Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 18:33


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Peetee1
Poslať  Predmet príspevku: Pozdrav z Budějc (tam, co se vyrábí ten pravej Budweiser ;-)  |  Napísal: 01 Mar 2012, 21:28

Registrovaný: 01 Mar 2012, 20:53
Príspevky: 17
Bydlisko: České Budějovice

Offline
Ahoj všem,

po dlouhých úvahách, jaký stroj (po delší době nečinnosti v jedné stopě) pořídit, jsem se rozhodl pořídit jednoho modrého pejska. Můj Bullík je již malinko upravenej, má laděné BOS výfuky, řidítka K-MAXX, pancéřové hadice, odvzdušňováky, hlavní stojan (který ale stejně asi sundám, protože se mi pranic nelíbí), gelové sedlo a nějaké zvláštní zrcátka, u kterých nevím, zdali nepůjdou velmi brzo na výměnu... Je to jeden z prvních vyrobených Bulldogů, snad to nebude na škodu. Čerstvě po výměně všech kapalin a filtrů, seřízení ventilů a karbců. Je obutý do skoro funglovek Michelinek Pilot Power, jen vzadu je místo 180ky nacpaná 190ka ;-) Teď chci ještě doladit pár věcí, které mne malinko trápí, jako jsou prodloužení předního blatníku a pořízení zadního, který se po první jízdě zdá být nutnou záležitostí... :-)

Toť pro začátek vše, takže zdraví Vás Peetee - vlastně tady Peetee1, protože s mojim tradičním nickem mne tu už někdo kdysi předběhl... ;-)

Obrázok



Reklama


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 21:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Vitaj rozhodol si sa pre dobru motorku. Tu 190 mas o dve cisla vacsiu, lebo original je 170. To by chceli asi viaceri z fora vidiet ako tam vlezie :) Zrkadla vyzeraju ako enduracke sklapacie, super vec ked budes jazdit offroad pomedzi stromy. :lol2:

_________________
DRUM BUN!


Naposledy upravil marek2001 dňa 01 Mar 2012, 21:39, celkovo upravené 1


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 21:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
ahoj zdravím tě a vítám mezi nás :thumbup3: :thumbup3: :thumbup3:

až se budeš zbavovat toho centrálu měl bych zájem necháš-li ho za rozumnou cenu :thumbup:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 21:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Vítám tě mezi námi...ta pneu v zadu je předepsaná 170 :wink: že ti tam vleze 190 :shock: to bych nevěřil :D Tam už na blatníček místo asi nebude....
Kurňa tadz je fofr-já myslel že odpovídám první :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Naposledy upravil miki dňa 01 Mar 2012, 21:43, celkovo upravené 1


Peetee1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 21:43

Registrovaný: 01 Mar 2012, 20:53
Príspevky: 17
Bydlisko: České Budějovice

Offline
Ha, sakra, sorry, je tam místo 170ky daná 180ka (konkrétně 180/55 - 73W), je vidět, že už jsem dlouho nespal... ;-) Díkes za přivítání... :-)


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 21:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
tak 180 se do blatníčku vejde já jí mám..... :thumbup:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 21:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
JO,to je lepší-to už většina z nás odzkoušela,prodává se to v sadě a vyjde to levněji jak 170 kterou v sadě neseženeš(není to tak běžný rozměr) :?

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peetee1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 21:59

Registrovaný: 01 Mar 2012, 20:53
Príspevky: 17
Bydlisko: České Budějovice

Offline
miki píše:
JO,to je lepší-to už většina z nás odzkoušela,prodává se to v sadě a vyjde to levněji jak 170 kterou v sadě neseženeš(není to tak běžný rozměr) :?


Jj, tak nějak to bylo. Mám k tomu i nějakej okopírovanej něměckej typovej list od zastoupení Michelinu přímo pro Bulldoga, ale stejně pochybuju, že by mi to tady u nás v Kocourkově zapsali do techničáku...

Miki, prosím tě, jak je to s tim zadním blatníčkem, chápu dobře, že se dá objednat přes tebe? Díkes


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 22:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
nenapíšou už to tady v kocourkově někdo zkoušel a nenapsali to i když někdo na slovensku to má v techničáku už se to tu na fóru probíralo jestli si dobře pamatuju :confused1:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 22:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
To není problém ,jestli ho chceš tak ho zítra přiobjednám.Ve výrobě jsou 2,z toho jen 1 zaplacenej od igoresca,kdo zaplatí ten druhej ,má ho přednostně....Tak se rozhoupej a potvrď že ho chceš :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peetee1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 22:07

Registrovaný: 01 Mar 2012, 20:53
Príspevky: 17
Bydlisko: České Budějovice

Offline
miki píše:
To není problém ,jestli ho chceš tak ho zítra přiobjednám.Ve výrobě jsou 2,z toho jen 1 zaplacenej od igoresca,kdo zaplatí ten druhej ,má ho přednostně....Tak se rozhoupej a potvrď že ho chceš :wink:


Rozhoupáno, chci, tutovka! Napiš, kam poslat peníze a kdy bych ho tak zhruba mohl mít doma. Dík moc ;-)


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 22:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Teď trochu vážně :wink:Cituji jak to bylo v minulosti:" takže pokud bude zájem jak jsme se předběžně domluvily tak standartně 1000 kč na.čú.934226003/0800 ve zprávě pro příjemce Uveďte "blatníček" a svůj nick tady z fóra Průběžně budu informovat od koho došla platba. Wink a nezapomeňte sem hodi adresu kam vám to poslat poštou(to je v ceně.)" Exclamation

Objednal jsem tak trochu na svý triko 2 ks pro Gela a Igoresca, Budou asi za 14 dní.


Tohle jsem ti překopíroval ze "Zkušenosti-Zadní blatníček" :wink: Časem se tu určitě vyznáš :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peetee1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 22:19

Registrovaný: 01 Mar 2012, 20:53
Príspevky: 17
Bydlisko: České Budějovice

Offline
miki píše:
Teď trochu vážně :wink:Cituji jak to bylo v minulosti:" takže pokud bude zájem jak jsme se předběžně domluvily tak standartně 1000 kč na.čú.934226003/0800 ve zprávě pro příjemce Uveďte "blatníček" a svůj nick tady z fóra Průběžně budu informovat od koho došla platba. Wink a nezapomeňte sem hodi adresu kam vám to poslat poštou(to je v ceně.)" Exclamation

Objednal jsem tak trochu na svý triko 2 ks pro Gela a Igoresca, Budou asi za 14 dní.


Tohle jsem ti překopíroval ze "Zkušenosti-Zadní blatníček" :wink: Časem se tu určitě vyznáš :D


Ale jo, někde jsem to tu viděl, jen jsem nevěděl, jak moc je to aktuální... Peníze posílám, vzhledem k tomu, že mám jinou banku než ty, tak je budeš mít na účtu "až" v pondělí. Pak už se jen budu těšit... :-) Adresu ti pak pošlu. DÍK. A ještě nedám pokoj - nemáte někdo dobrej tip na prodloužení toho předního? ;-)


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Mar 2012, 22:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=11

http://www.rdmoto.cz/eshop/prodlouzeni-blatniku/140-19

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 01 Mar 2012, 23:08

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Ahoj Peetee1.Vítám Tě v psinci,kdyby ses rozhodnul s hlavním stojanem praštit někde do kouta,rád bych ho od Tebe odkoupil. M :thumbup3:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.