Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 16:24


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Feb 2012, 18:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Můj postřeh : mě se líbil Bulldog po faceliftu ( napsal jsem to sprábně?). Maník ho koupil na podzim a za měsíc nalítal 1500 aby zjistil, že partička na K1200 mu odjíždí. Koupil zadní nosič na Givi, padáky ( 2500,-) a rozšíření zrcátek a se slevou asi 10t mě jí prodal ( leden 2010 - 105 tisíc, tehdy jedna z nejlevnějších). Jediná větší vada, na kterou jsem přišel později, že byla motka padlá na nádrž a dostříkaná ( není to prakticky vidět ).
Co se týče kilometrů, myslím že u těhlech strojů se moc kiláky nestáčej, Bawory jsou na tom asi hůř.
remote



Reklama


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Feb 2012, 19:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Všem moc děkuju za cenné rady, moc si jich vážim :)

Pro Mikiho: jo, přesně takhle vypadá ten Bullda, na kterým jsem seděl - zajímavej je právě tou barevnou kombinací na nádrži..

Dneska jsem dvě hodiny očumoval motooblečení nedaleko u nás a tak nějak mám jasnou představu, co asi na sebe. Horší je to s helmou.. Byl jsem zvyklej vždycky na otevřenou (Jawky, Čízy, Honda Rebel, atd...), no ale na Bulldu mi to přijde docela nebezpečný :) Integrálku nechci kvůli divnýmu výhledu (nosim brejle a nějak mi v ní vaděj). Takže volba padla na výklopku.. Pár jsem si jich vyzkoušel, takže už jenom vybrat..

Docela mě štve, že do Písku je to pro mě přes celou republiku trošku z ruky, jinak bych se na toho Bulldu za 65 tis. jel mrknout.. No, neni kam spěchat - venku je mínus 15, takže mám zatim čas :D


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Feb 2012, 20:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Tuhle kombinaci má asi pouze jediný Bullďa a jeho původní majitel si říkal Lubin. Vyměnil ho za Buella....... Ten šedý pás s nápisem "kamufluje" odřenou nádrž,jelikož většina Bulíků bez padáků padá právě na ní :wink: Toho se ale nelekej,většina byla prostě na zemi..... naši členové by mohli vyprávět :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Feb 2012, 21:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Hele včera jsem seděl a Bulldovi za 72 na Vysočině (což teda nemáš o tolik blíž), měl pancéřové hadičky, zlaté páčky, jiná řidítka, ozdobné odvzdušňováky na brzdách....Prostě si ním týpek asi dost vyhrál. Rok teda 2002 a najeto asi 35, ale za ty prachy dosti voňavej.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Arachnid25  |  Napísal: 11 Feb 2012, 01:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Arachnid25 píše:
Tak nějak jem se i smířil s problematikou volnoběžky a nedělám si iluze o dokonalé koupi, jelikož většinu motorek v mé cenové relaci s najetými +- 30.000 km do brzké budoucnosti výměna volnoběžky asi stejně nemine.. :?


Ahoj, je dobře že se na koupi ojetý motorky díváš střízlivýma očima; každopádně ujeté kilometry (lépe řečeno stav tachometru) bych zejména u obchodníků, které prodej motorek živí, bral s rezervou. Bulldog není z motorek, které se pořizují pro seriózní cestování ani sportování a tak nemusíš bát výraznějšího opotřebení. S volnoběžkou počítáš, což je dobře - každopádně záleží na předchozím majiteli (majitelích) jak startovali. Vyždímaná baterka a/nebo startování s pootevřeným plynem je spolehlivá cesta, jak životnost volnoběžky výrazně zkrátit.
Jestli máš čas, projdi si dlouhodobý test BT a jeho kompletní rozborku, popřípadě i výsledek mojí rozborky, kterou jsem vloni (nedobrovolně) absolvoval na 60.000 kilometrech. Obojí mám na www.motoborgo.net.

Hodně zdaru při výběru,

Martin


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Feb 2012, 09:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
For Miki: to mě taky napadlo, že to může bejt zakrytí po pádu :) No každopádně sám u sebe taky počítám minimálně s padákama (špuntama na rámu), i když kámoš nedá dopustit na trubkovej padací rám.. mě se prostě na motorce nelíbí :)

Na Vysočinu je to taky dost z ruky, ale když tak vidím současnej vývoj cen(a žalostnej vývoj ekonomiky naší země), mám pocit, že do května cena Bulldů o moc nestoupne, tak snad najdu pěknýho Bulldu za rozumý peníze někde poblíž (ně, že bych nebyl ochotnej jet pro krásnou motorku přes celou republiku, ale nikdy nevíš, v jakým je to stavu a podle fotek poznám kulový..) No a při dnešních cenách benzínu je to vejlet minimálně za dvojku.. :? )


palo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Feb 2012, 17:58

Registrovaný: 31 Aug 2010, 19:35
Príspevky: 138
Bydlisko: Jižní Morava

Offline
arachnid 25: pokud nekoukneš aspoň na pár kousků, tak budeš těžko porovnávat.
S tím květnem máš pravdu jen napůl, ceny nahoru moc nepůjdou, ale hezký a dobrý motky budou dávno pryč a zůstanou jen kusy co bys normálně nevzal :!:


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2012, 13:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Tady mám taky jeden typ: http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah ... lldog.html

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2012, 17:05
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... r.v. 2006, najeto 9000 a cena super. asi není co řešit ...


palo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2012, 20:17

Registrovaný: 31 Aug 2010, 19:35
Príspevky: 138
Bydlisko: Jižní Morava

Offline
až bych řekl podezřelý :shock: :!:
podle barev se modrá dělala jen 2002


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2012, 22:25
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... no a já měl za to, že ty novější modely měly nádrž řešenou dvoubarevně, ale nejsem si jistý. už tu to někde řešené bylo i obrázky všech origo barevných provedení podle ročníků, ale nechce se mi hledat :-( .


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Feb 2012, 22:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
palo píše:
až bych řekl podezřelý :shock: :!:
podle barev se modrá dělala jen 2002


Můj názor: nádrž je stříkaná, jinak by na ní bylo zalakované logo yamaha. Přední vidlice byly rozdělané - viz leštěné kluzáky. Nemusí to nic znamenat, ale minimálně bych se po telefonu zeptal proč to tak je ...


palo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Feb 2012, 07:51

Registrovaný: 31 Aug 2010, 19:35
Príspevky: 138
Bydlisko: Jižní Morava

Offline
tak, tak. Nemusí být špatná, ale byl bych hoooodně opatrnej při obhlídce

někde to už je, ale opakování bla, bla:
http://www.bulldog-bt1100.de/daten_e.php?action=farben


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Feb 2012, 14:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Modrá byla také jedna z posledních a podle těch přívodů vzduchu ke chlazení válců to musí být rok 2004 a výš.

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Feb 2012, 14:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Chtělo by to vidět tachometr, tam se také pozná zda je to dor.2003 nebo novější.

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.