Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 13:53


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Máj 2013, 19:56

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
hoši :D měl jsem ve předu miniblinkry , ovšem jeden se zlomil- čína , takže jsem vyndal z regálu nové blinkry na jawu 350 co jsem měl před dvěma lety abych mohl jezdit - drtí mě dluhy tak čekám do výplaty. Blinkry tam budu dávat větší kouřové s halogenama , stojí asi 700kč pár ale jsou krásné. Jinak je to hudba- čínskej ale parádní zesilovač s připojením do mobilu u řidítek, repro zatím jen jedno 6,5" Sony dvoupásmo, čekám na vyhybky a budu dávat výšky se středama ještě ani nevím kam pod vádrž, nechci aby to bylo vidět že to tam je a dávám si záležet , žádná prasárna a hudba už teď hraje výtečně. jinak od Mikiho mám doma zadní blatníček + stále vyrábím svůj unikátní klín pod motor, ten bude vypadat dost ostře a musí být 100% přesný jako kdyby byl origo. Dále dnes jsem byl u kamaráda který mě objednal na vyleštění kol do chromu + lakování paprsků a středů kol do červené perleti, dále jsem našel tady na foru upozornění na nosič kufru s plotnou, ten je už na cestě :) Snad toho stihnu udělat do srazu co nejvíce . Jako vždy je hlavní otázka - peníze. Jinak je to teď přivezený z Yamahy - veškerý servis hotový tudíš je motorka teď kompletně čistá a bez vady na estetice ani na tech. stavu. A už jsem považovanej za místního blázna že jsem si přímo pro buldu udělal parkoviště a to i na obecním pozemku, starosta mě zabíjí pohledem :D



Reklama


ferro
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Máj 2013, 20:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15 Aug 2011, 09:29
Príspevky: 114
Bydlisko: Snina, SR

Offline
Aj keď takáto čerevná nie je práve mojou najobľubenejšou, za remeselné vypracovanie ti dávam za jedna...
...a s tým parkoviskom si zabil...dúfam, že obecní zastupitele te nebudou řešit... :thumbup3:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Máj 2013, 21:26
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
:scared: teda chlape na tebe a tvou motorku jsem zvědavej :thumbup2: :thumbup3:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Máj 2013, 22:32
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... týýýý vado tak to jsem ještě neviděl !!!!! Michale můžeš ty své představy a realizace a zkušenosti s tím co máš pod sedlem rozvést ve zvláštním vlákně?
určitě by to spoustu lidí tady zajímalo a ty jsi první co s tím přišel, takže bychom určitě byli rádi, kdyby jsi se blíže vyjádřila podělil se zkušenostmi ve zvláštním vlákně ... :thumbup3:


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Máj 2013, 17:59

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
já myslím že hudba na motorku né tak úplně patří, je i zbytečné psát jak jsem to udělal , je to opravdu tak jednoduché že to zvládne každý z vás kdo to bude chtít, jedná se o mini zesilovač 3x200w (pořizovací cena na aukru 450kč) zesilovač má výstupy na dva reproduktory + subwofer. Pro instalaci stačilo upilovat to půlkolečko pod sedlem a našroubovat na čtyři šrouby do blatníku, jako tělo hrací bedny jsem použil původní díl úložného prostoru viz foto ( z překližky uříznuté do tvaru hořejší část včetně díry pro reproduktor který pasoval tak akorát šířkou i hloubkou, slepeno silikonem + vytlumení vnitřku molitanem pro lepší zvuk, dále jako kryt vyříznutej a zapilovanej tahokov přilepenej vteřinovim lepidlem a lízlej silikonem, přes to už šla pro ohraničení jen kvalitní černá lepící páska , takže mimo té úložné přihrátky žádný jiný zásah do motorky , kabelem jsem vyvedl aux - jack poid nádrží až k řidítkám a použil jsem držák telefonu do auta se šroubovací pevnou příssavkou, pak jen zaspojit na telefon nebo mp3 to už vyjde na stejno. Já teď vymýšlím kam dát výškové reproduktory ale jak jsem uváděl, hraje to slušně už takhle


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Máj 2013, 19:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Repráky hýr
dráty hýr
kazeťák hýr

:tongou_smilie: nic proti tvýmu řešení nemám, ale tohle bylo první co mě napadlo.

Jinam motorku máš pěknou, vypadá jako nová :thumbup:


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Máj 2013, 19:56

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
taky jsem stim spokojenej :) a žádný zásah do motorky nemám , jen zpestřující nadstandartní výbava :D


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Máj 2013, 20:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
S tou hifi to myslíš vážně ? :shock:
Co tím sleduješ ? To si to jako pustíš na benzínce při kafču ?
Za mě tedy ne - já to nestrávím ( :wink: ).
remote


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Máj 2013, 20:32

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
Jasně že to myslím vážně, no jsem typ co rád obráží vesnický zábavy, lítá za holkama, na pivo s kámošema ke garáži. A můžu říct že když někde strávím delší dobu u motorky jak venku před barákem když si na ní dělám nebo u ní jen griluju na zahradě , tak opravdu mohu tvrdit že mi veškerý tento čas rádio nebo písničky zpříjemňují život. S motorkou trávím dost času na to abych mohl tohle využít . Jestli vám připadá blbost a trapnost pustit si hudbu s přáteli při opékání buřtů budiš... mě je to nějak uplně jedno :) a že nemám dost místa pod sedlem pro lékárničku vůbec neřešim a nevadí mi to


jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Máj 2013, 20:43

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
taková rejpavá otázka :) co na to baterka?


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Máj 2013, 21:00

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
zatím vyzkoušeno koncert kabátů přes 2 hodiny v kuse u piva a žádná změna při startu , pohoda :)
Jinak je to z těch dvou posledních otázek jediná otázka nerejpavá :D jo a dneska mě dokonce nečekaně u kámoše před barákem zastihl náš kolega z Dobříše :D prý jel okolo tak chtěl projet Sádek jestli tu někde Buldu neuvidí :) :D a má ho pěknýho :)


jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Máj 2013, 21:17

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
MichalBulldog píše:
zatím vyzkoušeno koncert kabátů přes 2 hodiny v kuse u piva a žádná změna při startu , pohoda :)
Jinak je to z těch dvou posledních otázek jediná otázka nerejpavá :D jo a dneska mě dokonce nečekaně u kámoše před barákem zastihl náš kolega z Dobříše :D prý jel okolo tak chtěl projet Sádek jestli tu někde Buldu neuvidí :) :D a má ho pěknýho :)
no tak se musím zasmát protože kolega je nějaký tátův znýmí a u nás u před barákem byl taky :D


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Máj 2013, 21:48

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
tak se nudil :D alespoń jsem viděl poprvé jinýho buldu než toho svýho :D má krásný laufy :) ty bych bral hned i ten zvuk je skvělej


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: m  |  Napísal: 12 Máj 2013, 14:40

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
remote píše:
S tou hifi to myslíš vážně ? :shock:
Co tím sleduješ ? To si to jako pustíš na benzínce při kafču ?
Za mě tedy ne - já to nestrávím ( :wink: ).
remote


Když jsem byl mladej,vymejšlel jsem taky ledasjaké blbiny,ale tohle by mě asi nenapadlo (snad proto,že tenkrát audio-auto technika nebyla na takové úrovni ...).Pro mě je nejlepší muzika ta z laufů podemnou ... :thumbup2: :thumbup2:


remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: m  |  Napísal: 12 Máj 2013, 18:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Mirec píše:
Pro mě je nejlepší muzika ta z laufů podemnou ... :thumbup2: :thumbup2:

100% s tebou souhlasím :thumbup3: :thumbup3:
remote


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.