Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 12:49


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Zeeuss
Poslať  Predmet príspevku: Řazení ...  |  Napísal: 15 Jún 2014, 20:06

Registrovaný: 15 Jan 2014, 20:34
Príspevky: 20

Offline
Ahoj chlapáci, jaké máte pocity s řazení na Bulldokovi ??? Pozoruji menší nedostatek při řazení z 3 na 4, pokud jí řadím v menších otáčkách tak jako by si brkla o zub, jinak všechny kvalty OK. Když jí řadím z 3 na 4 okolo 5000 ot. tak tam spadne jak prd, a nebo to z 3 na 4 nesmím řadit ve velkém tahu, spíš v pohodovce a nebo pomáhá z 3 na 4 opravdu rýchlá reakce spojka-zařazení a taky OK. Převodovka nemá moc ráda rychlé podřazování, stačí vymáčknout spojku a bez meziplynu hned co opadnou otáčky tak podřadí nádherně, při rychlejším podřazování se to Bulldovi z 5 na 4 moc nezamlouvá ... Je to normální jev u této převodovky ??? Chovám se k motorce slušně tak nevím no :-)



Reklama


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Jún 2014, 20:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
čím víc si stím řazením hraji ,tím horší výsledek.....pokud dobře uberu plyn (rychle) tak to tam padá jak němci do zákopů......a je jedno co :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: Řazení ...  |  Napísal: 15 Jún 2014, 21:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Zeeuss píše:
Ahoj chlapáci, jaké máte pocity s řazení na Bulldokovi ??? Pozoruji menší nedostatek při řazení z 3 na 4, pokud jí řadím v menších otáčkách tak jako by si brkla o zub, jinak všechny kvalty OK. Když jí řadím z 3 na 4 okolo 5000 ot. tak tam spadne jak prd, a nebo to z 3 na 4 nesmím řadit ve velkém tahu, spíš v pohodovce a nebo pomáhá z 3 na 4 opravdu rýchlá reakce spojka-zařazení a taky OK. Převodovka nemá moc ráda rychlé podřazování, stačí vymáčknout spojku a bez meziplynu hned co opadnou otáčky tak podřadí nádherně, při rychlejším podřazování se to Bulldovi z 5 na 4 moc nezamlouvá ... Je to normální jev u této převodovky ??? Chovám se k motorce slušně tak nevím no :-)

Můžeš být v klidu, tohle je u této převodovky normální. Někdy mi to při při přeřazení z 3. na 4. v nižších otáčkách taky brnkne. Chce to buď víc vytočit trojku, nebo víc důrazu na řadičku (ne hovadsky). Na Drag Staru (stejný motor), kde jsem nahoru řadil patou (kolébková řadička), se mi to nestávalo. Možná to bylo i tím, že byl trochu jinak zpřevodovaný (?). Dolů řadím s "meziplynem" a kvalty tam kloužou jak do hovna. Řadil jsem tak už na Drakovi a předtím na Reverce a povrdil jsem si, že vrknutí plynem při vymáčklé spojce při podřazování těmto "véčkům" svědčí. :idea: :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Jún 2014, 22:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
jo Felix si stou odpovědí vyhrál a má pravdu že s meziplynem " jako do hovna...." :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zeeuss
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Jún 2014, 04:05

Registrovaný: 15 Jan 2014, 20:34
Príspevky: 20

Offline
Díky za vaše reakce , je pravda že dokud jsem nad tím nelaboroval tak jsem taky jezdil :-) Šlo mi jen o to jestli není něco špatně a zjistil jsem že chyba je mezi sedlem a řadičkou :roll: Díky moc :thumbup3:


Zeeuss
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Jún 2014, 04:08

Registrovaný: 15 Jan 2014, 20:34
Príspevky: 20

Offline
Obrázok


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Jún 2014, 11:45
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Zeeuss píše:
Obrázok

...ty výfuky jsou origo Akrapy? Pokud mě paměť neklame, tak jsem je naživo na Bulldovi ještě neviděl. A hlavně neslyšel!! :?: :shock:


Zeeuss
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Jún 2014, 19:23

Registrovaný: 15 Jan 2014, 20:34
Príspevky: 20

Offline
Ahoj, výfuky jsem si realizoval sám, koncovky kupované a svody jsem si dělal sám. No bez tlumivek je to hustý :-) něco jako bez výfuků ale s tlumivkama to je jen o něco hezčí než origo :wink: Musím to dát ještě vyladit do Yamaha servisu na brzdu abych si byl jistej že tam toho teče přesně tolik co má... Nechám to odladit na tlumivky, šlo mi o vzhled oproti origo výfukům, na delší trasy ten řev není zrovna příjemný :lol:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 32 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.