Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 18:31


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Jún 2012, 20:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
ukaaaaz plakat :D



Reklama


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Jún 2012, 21:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Tak aspoň jen tak narychlo :wink:

Obrázok

Ten bordel okolo mi promiňte,ještě balím 3 blatníčky abych je mohl zítra odeslat :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Landar
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2012, 12:26
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Okt 2008, 20:55
Príspevky: 119
Bydlisko: Skoro HK (CZ)

Offline
Zdar chlapi.
Nakonec to vyjde tak, že se na vás s přítulkyní taky přijedeme podívat. Bylo to poměrně nejistý a tak jsem nic nerezervoval, snad se tam nějaký nocleh ještě najde. Přijeli bychom v SO s přespáním na NE, jen nemůžu nikde najít plánek/trasu té vyjížďky a v kolik asi vyjedete abysme vás buď zastihli v kempu nebo někde po cestě :)


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2012, 14:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Remote... tento víkend měl být fakt bláznivý ... od rodinných oslav, balení na dovolenou, tenisového turnaje atp. Do minulého týdne jsem vůbec netušil, jak to dopadne. Nakonec jsem ostatní aktivity vytěsnil mimo páteční večer a sobotní ráno. Však jsem se na sraz těšil a navíc je za barákem.
Nicméně jsem dnes odvezl 3letého kluka do nemocnice. Snad to bude dobrý, ale buď tam budu s ním přes noc, nebo budu doma kojit dceru (do topcasu se už nevejde).
Takže se ze srazu omlouvám a díky za organizaci.
Pánové, užijte si to!!!


Jirka78
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Jún 2012, 08:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
včera večer (po té co jsem stál na D1 věčnost, konkrétně 4.5h Praha-Třebíč) jsem dorazil ze zahraničí s tím že přijedu v sobotu ráno na sraz.
Před fotbalem tady začala bouřka a chčije celou noc. Neoprén ve skříni nemám a pohled na meteo radar mě dorazil. Všem skalním účastníkům přeji super zábavu. Možná že v Českým ráji je nějaká díra a neprší. Tak snad příští rok.
Obrázok

všem co jedou ze Slovenska přeji ať projedou nějakou dírou, protože přes Moravu je to až do červený


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 12:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Čau všichni, v sobotu jsem vás chtěl chytit na obědě, ale něco jsem zvojtil (hlavně jsem se měl líp informovat, kde přesně v Bozkově budete jíst). Něco po 13 h jsem projížděl Bozkovem, ale nikde jsem tam shluk motorek neviděl, tak jsem se najedl někde cestou na Železný Brod a pak se zase vrátil.

@ Stonemen : po obědě už jsem ti ani nevolal, bylo pozdě a potřeboval jsem být zase okolo čtvrté doma, takže jsem to vzal bez výletění domů. Svezeme se s příště (doufám, že u Pjotra budou děti co nevidět v pořádku a domluvíme si vejlet).

Martin

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 12:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Tak počasí kolem sedmihorek v sobotu zázrakem bez deště, já dojel i odjel suchý. Slovákům a moravákům přeju beznehodový návrat domů... :wink:

_________________
A.C.A.B.


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 12:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
cafe-racer píše:
Čau všichni, v sobotu jsem vás chtěl chytit na obědě, ale něco jsem zvojtil (hlavně jsem se měl líp informovat, kde přesně v Bozkově budete jíst). Něco po 13 h jsem projížděl Bozkovem, ale nikde jsem tam shluk motorek neviděl, tak jsem se najedl někde cestou na Železný Brod a pak se zase vrátil.

@ Stonemen : po obědě už jsem ti ani nevolal, bylo pozdě a potřeboval jsem být zase okolo čtvrté doma, takže jsem to vzal bez výletění domů. Svezeme se s příště (doufám, že u Pjotra budou děti co nevidět v pořádku a domluvíme si vejlet).

Martin


Jasný, není všem dnům konec... :wink: Jinak se na tebe spousta lidí ptalo... :wink:

_________________
A.C.A.B.


Landar
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 13:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Okt 2008, 20:55
Príspevky: 119
Bydlisko: Skoro HK (CZ)

Offline
stonemen> Tolikrát jsem potkal tvého bulldočka v Jaroměři, ale na sraze se mineme :) My jsme dojeli až v SO protože v PA jsme měli domluvený sraz s jednou bandou u Kosmonos.

Jinak už jsme s Jitulkkkou taky doma, bylo to fajn a rádi jsme vás alespoň takhle na chvíli viděli. Cesta domů suchou botou takže to docela i vyšlo 8)


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 14:54

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Tak já už jsem taky v pořádku doma. Dorazil jsem před hodinou. Ale z Hradce Králové přes Pardubice až domů déšť. Ještě, že alespoň tak. Děkuji všem zúčastněným za prima strávený víkend a zase někdy příště se snad setkáme. Doufám, že to bude dřív něž zase za rok. Co třeba MT+BT sraz v Chlumci nebo třeba podzimní srazík Bulíků (kdyby se toho třeba někdo ujmul)?

Milan


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 17:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
V patek sranec od Jicina....sobota luxus....dnes od Holice do Trebove taky vydatny srance....ale dojeli jsme dobre....diky lidi,ze jsem vas zase spatril po roce a trochu poznal dalsi kout,kde jsem jeste nebyl....diky.

Do Chlumce bych jel,pokud se to bude konat.


igorescu
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 17:43

Registrovaný: 13 Okt 2009, 12:47
Príspevky: 138
Bydlisko: Bratislava

Offline
Tak aj ja som sa dovalal domov mokry ako pes. Goratex bunda vydrzala ale lacne gate premokly az po spodky. V Rakusku som ale vyschol.

Vdaka za zraz chalani, ze som vas konecne videl niektorych a velka vdaka za pomoc s opravou.


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 17:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Taky jsme v pořádku dorazili domů , za cesty trošku deště ale nepromoky z lídlu držely takže v poho. :thumbup3:
Jinak všem děkujeme za supr víkend a příště na slovensku u Pétera :thumbup:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 18:00
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Tak už jsme taky v pořádku doma.
Najeto 720 km při spotřebě něco málo pod 5 litrů. Na 2 lidi a 3 plné kufry je to super.
Cesta tam s deštěm od Jíčína. Cesta zpátky s deštěm opět od Jíčína. T2ch 200 km s trvalým chcaním byl fakt očistec.

Miki:

Někde jsme se ztratili. Za tou benzinkou mě švára předjel a vůbec o vás nevěděl. V domnění že jste někde v předu nasadil takovou stíhací jízdu plná neplná déšť nedéšť, že jsem ho zastavil až v Mohelnici. Chvíli jsme čekali a pak pomalu jeli po dálnici, kde jsem na vás čekali u Litovle, protože jsi říkal, že tam budete sjíždět. Za chvíli přijel jen Marek, tak jsem dál pokračovali už s ním.

Jinak jsem vás všechny zase rád viděl.
Díky Remotemu za to, že se ujal letošního srazu a díky Mikimu za tombolu. Byla to sranda ... :-)

Tak zase někdy

Ouklend


rotta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 19:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Aug 2010, 09:40
Príspevky: 43
Bydlisko: Opava

Offline
Ahojky tak jsme už taky dorazili a jak jinač než na kost mokří.Od Jaroměře až poNisu ukrutný liják.Spolu s Felixem a Halkou jsme to zvládli v poho. Bylo to fajn a doufáme že za rok se všichni sejdem na Slovensku. :lol:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.