Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 16:09


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
tombik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 20 Feb 2015, 09:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Okt 2013, 23:36
Príspevky: 250
Bydlisko: skoro Kladno

Offline
Poptávám plešivec (33 osob/18 motorek, z toho 13 motorek tady z fora, zbytek jsem pozval kamarady co tu s nima vyletuju po okoli). Bohužel však koukám že nemají žádné pokoje (to bylo vlastně to co mě původně navedlo na ten druhý kemp. Nicméně ty velké chatky vypadají že by snad sociálku mohly mít. Tak uvidíme.

Jste případně ochotní srovnat se taky s chatkou Ouklende?

_________________
Absolutní začátečník a motorkový analfabet, který propadl bulldočí kráse a pořídil BT 1100 z roku 2002 a z donucení okolnostmi musel upgradovat na BT1100 z roku 2006 :D



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 20 Feb 2015, 09:33
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
...já osobně určitě, ale na mě nesejde ... ;-) ... podle mě hlavně abychom se všichni vlezli :-)


miki
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 25 Feb 2015, 22:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
:wink2: :crying2: :fing: Tak se zájmem sleduji ten chaos kolem srazu....přihlaš se nevím kam termín snad už jistej a rozhodni se hned.....to snad néééééééééééééééééééééé proč by se měly počty uzavírat 3 měsíce dopředu ????? co já vím co se do té doby stane....chce to trochu rozvahy a klidu....tak kde se to vlastně koná ??????? :red:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 26 Feb 2015, 05:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Přátelé psovodi. Situace se trochu zkomplikovala, Tombik má úplně jiné a mnohem vážnější starosti. Děláme všechno pro to, aby se sraz konal v uvedený termín a v okolí místa, kde měl být původně a věřte, že to není prdel. (zvlášť po telefonu na dálku, cca 120km bez znalosti okolí). Co je jisté, Plešivec to nebude, tam po sporu majitelů zbylo jen pět chatek a nájemce neví co bude. SLEDUJTE TOHLE TÉMA , příští týden by jsme měli vědět víc (po návratu majitelky jiného kempu z dovolené) a hned jak to bude, tak se to tu objeví. Nicméně, zatím všude kam jsme zatím volali, chtějí po zkušenostech zálohu na zabukovaní ubytování, čímž se možná přesune část "odpovědnosti " i na Vás samotné. Jak jsem už psal vydržte, termín a přibližné místo platí, děláme vše pro to, aby se sraz uskutečnil a podmínky byly co nejlepší. Tombíka nechte na pokoji, jeho starosti by jste nikdo nechtěli řešit, až se z toho vyhrabe, sraz dotáhne ke zdárnému konci. Tak prosím ještě o chvilku trpělivosti, konečné závazné informace tady budou co nejdřív, jak budou potvrzené, TERMÍN PLATÍ , místo +/-pár krásných kilometrů snad taky, včas budete vědět, kam nasměrovat řidítka. Předem díky za pochopení.


miki
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 26 Feb 2015, 20:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
jen tak pro pořádek...já měl už zabukovaný pension poblíž ale po týdnu jsem to zrušil..... :crying2:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 26 Feb 2015, 20:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
V klídku chlapi, to je o pohodě, ne o dohadech. Zůstaňte takoví jaký jste byli vloni, ať to proběhne v podobném duchu. Mirce nedoženeme, to je jasný, ale přiblížit se mu budeme určitě chtít. Vydržte, snad se nám to podaří dojednat ke spokojenosti všech .
Ne všude mají s motorkáři dobré zkušenosti (50 letí prý pohoda harleyáři slibovali hory doly a pak jezdili do chatky i hospody na motorech a tak podobně). Honíme to po telefonech, lítat cca 120km jedna cesta fakt nemám čas i když preferuji osobní jednání.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 27 Feb 2015, 08:21

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Jejda hoši,neberte mě pořád jako nějaký etalon ... prostě jsem jenom navrhnul místo,a že se to vydařilo se vším všudy,to jsem už já sám moc neovlivnil ... a že jsou hárlejáři prasata,to jste si mohli všimnout na hotelu Dolte přímo v hospodě několika vypálených fleků na koberci od zadních gum ... ale to už je věc majitele zařízení ... :x


bikerman
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 27 Feb 2015, 20:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Hoši nechápu o čem se dohadujete termín je jasnej ten je důležitej a kde to bude je snad zatím úplně jedno , já osobně pojedu kamkoliv ať jsou to čechy,morava či slovensko hlavně že vás uvidím , projedu se s váma a pokecám :thumbup2: :thumbup2: :thumbup2: tak v čem je problém - pohoda klídek bulldoček :tt2: :thumbup3:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 01 Mar 2015, 13:10

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
:) :)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 01 Mar 2015, 14:42
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
První příspěvek upraven a doplněn o tento text:
Výše uvedené místo srazu se bude měnit !!! Z kapacitních důvodů nám tento kemp nevyhovuje a bude se nahrazovat jiným místem. Vybraný termín srazu a vybraná oblast místa srazu ( Střední Čechy ) PLATÍ !!!


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 01 Mar 2015, 17:23
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
REKAPITULACE :wink: :

Amik - 2+2 chatka
Mirek 1 - Chatka 1+1+1 a dva stroje
Rotta - Chatka 1+2
Felix - 1+2 chatka
Mirec - 1+2 chatka
Bikerman - 1+2 chatka :army: :fing:
Bretis - 1+2 chatka
Arachnid25 - 1+2 chatka
Tomer - 1+2, chatka
Jethro - 1+2, chatka
zwaw + Fera - 2 + 4, 2x chatka (nebo pokoj)
marwil.senior - 1 + 1 (možná 2... uvidí) stan
marry - 1+2, chatka
Ouklend - 1+2, pokoj (když nebude, tak klidně chatka)

dále předpokládám Tombik (nenapsal se) jako spolupořadatel a s ním 5 motorek.
Takže jestli dobře počítám, tak je to zatím přihlášených 18 motorek a 31 lidí plus 5 motorek a 5 až 10 lidí od Tombika.
Tak já myslím, že 8. sraz aspiruje na ČS rekord :-D ;-)


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 02 Mar 2015, 13:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Přátelé, kamarádi, psovodi

S vypětím všech sil se nám podařilo zajistit místo pro konání letošního srazu. Vzhledem k nepříjemným okolnostem se vše trochu zkomplikovalo, ale věřím, že si to nakonec všichni užijem a že se nic neposere. TOMBAJS SE TOHO CHOPÍ A DOTÁHNE TO K PLNÉ SPOKOJENOSTI, AŽ SI VYŘEŠÍ SVOJE OSOBNÍ VĚCI.

TAKŽE DEFINITIVNÍ A KONEČNÝ TERMÍM A MÍSTO KONÁNÍ :

LETOŠNÍ PSOVODSKÝ SRAZ SE KONÁ OD 29.5.2015 DO 31.5.2015

ZDE http://www.kempostrov.cz S MOŽNOSTÍ ZABUKOVáNÍ UBYTOVÁNÍ PRO NÁROČNĚJŠÍ V TOMTO PENZIONU V BLÍZKOSTI http://www.penzionumlyna.cz/, KDE TO VŠAK ZATÍM NENÍ PŘEDJEDNANÉ A JE TO TAK VĚCÍ KAŽDÉHO SOUDRUHA, KTERÝ NECHCE DO CHATKY SI ZDE UBYTOVÁNÍ DOMLUVIT.


OMLOUVÁME SE VŠEM ZA PŘÍPADNÉ POTÍŽE, MYSLÍM ALE, ŽE JE JEŠTĚ DOST ČASU NA TO SI VŠE PŘEORGANIZOVAT A PŘIJET SE PODÍVAT . NIC SE JIŽ MĚNIT NEBUDE, VŠE JE ZÁVAZNÉ A PODROBNOSTI PŘIDÁM DNES VEČER, AŽ NA TO BUDU MÍT VÍC ČASU. REAKCE A ODPOVĚDI PIŠTĚ PROSÍM JEN DO PŘIHLÁŠEK, NEBO ZMĚNY TERMÍNU AŤ JE TOHLE OZNÁMENÍ V HLAVNÍM TÉMATU SRAZ POŘÁD NA VRCHU A KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK JEJ VIDÍ BEZ HLEDÁNÍ. Díky za pochopení
AMIK A DAJA

TÍMTO BYCH VIDĚL TOTO VLÁKNO JAKO UZAVŘENÉ A VŠE SE BUDE ŘEŠIT UŽ JEN VE VLÁKNĚ "ZMĚNA TERMÍNU"


bikerman
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8. Bulldog sraz Čechy 5.-7.6.2015 - PŘIHLÁŠKY  |  Napísal: 02 Mar 2015, 17:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Zdravím nemám s tím žádný problém takže potvrzuji že dorazíme 1x moto 2x osoba a chatka pro dva dík a těšíme se :fing:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.