Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 20:56


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
aiko
Poslať  Predmet príspevku: Aiko, Bulldog r. v. 2005  |  Napísal: 22 Okt 2008, 08:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Okt 2008, 06:58
Príspevky: 43
Bydlisko: Suchohrad

Offline
Nazdar chlapi.

Idem sa aj ja predstaviť. Volám sa Andrej a mám 31 rokov. Som zo Suchohradu, okr. Malacky.

Bulldoga som si kúpil z lásky k moto a z rozumu. Lásku k moto mám od školských čias na ZŠ, kde som jazdil dedovu babetu a neskôr pionier. Potom mi otec ako dvanásťročnému kúpil Jawu 250 kývačku bez TP. Neskôr to bola ČZ 180 Roland s TP a potom dlho nič. Až pred pár rokmi som sa prostrednícvom svokra zasa dostal k motorkám. Motorkársku dušu mi oživila ČZ 250 deLuxe a Jawetta, ktoré boli zahádzané v starej šope. Opravil som ich a zreparoval do celkom pekného a hlavne pojazdného stavu. Odvtedy mi vŕtala v hlave vŕtala myšlienka vlastniť silnejšiu moto. Ale nakoľko som nemal dosť peňazí, tak som musel čakať.

Až som sa napokon dočkal. Medzi moje favority patrili vždy dvojvalce (kvôli krúťaku), tak v mojej garáži ako prvá zaparkovala Suzuki GS 500 E r. v. 1991. Po dvoch sezónach som pochopiteľne chcel silnejšie moto a preto som presedlal na Suzuki SV 1000S. Ale nakoľko sa mám celkom rád, tak som túto moto radšej opustil. Bolo to hlavne z dôvodu nepohodlia pri cestovaní a nie z dôvodu, že by som to s ňou niekde praštil. A aj ten jej výkon som nemal šancu pri mojom štýle jazdy využiť.

Po rozumnom uvažovaní ( čo sa u mňa nestáva často ) som sa rozhodol pre vzduchom chladený dvojval s kardanom. Do úvahy pripadali Moto Guzzi, BMW a iné. Vzhľadom na fin situáciu som sa začal pozerať po kategórii iné a našiel som. Našiel som moto, s ktorou to vyzerá na veľkú lásku. Yamaha BT 1100 Bulldog, r. v. 2005, čierno strieborná po prvom majiteľovi. Menší výkonový deficit mi absolútne neprekáža, skôr sa strašne vytešujem zo silného spodku a nádherného zvuku.

Pri cestovaní absolútna spokojnosť a pri prejazde zákrutami taktiež absolútna spokojnosť.



Reklama


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Okt 2008, 11:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Zdravím Tě. Dobrá volba.Mám to samé-r.2005 v černostříbrném provedení.Nikomu nic nevnucuji, ale tohle barevné orovedení mi příjde nejvyváženější a nejhezčí.

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Okt 2008, 14:45
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Vitaj aiko
je fajn, že tu má slovenská menšina ďalšiu podporu.
Ale chýba mi foto. Aj keď, ako som čítal od marwila, tak najkrajší bulldog tu už foto má :)


Steinar
Poslať  Predmet príspevku: Aiko  |  Napísal: 26 Okt 2008, 12:27

Registrovaný: 30 Sep 2008, 22:07
Príspevky: 53
Bydlisko: Borský Svätý Jur

Offline
Tak predsa si si kupil novší ročník :D

_________________
www.3ko.sk


aiko
Poslať  Predmet príspevku: Re: Aiko  |  Napísal: 05 Nov 2008, 12:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Okt 2008, 06:58
Príspevky: 43
Bydlisko: Suchohrad

Offline
Steinar píše:
Tak predsa si si kupil novší ročník :D


Ahoj Steinar,

tak predsa som sa dockal. Kupil som ho v cechach chvilu po tom ako sme sa stretli na Kameňáku.

_________________
Čert nikdy nespí!


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.