Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 14:24


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Spínací skříňka - šrouby  |  Napísal: 10 Máj 2018, 12:24

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
SteveB píše:
Taky jsem pri poslednim výjezdu zjistil, že se mi hodně hýbe spínačka, tak to radeji zkouknu a dam popřípadě nové šrouby. Jen muzu poprosit o radu co rozebrat konkrétně. Které jsou ty šrouby co drží budiky, ty na silentblocich? A pokud ano tak jak se povoluji? Děkuji.

Povolíš a vyšroubuješ dva imbusáky,co jsou každý jeden z boku utopený v držáku reflektoru (imbus klíč nadlouho),vyklopíš trochu celý reflektor i se štítkem dopředu a už se celkem dobře dostaneš pod spínací skříňku :wink:



Reklama


SteveB
Poslať  Predmet príspevku: Re: Spínací skříňka - šrouby  |  Napísal: 11 Máj 2018, 06:20

Registrovaný: 01 Máj 2018, 22:03
Príspevky: 19
Bydlisko: Mžany

Offline
Diky moc za radu, o víkendu se do toho pustím. Spojim to s mytim motorky, vcera jsem zmoknul a blaticko je všude. :(
Tak se povedlo jeden drží a ven nejde a druhý byl fuč. Dal jsem nový na imbus dal trošku lepidla a perovku. No a kdyz uz to mam rozebrane tak jsem trosku poladil silentbloky aby se to tolik neklepalo.
Jediny co mě... Tak nekdo asi nejakou pastou cistil sklíčko rychlomeru a nejde to vycistit je to ze vnitr poskrabany. :red:


Drak-V2
Poslať  Predmet príspevku: Re: Spínací skříňka - šrouby  |  Napísal: 28 Sep 2021, 06:50

Registrovaný: 24 Feb 2013, 17:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Dobříš

Offline
Tak už se mi to stalo také. Při zamykání se spinacka začala kynklat. Kouknu a jeden šroub pryč a druhý povolený. Dal jsem imbusy a jedeme dál.

_________________
Sklerozu má jen inteligent - blbec si nemá co pamatovat.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.