Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 17:38


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku: Arachnid25  |  Napísal: 08 Feb 2012, 10:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Zdravím motobando. Jsem moc rád, že jsem narazil na zdejší fórum, které mě v mnohém ujišťuje, že koupí Bulldoga v žádném případě neudělám chybu a konečně si splním sen o krásné motorce :) Abych řekl pravdu, tak motorku jsem měl vysněnou už delší dobu, ale bylo třeba řešit první stěhování (nákup ledničky, pračky, atd...), no a když jsem znovu něco málo naspořil, přišlo pro změnu druhé stěhování a rekonstrukce bytu.. :D Teď jsem se zařekl (a náležitě to i vysvětlil drahé polovičce), že se stěhováním už je, doufám, konec a konečně si splním motorkářské sny, než přijde na řadu prvorozený potomek :lol:

Co napsat o sobě.. Je mi 28 a jsem z Děčína (ČR). Když jsem přemýšlel o budoucí (a první velké) motorce, vždycky mě to táhlo zvukově k chopperům. Problém ale byl s hmotností, pohodlím a hlavně nepochopitelně předraženou cenou všech strojů, které by se mi líbili. Bulldog je prostě nádhernej a naprosto splňuje moje představy o ladných tvarech naháče spojených s ještě krásnějším "choppráckým" zvukem.

No zkrátim to.. koupi plánuju cca na duben až květen, přičemž každý den sleduju inzerce a mezitím pročítám zdejší fórum :) Plánovanej rozpočet je 70 až 80 tis. max, tak se snad nějaká kráska najde. Tak nějak jem se i smířil s problematikou volnoběžky a nedělám si iluze o dokonalé koupi, jelikož většinu motorek v mé cenové relaci s najetými +- 30.000 km do brzké budoucnosti výměna volnoběžky asi stejně nemine.. :?

Na začátek to o mě asi stačí a všem do novýho roku fajn pohodový kilometry! Pavouk :D



Reklama


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2012, 12:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Ahoj já od tebe bydlím kousek tak bych se mohl na jaře zastavit jestli by jsi měl zájem. Jinak máš naprostou pravdu ze bulldog je skvělá motorka,já s výběrem jsem byl na tom asi podobně .
Takže tě tady vítám a ať ti to vyjde co nejdříve s výběrem bulldy :thumbup: a můžeš brouzdat silnice s námi :thumbup3:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2012, 16:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Děkuju za přivítání. Kolega z práce má známého, který má Bulldu doma a údajně i přemýšlel o jeho prodeji.. třeba to klapne a přestěhuje se ke mě do garáže :D


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2012, 22:08
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Ahoj. Vítej mezi náma.

Jinak aktuálně jsou u nás 2 psíci na prodej. Sice v trochu jiné cenové relaci, ale tak alespoň se můžeš inspirovat:

http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=767

http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=769

Tak ať ti koupě vyjde a na brzkou shledanou v Buldočím sedle :wink:


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Feb 2012, 10:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Zdravím a držím palce pro dobrou koupi

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Votys73
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Feb 2012, 10:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Jún 2009, 22:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Vrchlabí

Offline
Hezké, ucelené představení. Buď vítán a držím palce :lol:

_________________
Nejdříve hlava potom ruka na plynu:o)


bedi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Feb 2012, 12:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26 Jan 2012, 14:50
Príspevky: 22
Bydlisko: Maloskalsko

Offline
Ahoj, Pavouku.
Jsem tu (taky) kratce, ale urcite souhlasim, ze zdejsi forum je super zdroj informaci o Bullikach. Co jsem nenasel hned, nasel jsem o chvilku pozdeji :-)

Kdyz jsem hledal loni ja, tak pod 80tis moc na vyber nebylo. Ale ted koukam, ze docela jo.
Preju stastnou ruku pri vyberu.

_________________
Nejezdi rychleji, než umí tvůj anděl strážný lítat.


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Feb 2012, 20:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Hodně štěstí při koupi :wink: a jinak velmi dobrý výběr moto :D
a tady ses koukal?
http://www.tipmoto.com/hledat.php?keywo ... rvod=&rvdo

_________________
A.C.A.B.


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Feb 2012, 21:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Moc děkuju všem za přátelská přivítání :) Jak jsem psal na začátku, známý kolegy má Bulldu... No a DNESKA se mi konečně povedlo osedlat tohoto krasavce, čímž jsem si zároveň přivodil určitě pár bezesných nocí - vysvětlim :D

Je to Bullda r.v. 2003, najeto necelých 40 tis. s pravidelným servisem, barva nádrže v provedení stříbrná a oranžová (mezi přechodem barev ještě lakovaný šedý pruh po obou stranách s nápisem Bulldog). K tomu už prodlouženej přední blatníček, zadní nosič včetně kufru na dvě helmy (mimochodem jsem vždycky říkal, že ten kufr na motorce vypadá děsně, ale tenhle je nějakej jinej a fakt hezkej.. :) ), širší řidítka na vyšších představcích, prodloužený zrcátka. Přivezená byla před čtyřma rokama z německa po prvním majiteli (údajně), a v ČR jí tenhle kluk věnoval dobrou péči. Má sice drobnější kosmetický vady (škrábance v laku a malou drblou ďubku v sedle), no ale nic hroznýho. Výfuky jsou série, což mi vůbec nevadí (zatim), jelikož mě aspoň sousedi nebudou nenávidět po příjezdu z podvečerní projížďky :D Volnoběžka na poslech bez problému, žádný pazvuky a sám říkal, že startování naprosto v pohodě. Frajer sám ještě není na 100% rozhodnutej Bulldu prodat, ale asi bychom se domluvili. Před prodejem chce dát ještě novou zadní pneu, aby to měl novej majitel co nej.. No a cena na konec. 80 tis. (možná dohoda.. :) )

Tak a teď mám dylena.. koupit nebo čekat, že se zázračně objeví jiná?

Na prodej ten dotyčnej zatim nespěchá - duben květen, což mi vyhovuje, ale já teď fááákt vůbec nevim :D


ferro
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Feb 2012, 21:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15 Aug 2011, 09:29
Príspevky: 114
Bydlisko: Snina, SR

Offline
Ahoj. Držím palec nech kúpa vyjde. :thumbup3:


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Feb 2012, 22:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
..a jinak co se tipmoto.cz týče..

co myslíte ten Bullda od Satto Bikes z Písku.. cena mi přijde super, ale ani náhodou jim nevěřim ty kilometry (bych za stáčení kilometrů a hlavně u motorek střílel kulku do hlavy :twisted: ), navíc má i laďáky a zadní blatníček..

..je jich tam dost, co by se mi líbily, ale jenom malej detail.. VYBRAT SI :D

co myslíte - všechno je to stejně většinou dotažený z ciziny, stočený, přeleštěný tempem a hlavně focený v dešti, že neni vidět pořádne lak :) .. a teď babo raď! .. už vidim, jak se mi to zase bude všechno převalovat v hlavě, a když konečně zaberu, začne zvonit budík do práce.. :D


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Feb 2012, 22:59
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
vitaj chlape, a hlavne sa dobre rozhodni :-)
ozaj, to by si eśte krásne stíhal náš zraz v Českom raji....
Takže sa rozhoduj, a stretneme sa v sedmihorkách :-)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Feb 2012, 00:12
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Arachnid25 píše:
..a jinak co se tipmoto.cz týče..

co myslíte ten Bullda od Satto Bikes z Písku.. cena mi přijde super, ale ani náhodou jim nevěřim ty kilometry (bych za stáčení kilometrů a hlavně u motorek střílel kulku do hlavy :twisted: ), navíc má i laďáky a zadní blatníček..

..je jich tam dost, co by se mi líbily, ale jenom malej detail.. VYBRAT SI :D

co myslíte - všechno je to stejně většinou dotažený z ciziny, stočený, přeleštěný tempem a hlavně focený v dešti, že neni vidět pořádne lak :) .. a teď babo raď! .. už vidim, jak se mi to zase bude všechno převalovat v hlavě, a když konečně zaberu, začne zvonit budík do práce.. :D


Těžko říct no. Na pohled vypadá dost dobře. Jak píšeš : blatníčky, laufy a ta stříbrná je moc pěkná, ikdyž já si osobně nejsem jistý tím barevným provedením. Mě ta barva přijde taková jiná. Já vím, fotky můžou zkreslovat, ale mě to přijde, že je to celý stříkaný. Nevím.

Jinak těm kilometrům se dá i nedá věřit. Je to prostě na prd.
Když minulý rok kupoval Ferro Bulíka, který měl jestli si dobře vzpomínám cca. 7000 km při roku 2005, tak jsme se tomu taky divili a nevěřili, ale nakonec jsme museli uznat, že to tak je.

Asi to musíš hlavně vyzkoušet. Když bude s Bulíkem vše OK, tak je pak hlavní, aby se ti líbil a aby jsi z něj měl dobrý pocit, protože nějaký objektivní stanovisko je velice těžký.


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Feb 2012, 17:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Pavouku,
pokud si budeš předem domlouvat návštěvu bazaru, tak je důrazně upozorni, ať motorku nestartují dopředu. Studený start hodně napoví o stavu motoru a baterie.Běžná praxe je, že mechanici motorku před příjezdem zákazníka zahřejí (hlavně pokud má problémy se startem). Pak tvrdí, že to udělali, abys měl vše připraveno. Vyhneš se tomu, pokud se předem neohlásíš. Riskuješ tím ale to, že budou problémy s baterií. Pokud motorka v bazaru dlouho stojí, tak mívá vyšťavenou baterii. Stává se to hlavně ve velkých bazarech, kde je hodně motorek a nestačí jim dobíjet baterie (nebo na to serou).
Přeju šťastnou ruku! :wink: :D


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Feb 2012, 18:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
nemluvil jsi o tomto stroji? http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=50

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.