Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 15:51


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Nov 2011, 21:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Myslím,že to má Remonte doma zmáklý,bych to nechal na něm at vybere ten dobrej v dobrým prostředí.....víš jak to chodí....



Reklama


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Nov 2011, 21:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Jo, znám to tady dost dobře, ale v kempech jsem tu samo nebyl :D . Taky v každejch nejsou chatky - zatím nástřel Sedmihorky a Jinolice. U nás "za barákem" je kemp místních hasičů, ale jen stany. Mám těch nápadů víc, ale musím to trochu "dohledat". Remote


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Nov 2011, 22:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Já osobně bych se přikláněl k těm Sedmihorkám :thumbup3: ty se mě zamlouvaj

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Nov 2011, 12:50
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Sraz ??? No špica .... !!!!

Český ráj SUPER. Kupodivu, tam jsem ještě nebyl, takže už teď se těším !!! :wink:

Jinak souhlasím s Bikermanem, že by nebylo od věci dát sem ze 2-3 kempy abychom se dohodli, kde by se nám to líbilo nejvíce i z hlediska dostupnosti nějakého programu, vyjížďky atd. Ale to by nám už musel poradil Remote, jaký který kemp jaký skýtá možnosti, takže to stejně dopadne tak, že dáme na místně znalého a zkušeného :D . Myslím, že takhle nějak podobně to proběhlo i naposledy při organizaci srazu v SR.
Kluci a taky nezapomínejte na to, že někteří zdejší Bikeři se svýma manželkama do stanu nebo do chatky nepůjdou a raději by volili pevný zdi. Osobně bych byl tedy pro takový kemp, kde je krom možnosti spaní pod širákem, ve stanu a v chatce taky třeba i nějaký penzion ... Alespoň ve všech dosavadních srazech to takhle bylo ... :wink:
Ale jinak přijedu kamkoliv a budu spát třeba pod Bulldokem ... :wink:


samotář47
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Nov 2011, 14:56

Registrovaný: 15 Feb 2009, 09:05
Príspevky: 81

Offline
Český ráj nemá chybu.Paráda že našel aktivní organizátor.Teď už je třeba nechat vše ostatní na něm.Ze zkušenosti je opravdu třeba volit tak aby bylo ubytování i jinak nž ve stanu.
Jinak se těším na setkání v nové sezoně.

_________________
samotář 47


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Nov 2011, 15:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Souhlasím s Igorescem v tom, že fandí každému, kdo je ochoten sraz zorganizovat. Kdo něco takového někdy pořádal, ví o čem mluvím. Byl jsem spoluorganizátorem 5-ti celovíkendových motosrazů v Bohušově, které pořádal náš Krnovský motoklub. Srazy byly velmi úspěšné, přesto už jsme s jejich organizací skončili. Je to práce a starosti na půl roku dopředu a nikomu se už do toho nechce a nemá na to čas. Ve finále pak ještě většinou přijdou chytráci, kteří sami nehnou ani prstem s poznámkami typu "proč se to udělalo tak a ne tak" a "mělo by se". Jsou dokonce i tací, co pořadateli dávají za vinu i špatné počasí se slovy: "proč jste to neudělali minulý víkend". To pak člověka dokáže pořádně nasrat.
Takže ještě jednou díky organizátorům předchozích srazů a Tobě Remote, že jsi ochoten pro ostatní sraz připravit. Budu se těšit ! :wink:


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Nov 2011, 17:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Chlapi, ještě jednou - moje aktivita bude spočívat v tom, že vám seženu ( dle přání většiny ) ubytování. Do určitého datumu dáte vědět, kdo kam chce - stan, chatka, penzión. Zajištění stravování vyplyne z ubytování. Většina kempů má přilehlé hospůdky atd. kde se dá jíst celý den ( např. v Jinolicích na hrázi je otevřeno několik stravovacích zařízeních až do noci :wink: ). Pak se dohodneme na datumu - předpokládám že to budou dvě noci, pátek a sobota.
Potud to nejhlavnější. Doufám že nebudete chtít koncert Kabátů :D .
O program se vám postarám dle vašich požadavků sám. Je tu fakt dost možností od hradů až po rozhledny a pěkný silničky.
Dodatečně bych podle zájmu moh nechat u šikovnýho kluka co dělá reklmamy nějaku nálepku. Toť vše. Pokud souhlasíte, jdu do toho. Remote


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Nov 2011, 17:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
To je snad málo??? :lol: Pohoda :wink:


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Nov 2011, 10:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
remote naprosto supr co víc si přát,
už jen to ať se nás tam sejde co nejvíc a vyjde počasí :thumbup3: :thumbup3: :thumbup3:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


rotta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Nov 2011, 11:28
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Aug 2010, 09:40
Príspevky: 43
Bydlisko: Opava

Offline
Ahojky všichni!!!!Český ráj je super a už se moc těšíme
ROTTAa MARTA


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Nov 2011, 12:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
přijedu i kdyby trakaře padaly :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Tomer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Nov 2011, 18:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2010, 20:12
Príspevky: 87
Bydlisko: Velké Opatovice

Offline
Český ráj je parádní, určitě jsem pro a každopádně dojedu ať se bude dít cokoliv.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 12 Nov 2011, 18:48

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Skvělý návrh a odhodlání,Remote :thumbup2: určitě přijedu,se těším už teď :lol2:


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Nov 2011, 19:12
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Chlapci ,chlapci, nečekal jsem takovou radost... :lol: .
Takže : za prvé bych to chtěl pojmout jako klubovou akci Bulldoků. Příležitostí pro ostatní motorkáře je v okolí za celý rok dost ( např. Lužany u Jičína ). Pokud mě učarovala tahle motoobluda jako vám ostatním, tak bych to rád uspořádal jen pro Buldokáře. Samo že na vyjížďku se může přidat i někdo jiný, ale mám v plánu i nějakou "tajnou " akci, kde možná budu dopředu potřebovat počet strojů a SPZ...
K těm penziónům - to bude asi trošku problém. Pokud přijede 20 strojů, bude to přibližně 20 pokojů, když se daj dva tři dohromady,tak možná sedum pokojů. A to by musel být už zabukovanej dóst velkej penzión a dost "nafest". Proto mi připadaj chatky jako nejlepší řešení. Nevím jestli jsem to psal, mám i dost známejch sportovních aktivistů ( lyžaři ..) a u nich nějaké to zázemí také bývá.
Takže přes zimu si nějak pokecáme (pokecáte) co, jak a kam, a ještě v předjaří uděláme nějakej soupis kolik lidí a hlavně TERMÍN, že?
Tak zatím....Remote ( nepíšu náhodou furt takže? :oops: ).


GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Nov 2011, 19:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
Nápad je to výtečnej :!:
Tak snad Ti odhodlání vydrží.... :thumbup3: Držím palce
Sice jsem poslední dobou jak totálně nasazenej(furt f prdeli :? ),tak třeba bych mohl s něčím vypomoct, bo občas jezdím k Mnichovu Hradišti 8)

Tady jsou kdyžtak nějaký tipy:

http://www.camp-prihrazy.cz/

http://www.prihrazy.ic.cz/page8.html

http://www.peklo-kemp-ceskyraj.cz/index.html

http://www.duocamp.cz/

Zdar :army:

_________________
Obrázok


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.