Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 16:53


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
amik
Poslať  Predmet príspevku: 8.Bulldog sraz - 29.5.-31.5.2015 - AKTUÁLNÍ !!!!!!!!!  |  Napísal: 02 Mar 2015, 14:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Přátelé, kamarádi, psovodi

S vypětím všech sil se nám podařilo zajistit místo pro konání letošního srazu. Vzhledem k nepříjemným okolnostem se vše trochu zkomplikovalo, ale věřím, že si to nakonec všichni užijem a že se nic neposere. TOMBAJS SE TOHO CHOPÍ A DOTÁHNE TO K PLNÉ SPOKOJENOSTI, AŽ SI VYŘEŠÍ SVOJE OSOBNÍ VĚCI.

TAKŽE DEFINITIVNÍ A KONEČNÝ TERMÍM A MÍSTO KONÁNÍ :

LETOŠNÍ PSOVODSKÝ SRAZ SE KONÁ OD 29.5.2015 DO 31.5.2015

ZDE http://www.kempostrov.cz S MOŽNOSTÍ ZABUKOVáNÍ UBYTOVÁNÍ PRO NÁROČNĚJŠÍ V TOMTO PENZIONU V BLÍZKOSTI http://www.penzionumlyna.cz/, KDE TO VŠAK ZATÍM NENÍ PŘEDJEDNANÉ A JE TO TAK VĚCÍ KAŽDÉHO SOUDRUHA, KTERÝ NECHCE DO CHATKY SI ZDE UBYTOVÁNÍ DOMLUVIT.


OMLOUVÁME SE VŠEM ZA PŘÍPADNÉ POTÍŽE, MYSLÍM ALE, ŽE JE JEŠTĚ DOST ČASU NA TO SI VŠE PŘEORGANIZOVAT A PŘIJET SE PODÍVAT . NIC SE JIŽ MĚNIT NEBUDE, VŠE JE ZÁVAZNÉ A PODROBNOSTI PŘIDÁM DNES VEČER, AŽ NA TO BUDU MÍT VÍC ČASU. REAKCE A ODPOVĚDI PIŠTĚ PROSÍM JEN DO PŘIHLÁŠEK, NEBO ZMĚNY TERMÍNU AŤ JE TOHLE OZNÁMENÍ V HLAVNÍM TÉMATU SRAZ POŘÁD NA VRCHU A KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK JEJ VIDÍ BEZ HLEDÁNÍ. Díky za pochopení
AMIK A DAJA

TAKŽE KONEČNÉ INFORMACE JAK JSEM SLÍBIL:

Nakonec se podařilo sehnat kemp Ostrov (http://www.kempostrov.cz/) Zadní Třebáň na termín 29.5.-31.5.2015.

Máme objednány všech dostupných 15 chatek, z toho 6 pro dva a 9 pro čtyři, tedy 54 lůžek (za neobsazená lůžka se neplatí), pokud by ale do všech chatek byly jen dvojice, tak bychom se podle předběžného zájmu nejspíš nevešli a proto, kdo může akceptovat, berte místa i jednotlivě v chatkách pro čtyři. Snad se dokážeme nějak porovnat
Chatky:
4 lůžkové chaty: 1, 2, 3, 4, 5, 6,19, 20, 26
2 lůžkové chaty: 17, 18, 21, 22, 23,( 24 - už je moje) :mrgreen:

Chatky jsou objednané na celý víkend (od pátku do neděle). Cena za osobu v chatce je za celý víkend 300,-Kč, ložní prádlo v ceně, záloha je polovina. Každý si zálohu zaplatí sám za sebe na účet kempu (+ za baťůžek, případně se domluvte mezi sebou a zaplaťte jeden za víc do jedné chatky). Není problém objednat jen na sobotu

Zálohy plaťte na číslo účtu 2512029359/0800, variabilní symbol 2905112, do zprávy pro příjemce pište: jméno/číslo chatky/počet lidí, za které je platba (Ten, kdo bude platit pouze za sebe nebo i někoho dalšího s tím, že by akceptoval někoho dalšího v chatce pro čtyři (chatek zase není tak mnoho), připište, prosím za počet lidí do zprávy pro příjemce znaménko plus).

Platba by měla být provedena do konce března, je možno se dohodnout individuálně max. do půlky dubna. Se zástupkyní kempu budeme v kontaktu a budeme aktualizovat stavy přihlášených.

Chatky budou přidělovány podle pořadí úhrady zálohy (tj. chatka dle přání, pokud bude obsazená, bude přidělena následující podle počtu míst, pro dvojice – pokud již nebude chatka se dvěma lůžky, bude přidělena ta pro čtyři s tím, že tam budou jen dvě osoby – za neobsazené lůžko se neplatí).

Příklad:

Novák/14/2+ (objednává a platí za dva do chatky č. 14, pro čtyři a může být na chatce i s někým dalším)
Kdo bude mít stan, zálohu neplatí (jen se, prosím, zahlásí zde, ať víme, kdo jede)

Zároveň, kromě toho, že zaplatíte, se nahlaste ještě zde ve vlákně změna termínu, kdo a jak platil (jakou chatku, pro kolik, zda může mít někoho k sobě apod.), ať je větší přehled a nejsou nejasnosti

Sprchy jsou za desetikorunu. Poplatek obci 5,-Kč na den, 10,-Kč za ty dvě noci, platí se na místě.

Pivo: Svijany, Gambrinus, Plzeň, Staropramen. Obědy a večeře v restauraci. Snídaně ve vlastní režii, na chatku možnost nádobí a konvice a vařiče, možnost využít ledničku.

Chápu, že se Vám všem nemusí pozdávat záloha, nicméně chápu rovněž provozovatelku kempu, která chce mít aspoň nějakou jistotu, že bude mít kemp obsazen a nebude přebírat odpovědnost za nás. Případnou vratku zálohy budeme myslím moci vyřešit přeobsazením chatky a odesláním zálohy na Váš účet zpět. Zatím nám vychází maximálně vstříc a je to absolutně nejlepší nabídka z cca 10 kempů co jsme obvolali. Odměnou za případné komplikace nám bude krásná lokalita a myslím i personál v kempu, který s námi bude v restauraci tak dlouho, jak budeme požadovat. 300,-Kč za celý víkend pro osobu (stejně výše zálohy pro dva) není snad nic co by nás mělo porazit.( mimochodem, já už mám objednáno chatku č. 24 )

Tombajs s partou a Marwil mluvili o stanu, dále by nám mohl vypíchnout Penzion ve Mlýně http://www.penzionumlyna.cz/, který je dle majitelky kempu hned vedle, ale reference k jeho provozu nevíme. Zde si může individuálně zajistit ubytování ten, kdo by chtěl větší komfort než chatku. Jinak jsou zde i další penziony, ale dál a za vodou.

Tombik, až si vypořádá svoje věci, tak se toho ujme a zpracuje si organizační plán vyjížďky, oběda a podobně, hlavně abychom měli kam složit hlavu, což vypadá velmi slibně.

Objednávejte si prosím ubytování průběžně a ne na poslední chvíli, ať máme aspoň nějaký přehled kdo dorazí a taky, abychom nebyly za „voly“. Samo je množné nechat to na poslední chvíli, ale déle než do konce dubna nám rezervaci nikdo držet nebude a tak by jste pak jeli vlastně na blind, i když nepochybuji, že by se někdo v případě volného místa v chatce uvolil, Vám toto postoupit, neboť jak jsem měl šanci Vás poznat, jste banda super pohodových lidí, kteří nezkazí žádnou srandu. Snad tyto informace postačí, když by byly nějaké dotazy nebo nové informace, tak je budeme průběžně doplňovat.

Takto řešený je sraz proto, že vše je dojednáno jen po telefonech bez osobních vazeb v důsledku náhlé změny situace, pro kterou jsme se do „části organizace“ na žádost Tombika vložili více méně na poslední chvíli. Snažili jsme se zachovat lokalitu i termín, aby dorazili všichni ti, kteří se hlásili. Proto doufám, že nás tam nenecháte samotné a dorazíte s dobrou náladou.

Pokud jste dočetli až sem, tak Vám díky za trpělivost a pochopení. Chápu, že se nejde zavděčit všem, ale jak říkám, KDO NIC NEDĚLÁ, TEN NIC NEZKAZÍ. Takže teď můžete s chutí "do mě" :red: :red: :lol:

Vybírejte chatky dle mapky kempu na stránkách.

A protože nějak blbnou stránky tak tady https://www.dokempu.cz/zadni-treban/kemp-autocamp-zadni-treban-ostrov-164/#onas je jiný odkaz na kemp, ať se můžete mrknout, než se to rozběhne



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz ZMĚNA termínu 29.5.2015-31.5.2015 !!!!!!  |  Napísal: 02 Mar 2015, 20:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Dobře zorganizováno, budu se těšit na sobotní výlet !

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz ZMĚNA termínu 29.5.2015-31.5.2015 !!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 11:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Právě jsem poslal na účet zálohu 300,- za dva lidi do chatky pro dva. Číslo chatky jsem neřešil, je jedno, kam nás uloží :wink: Snad už je termín 100% danej - v práci už jsou ze mě na mrtvici :lol: Jinak fakt perfektní prace kluci! :wink2:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz ZMĚNA termínu 29.5.2015-31.5.2015 !!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 11:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
S TERMÍNEM UŽ HÝBAT ROZHODNĚ NEBUDEME PLATÍ 29. - 31.5.2015

Přihlášení účastníci, budu průběžně editovat, jak budete dávat vědět, že jste poslali zálohu:

Amik 2+2 chatka 24
Bikerman 1+2 chatka 23
Arachnid25 1+2 chatka ?
Marwil 1+1 bez ubytování
Ouklend. 1+2 chatka 22
Mirec 1+2 chatka 21
Marry 1+2 Chatka 18


Naposledy upravil amik dňa 05 Mar 2015, 12:35, celkovo upravené 6


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz ZMĚNA termínu 29.5.2015-31.5.2015 !!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 13:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Jelikož je to ten termín,co jsem nehlasoval,tudíž účast neruším,ale bydlení zálohovat nebudu. Nějak to dopadne a tu jednu noc nekde přečkám když tak na lavečce nebo ve stanu. Jinak respektuju vše ;-) :-)
Nevím co a jak v tuto dobu bude.

Druhá věc je ta,že ani v Rakousku v alpském penzionu po me nikdo žádnou zálohu nepožadoval a to vedeli,ze se jedná o vychcanýho čecha :-D :-D :-D a tady dělají obštrukce se 40 let starou chajdou ....ale to jen tak a nic ve zlém chlapci .


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz ZMĚNA termínu 29.5.2015-31.5.2015 !!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 14:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
To by mě mrzelo, tak budeme holt v sobotu přinejhorším okupovat hospodu až do rána. A ještě k té záloze, uvědom si, že to je právě díky tomu, že jsme v banánové republice a ne "na západě "


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz ZMĚNA termínu 29.5.2015-31.5.2015 !!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 14:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Marwil 1 + 1 a přespím doma :D

Junior

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz ZMĚNA termínu 29.5.2015-31.5.2015 !!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 14:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Však nějak to dopadne :-D já z toho tragédii nedelám,přece nejsem dvojka máslo :-D akorát nesnáším tady ty donucovací prostredky rádoby kapitalistů :-D :-D
Mělo by platit ,,náš zákazník,náš pán,, a ne zaplat a pak se muzes treba stavit. Uz tak budou mít vejvar z občerstvení a chlastu. Já to beru s humorem :-D :-D takže klidně na blind ;-)
Pro me bude důležitá informace a styčný bod :-D ,az se vse vypiluje,kde bude knajpa na sobotní oběd,protože tam ja v sobotu budu směřovat svého trupa :-) :-)


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz ZMĚNA termínu 29.5.2015-31.5.2015 !!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 16:12
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Ze svý zkušenosti zálohu nechtějí skoro nikde, pokud jedu sám nebo ve dvou. Jakmile rezervuju něco většího (víc míst v kempu případně celou chatu / apartmány), rezervace je nutnost jak v ČR tak i v zahraničí...

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz - 29.5.-31.5.2015 - AKTUÁLNÍ !!!!!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 17:21
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Ouklend / 22 / 2 - (chatka) - záloha zaslána

P.S.: Pokusil jsem se to tu udělat trochu přehlednější, tak jsem přejmenoval názvy témat, aby to zájemce o sraz směřovalo do toho správného vlákna. Pokud máte nějaké návrhy, jak to udělat ještě přehlednější, dejte mi klidně vědět třeba do PM. O.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz - 29.5.-31.5.2015 - AKTUÁLNÍ !!!!!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 18:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Ouklende, díky. Šikula.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz - 29.5.-31.5.2015 - AKTUÁLNÍ !!!!!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 18:32

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Tak jsem včera zabukoval chatku č. 21 (voko bere :lol: ),dostal jsem zprávu o rezervaci a dnes odeslal zálohu :wink:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz - 29.5.-31.5.2015 - AKTUÁLNÍ !!!!!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 18:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Super. Dík za zprávu. Už se těšíme.


miki
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz - 29.5.-31.5.2015 - AKTUÁLNÍ !!!!!!!!!  |  Napísal: 03 Mar 2015, 23:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
jinak ten penzion ani nemusíte zkoušet....prý nějaká svatba...takže smolík...

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


bikerman
Poslať  Predmet príspevku: Re: 8.Bulldog sraz - 29.5.-31.5.2015 - AKTUÁLNÍ !!!!!!!!!  |  Napísal: 04 Mar 2015, 16:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
bikerman /23/2 záloha poslána
tak snad to vyjde :thumbup3:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.