 18 roků takže tvé "soudružské" přirovnání je trochu mimo mísu.

jen bych tě chtěl upozornit na to, že existuje tisíce fór a může existovat tisíce způsobů jejich vedení od úplně otevřeného a neřízeného tipu "dělejte si tu co chcete", až po fóra uzavřená se striktními pravidly pro povolení registrace, přispívání atd. nevím v jakých fórech jseš registrovaný a je to celkem jedno, ale třeba já byl registrovaný v jednom nejmenovaném fóru, z kterého mě po cca. 4 příspěvcích a cca. 10 měsících od registrace bez jakéhokoliv upozornění normálně vyhodili. a co? vyříkal jsem si to s adminem a rozhodně nefiltroval své emoce formou komunistických přirovnání ve fóru.

tak asi tak. navíc, jak sám píšeš, jseš tu registrován 1/2 roku, nepřispíváš a stejně sem chodíš jen číst věci, které tě zajímají, tak o co jako jde?

můj názor: než aby jsi psal příspěvky tohoto tipu, tak raděj nepiš nic.

měj se fajn a třeba se někde potkáme ...

Tady je jeden :
Navrhuji aby se aktualizoval seznam uživatelů a vymazali se zřejmé kanadské žertíky(viz Prasopes) ale po dvou měsících i ti co o sobě nic nenapsali a nemají žádné příspěvky...
Jo, asi to všichni nepochopili, možná jsem špatně napsal slovosled - takže se za tenhle příspěvek omlouvám a už nic psát nebudu.


PitbullLibor74
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 19:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 19:02
Príspevky: 200
Bydlisko: Olomouc

Offline
Nevím o co jde,vždyť se může kdykoli kdokoli zaregistrovat třeba stokrát pokud bude mít o cokoli zájem.Tak proč ty emoce?Jde o radost z motorek..

_________________
Pitbulllibor74 - Doggenreiter


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 19:11

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
PitbullLibor74 píše:
Nevím o co jde,vždyť se může kdykoli kdokoli zaregistrovat třeba stokrát pokud bude mít o cokoli zájem.Tak proč ty emoce?Jde o radost z motorek..

Vyjmečně s tebou musím souhlasit, je to o motorkách a ježdění. Ale je to jen výjmečně. :wink: :D

Leoš


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Mar 2010, 21:18
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
o čom to tu je??? :confused1:

Kašli na hlboké úvahy, vidíś, že po tvojej odpovedi si naďalej na fóre. Bol to problém?

radšej na správnom mieste napíš niečo o sebe a svojej mašinke a ukončime toto vlákno :wink2:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.