Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 13:25


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
tombik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 11:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Okt 2013, 23:36
Príspevky: 250
Bydlisko: skoro Kladno

Offline
Mirec: Tak samozrejme
Ouklend: To rad slysim.

Jinak našel jsem tohle, sice je to dál od Berounky ale je to blíž ke mě 3:-D A pro náročnou klientelu mají i 4 pokoje v budově.

http://www.campvalek.cz/

A osobně se mi to zdá asi nejlepší. Koupaliště included. Jediné co by mohlo bejt trochu divný oproti posledně je, že koupaliště je dostupný i pro veřejnost když si zaplatí. Z mého pohledu potenciál srandy, na druhou stranu možná otrava že nebudeme mít klid pokud bude vedro.

Ale asi bych se tím netrápil. Každopádně to u mě vítězí. Kdyby se to líbilo všem, zkusil bych se poptat jestli by pro zájezd nebyla třeba nějaká ta sleva :D

Jo a taky jsem chtěl probrat stravovací návyky kvůli sobotnímu obědu. Bud je v Berouně (prý nejlepší) hamburgerárna BlackDog Cantina
Nebo bych nabídl Výbornou nádražku v Nižboře kde vaří normální jídla
a nebo hospodu U rozvědčíka kterou sám neznám ale plánuju navštívit http://cestovani.idnes.cz/na-pivo-k-roz ... gcechy_tom

První dvě jsou super co se jídla týče a ani bych neřekl že jsou nesmyslně drahé. takový průměr (v případě burgerů lehký nadprůměr). U Nádražky by se zase lépe parkovalo.
Třetí možnost jsem nezkusil, takže nevím jak to bude, pro tenhle podnik je podstatná ta historie, ale gastronomicky to asi zázrak nebude.

_________________
Absolutní začátečník a motorkový analfabet, který propadl bulldočí kráse a pořídil BT 1100 z roku 2002 a z donucení okolnostmi musel upgradovat na BT1100 z roku 2006 :D



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 12:16
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
tombik píše:
Jinak našel jsem tohle, sice je to dál od Berounky ale je to blíž ke mě 3:-D A pro náročnou klientelu mají i 4 pokoje v budově.

http://www.campvalek.cz/

A osobně se mi to zdá asi nejlepší. Koupaliště included. Jediné co by mohlo bejt trochu divný oproti posledně je, že koupaliště je dostupný i pro veřejnost když si zaplatí. Z mého pohledu potenciál srandy, na druhou stranu možná otrava že nebudeme mít klid pokud bude vedro.

Ale asi bych se tím netrápil. Každopádně to u mě vítězí. Kdyby se to líbilo všem, zkusil bych se poptat jestli by pro zájezd nebyla třeba nějaká ta sleva :D


... tohle vypadá fakt dobře a s tou případnou veřejností na koupališti bych se fakt vůbec netrápil.
restaurace podle mě jednak jak bude sedět zakomponovat ji do trasy vyjížďky a druhak, aby se tam podle počtu přihlášených na sraz dal zaparkovat potřebný počet motorek, kterých bude odhadem např. cca. 20 ...


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 12:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Jo ten Nižbor to myslíš tu Hanákovu nádražní hospodu ? to jsem ti chtěl navrhnout abys zařídil(včetně Hanáka na place :D ) Mám na to místo kupu prima doporučení.....stejně bych tam sám zajel......

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 12:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
http://www.zastavkanizbor.cz/

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 13:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Ouklend píše:
... tohle vypadá fakt dobře a s tou případnou veřejností na koupališti bych se fakt vůbec netrápil.
restaurace podle mě jednak jak bude sedět zakomponovat ji do trasy vyjížďky a druhak, aby se tam podle počtu přihlášených na sraz dal zaparkovat potřebný počet motorek, kterých bude odhadem např. cca. 20 ...


Kemp vypadá dobře, ale mám obavy ohledně ubytování. Mají 10 chatek (30 míst) a 4 pokoje (12 míst). Takže při naší předpokládané účasti cca 30 lidí sami zabereme skoro celou ubytovací kapacitu kempu, pominu-li stany, karavany, atd.. Navíc jsou chatky třílůžkové a většina z nás přijíždí na sraz v párech. Takže můžou nastat problémy s rozdělením párů do chatek. Možná jen zbytečně plaším, ale určitě by nebylo ideální začít sraz nějakými hádkami kvůli ubytování (vlastní zkušenost z podobných akcí). :red: :cursing:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 14:16
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Felix píše:
Kemp vypadá dobře, ale mám obavy ohledně ubytování. Mají 10 chatek (30 míst) a 4 pokoje (12 míst). Takže při naší předpokládané účasti cca 30 lidí sami zabereme skoro celou ubytovací kapacitu kempu, pominu-li stany, karavany, atd.. Navíc jsou chatky třílůžkové a většina z nás přijíždí na sraz v párech. Takže můžou nastat problémy s rozdělením párů do chatek. Možná jen zbytečně plaším, ale určitě by nebylo ideální začít sraz nějakými hádkami kvůli ubytování (vlastní zkušenost z podobných akcí). :red: :cursing:


jj. já jsem si toho všiml. máš částečnou pravdu, ale na druhou stranu jde přeci vše vykomunikovat a Tombik na to má fůru času pozjišťovat možnosti, případně zabookovat celý kemp. pro mě za mě, klidně ho zaberme celý, pokud nás bude tolik. pokud budou mít v kempu problém s ubytování párů po dvojicích, tak prostě nebudou mít asi kšeft a my budeme muset vymyslet, nebo spíše Tombik, něco jiného. trhat páry jen kvůli tomu, aby se naplnila kapacita chatky je samozřejmě blbost. naopak chlapům, co přijedou sólo bez baťůžku, určitě nebude dělat problém spát v chatce po třech...


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 14:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
NA druhou stranu sex ve třech prý tmelí kolektiv, takže žádný strach. Svojí ženu nechávám doma:))))).


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 15:52
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Kordy píše:
NA druhou stranu sex ve třech prý tmelí kolektiv, takže žádný strach. Svojí ženu nechávám doma:))))).


Jo, a ten, kdo bude mít narozeniny, bude uprostřed, že Kordy ? :-D


amik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 16:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Ta první varianta ubytování se mi líbila víc, tam by snad problém s kapacitou nebyl (pokud nás teda dorazí přes spousty odpadliku aspoň tolik co letos). Škoda jen, že tam není těch pár pokojů pro náročnější. Noclehy na rozdílném místě je podle mě blbost, to by se musela ještě řešit noční přeprava psovodů ovlivněných dobrou náladou a nějakým tím etanolem v kožené nádrži. :lol: :w00t:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Nov 2014, 21:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Ouklend píše:
Jo, a ten, kdo bude mít narozeniny, bude uprostřed, že Kordy ? :-D



V tom případě doufám, že sraz bude 23.7. aby mi to vyšlo:). Koukám,že spím se Simirem a s Ouklendem). :lol: Mirek mě na rozdíl od nich odmítl a Breaka nechci. Celou noc by mi radil jak na věc, říkal by mi co dělám špatně a já bych si nakonec ani nevrzl :lol:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 17 Nov 2014, 06:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
.....aspon bys mel ráno woe i plnohodnotný graf mililitr/žduch ...... :-D :-D :-D :-D


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: mirec  |  Napísal: 17 Nov 2014, 09:20

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
... a jakej na to použít správnej olej ... :lol: :lol:


bikerman
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz 2015 - Střední Čechy  |  Napísal: 19 Jan 2015, 17:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
chtělo by to už hodit nějaké ty termíny aby mohl člověk trošku plánovat nerad bych měl naplánováno něco jiného a pak se s tím pral ....... :thumbup:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


miki
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz 2015 - Střední Čechy  |  Napísal: 19 Jan 2015, 23:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
:fing: Hoši TERMINY.....hoří mi plán.....a nemusí to být ani na celou pětiletku dopředu.... :thumbup2:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz 2015 - Střední Čechy  |  Napísal: 20 Jan 2015, 18:56
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... nikdo nic ? tak já třeba navrhuju poslední víkend v květnu - tzn. 29.30.31. května ... později už totiž nemůžu ... :-) :?


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.