Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 22:39


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Marko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2012, 18:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2010, 10:24
Príspevky: 111
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
remote píše:
V pátek (8.6.) si beru dovču a jsem připraven vám přijet naproti , třeba do Chlumce. Nahoďte sem čas srazu. :lol:
remote

My z Chlumce nad Cidlinou vyrážíme, takže jestli někdo dorazí sem, tak napište hodinu a já se přizpůsobím.

_________________
Hammer-Bulldog/'s courage



Reklama


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2012, 18:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Jestli mi někdo odepíše, že můžu u něj složit hlavu tak razím v pátek. Jedu z Humpolce na Kolín, ale můžu klidně zajet Chlumce, třeba Bikers.... nebo na Benzinu. Mám v pátek volno takže je mi to jedno v kolik.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2012, 08:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Pjotr píše:
Ajajaj, neupřesnil jsem termín. Ten víkend je pro mě časově špatnej. Moje představa je, že bych jel v pátek, poseděl na pivu, přespal a v sobotu ráno domu. Ale zatím je to ještě tak trochu ve hvězdách. Proto jsem se nehlásil ani na oběd ani na ubytování.
Takže moje nabídka byla spíš pro bikery, kteří se chtějí v pátek trochu pokochat a nebudou pospíchat z práce nejrychlejší trasou do Sedmihorek. Ty bych potom mohl někdy po obědě vyzvednout třeba právě v tom Dvoře a ještě je trochu potahat po okolí (pokud už nebudou mít dostatečně omačkanej zadek).
Takže Martine, pokud by jsi mohl přehodnotit sraz a vyrazit už v pátek, rád se s tebou (případně dalšíma) ještě před pivem projedu. V opačném případě se dohodneme na jiném termínu a uskutečníme celodenní výlet nebo jen odpolední průlet. Jak bude libo.


Joj, tak to jsem se seknul. V pátek jdu do práce, takže bych musel jedině odpoledne a to už moc na kochačku není čas; při představě pátečního provozu na I/35 to radši nechám na sobotu a podkrkonoším se svezeme jindy. Díky !


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2012, 18:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Jak s tou sobotou. Směr z H.K. jet na pohodu a stihnout výjezd? Cafe-racer nebo Pjotr apod.... :wink:

_________________
A.C.A.B.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2012, 19:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Pokud pojedeš Marko z Chlumce sám , nemá cenu tam jezdit. Do Sedmihorek to jistě znáš. Myslel jsem jen pokud by projížděli Moraváci...
r.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2012, 19:58
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Tak já pojedu vrchem, jak psal Pjotr ...


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jún 2012, 20:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
stonemen píše:
Jak s tou sobotou. Směr z H.K. jet na pohodu a stihnout výjezd? Cafe-racer nebo Pjotr apod.... :wink:


Ahoj,

a) sejdeme se v 8.30 někde u Hradce abychom na 10h stihli vyjížďku. Odkud pojedeš ?

b) vyrazit až po obědě, přidat se k bandě cestou a vrátit se do kempu (popřípadě je stihnout na oběd)

Viděl bych to podle počasí a aktuálních možností, domluvíme se v pátek ? Tel. na mě je 603 984 916


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Jún 2012, 11:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
cafe-racer píše:
Ahoj,

a) sejdeme se v 8.30 někde u Hradce abychom na 10h stihli vyjížďku. Odkud pojedeš ?

b) vyrazit až po obědě, přidat se k bandě cestou a vrátit se do kempu (popřípadě je stihnout na oběd)

Viděl bych to podle počasí a aktuálních možností, domluvíme se v pátek ? Tel. na mě je 603 984 916


Pojedu od Jaroměře nebo od Královy Lhoty, je to jedno. Možná bych vyrazil už ráno (varianta a.) a spíš jel na vyjížďku s klukama a pak se třeba trhnul domů, záleží na okolnostech. Jinak v pátek ti cinknu... :wink:

_________________
A.C.A.B.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Jún 2012, 19:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Kdyby jel někdo kolem Moravské Třebové......o pul čtvrté v patek z benzinky vyrážime. :lol:


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Jún 2012, 19:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Pocujte Moravaci. Ide niekto z vas na zraz v piatok v trochu pokrocilejsom case? Ja vyrazam z Puchova o stvrtej a okolo siestej by som mohol byt niekde v okoli Olomouca.

_________________
DRUM BUN!


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Jún 2012, 20:58
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
marek2001 píše:
Pocujte Moravaci. Ide niekto z vas na zraz v piatok v trochu pokrocilejsom case? Ja vyrazam z Puchova o stvrtej a okolo siestej by som mohol byt niekde v okoli Olomouca.


Ty jo marek v kolik hodláš přijet? O půlnoci ? :-) Ale to je v celku jedno. Hlavně přijeď !!! :wink:


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Jún 2012, 07:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Radku dufam ze o tej deviatej budem tam. Nemozem vyrazit skor kvoli novej praci. Snad bude uz premavka pokojnejsia v tom case a umozni rychlejsi presun.

_________________
DRUM BUN!


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2012, 08:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
stonemen píše:
Pojedu od Jaroměře nebo od Královy Lhoty, je to jedno. Možná bych vyrazil už ráno (varianta a.) a spíš jel na vyjížďku s klukama a pak se třeba trhnul domů, záleží na okolnostech. Jinak v pátek ti cinknu... :wink:


Čau, ráno budu ještě muset něco pozařizovat, nejdřív bych mohl vyrážet v 9 z Hradce; proto bude rozumnější, když to budu směřovat spíš na to abych stihnul společný oběd ve 13h než se hnát do 7horek. Tzn. jestli to ráno stíháš v pohodě, dorazím později a projedeme se cestou zpátky ?


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2012, 10:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Tak to je k posrání,sotva vyrazím od garáže k baráku(500 m )tak už zmoknu a to je celá cesta před námi :roll: Teď sleduji radary a čekám na vhodný okamžik k odjezdu-zatím to říká chvíli počkej :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2012, 10:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Aktuální počasí Semily : polojasno, bez deště cca 22st - ale ráno to vypadalo hnusně.
remote


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.