Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 13:53


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 16:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
:thumbup2: :thumbup3: :fing: vše už bylo napsáno tak Jethro co ten košt -bude ???? jen škoda že sraz byl jen česko-moravský.. :(

jo a bylo vybráno o 2 stovky víc na plakát....takže mi nezbude než ho příště zase přelepit.... :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...



Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 16:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
tombik píše:
Zdarvim vsechny, uz od ctvrt na 4 jsem doma, ale jeste jsem se sem nedostal. (Moc zarizovani) Ale Jinak vsechno v pohode :) Takze dekuju za super sraz a budu se tesit priste :)

No vidíš, dva, tři srazy a to je škola. Super, že jsi dojel celý, příště už nám to nandáš :wink:


Simir
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 17:15

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Hlásím dojezd v pohodě.Sraz se moc povedl,tak možná na podzim.Díky.


rotta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 18:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Aug 2010, 09:40
Príspevky: 43
Bydlisko: Opava

Offline
Tak už jsme taky doma asi od pul páté...bylo parádně počasí,ubytování ,jídlo....no prostě vše bylo SUPER!!!!Už teď se těšíme na další setkání.... :D Rotta+Marta


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 19:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
no jako fakt za 150,- chajdu a ještě se snídaní a jako bonus teplé vody ve sprchách kolik chces....prostě luxus :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Tomer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 19:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2010, 20:12
Príspevky: 87
Bydlisko: Velké Opatovice

Offline
Taky jsem dorazil v pořádku. Akce super, díky za parádní organizaci a výběr místa :-)


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 19:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Mirek1 píše:
no jako fakt za 150,- chajdu a ještě se snídaní a jako bonus teplé vody ve sprchách kolik chces....prostě luxus :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:



Cože??? Vody kolik chceš??No to kdybych věděl, tak jsem tam přespal a pěkně bychom to spolu v těch sprchách rozparádili. Božíčku. :twisted: :twisted: . Příště se už od Tebe určitě nechám zlákat.

Jinak k cestě domů: Miras Vám to prý tlumočil, ale určitě to nepodal celé. Asi 15 km jsem se naháněl s traktorem, no co Vám budu povídat, vyrovnaný boj, v zatáčkách měl teda trošku navrch, ale potom přišla táhlá rovinka a nejen že jsem ho dokázall předjet, ale ještě jsem mu při podřazování ukázal neslušné gesto, aby věděl, kdo je pánem silnice. :lol:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 20:01
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Kordy píše:
Cože??? Vody kolik chceš??No to kdybych věděl, tak jsem tam přespal a pěkně bychom to spolu v těch sprchách rozparádili. Božíčku. :twisted: :twisted: . Příště se už od Tebe určitě nechám zlákat.

Jinak k cestě domů: Miras Vám to prý tlumočil, ale určitě to nepodal celé. Asi 15 km jsem se naháněl s traktorem, no co Vám budu povídat, vyrovnaný boj, v zatáčkách měl teda trošku navrch, ale potom přišla táhlá rovinka a nejen že jsem ho dokázall předjet, ale ještě jsem mu při podřazování ukázal neslušné gesto, aby věděl, kdo je pánem silnice. :lol:


No Miras nám to tlumočil, ale tohle jsi teda opět zabil ... !!! :thumbup2: :thumbup2: :thumbup2:


Bretis
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 20:06

Registrovaný: 19 Apr 2013, 17:34
Príspevky: 18
Bydlisko: Opava

Offline
Tak už jsme taky doma, akorát jsme museli ještě vyzvednout děti od babiček tak píšu až teď. Taky se připojujem s pochvalou za skvělou organizaci ,krásnou vyjíždku,fain ubytování a výbornou kuchyň!!!!! Břetis + Marci :D Tešíme se na další akci.


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 20:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Tak musel jsem se pochlubit. Ten druhý traktor co jsem předjel asi není k chlubení, tomu prostě došla nafta:).


marry
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 21:07

Registrovaný: 06 Jún 2014, 07:34
Príspevky: 6
Bydlisko: Jičín

Offline
u nás taky všechno v pohodě, dojeli živí, zdraví a po super víkendu .... příjemně unavení. Také se připojujeme k poděkování za super organizaci srazu a těšíme se ..... někdy příště.


tombik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Jún 2014, 22:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Okt 2013, 23:36
Príspevky: 250
Bydlisko: skoro Kladno

Offline
amik píše:
No vidíš, dva, tři srazy a to je škola. Super, že jsi dojel celý, příště už nám to nandáš :wink:


No to nevim, nicméně ode dneška budu jezdit pořád dokola trasu co mi kamarád doporučil na vyjížďku (což je prodloužení mého plánu furt rovně podél Berounky) :D Tak snad na tý nebudu za největší pako když ji budu znát :D

Jinak Kordy: Máme podobný skóre co se těch aut týče, ale traktor já předjel jen jeden :D

_________________
Absolutní začátečník a motorkový analfabet, který propadl bulldočí kráse a pořídil BT 1100 z roku 2002 a z donucení okolnostmi musel upgradovat na BT1100 z roku 2006 :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Jún 2014, 09:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Kordy je démon :-) :-) :-) :-)


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Jún 2014, 11:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Velké díky Mirecovi a Jiřce za organizaci a všem za to, že dorazily.
P.S Kordy opravdu nekecal. Po cestě domů jsme ho opravdu nikde nepotkali a podle hnědých stop musel svádět nelítostný souboj s opravdovými konkurenty na čtyřech kolech :lol: . Kordy na podzim musíš určitě dorazit a
dopovědět všechny tvé historky. Takhle jsem se už dlouho nezatlemil.


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Jún 2014, 13:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Vše už bylo řečeno, nemám, co bych dodal. Prostě to nemělo chybu. Mirec - díky. :thumbup3:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.