Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 12:25


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
SteveB
Poslať  Predmet príspevku: Re: ladene vyfuky  |  Napísal: 08 Máj 2018, 17:46

Registrovaný: 01 Máj 2018, 22:03
Príspevky: 19
Bydlisko: Mžany

Offline
Jinak ty tvoje ladacky vypadaj super a jak píšeš je to i dobry pro stroj tak neni co resit.



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: ladene vyfuky  |  Napísal: 09 Máj 2018, 14:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
SteveB píše:
Ja mam na Buldovi ladaky BOS a zvlášť když brzdim motorem, tak ta to strili pravidelně ne moc ale preci. Tak nevim je to špatně? Ono to ma takovej prskavej zvuk normálně ale pri brzdeni to je vic az to lehce střílí. .

Špatně to není ; máš bohatší volnoběžnou směs a vlivem výfuků, které jsou otevřené, si to prostě lehce střelí při brzdění motorem (i při zavřeném plynu se ti do válců nasává množství směsi odpovídající volnoběhu). V sérii to má směs chudší a utlumené výfuky, takže se to prakticky neděje.
Mě to střílí z výfuků jen ve vyšších nadmořských výškách -> mám to do chuda a teprve na horách je tam s řidším vzduchem ta správná směs, aby to občas prásklo.

Cílené střílení do výfuku, když na plný plyn střídavě vypínáš / zapínáš zapalování je něco jiného, tam už teče relativně dost směsi na to, aby to udělalo paseku (ráz na výfukový ventil v opačném směru, než je stavěný). Prdění se zavřeným plynem považuju za neškodné.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


SteveB
Poslať  Predmet príspevku: Re: ladene vyfuky  |  Napísal: 09 Máj 2018, 19:28

Registrovaný: 01 Máj 2018, 22:03
Príspevky: 19
Bydlisko: Mžany

Offline
No mně to prdeni nevadi spíš naopak. Ale rád mam vse v pořádku, tak to necham zkouknout. Vim ze se to nema, ale taky to lehce strili kdyz se to vytoci a zavre na volnobeh, tak si to taky rado zastřili. Jak si to myslel s tím střídavě zapinas vypinas zapalování, to se dela, to musí být hroznej mazec. Zitra jedu na Stk tak snad nebude problém. Číslo je na nich vyrazeny ale papiry k nim nemám.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: ladene vyfuky  |  Napísal: 10 Máj 2018, 15:52

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Jestli můžu taky něco k novým laďákům - zvukový projev je krásný,to jo,možná na můj věk až moc :lol: ráno při zahřívání před garáží si sousedi chudáci mysleli,že přistává helikoptéra :lol: dost mě štvalo časté a mohutné střílení z výfuků,hlavně při courání po městě a popojíždění od křižovatky ke křižovatce (když šla zrovna mladá mamina s kočárkem vedle po chodníku,nebylo mi to vůbec příjemné :? ) nejhorší byl jalový projev motoru v nejnižších otáčkách.Zvukový efekt byl suprový,ale záběr motoru nebyl jako s originálama.Naopak v horním spektru otáček motor krásně ožil.Pokusil jsem se to trochu utlumit vložkama do koncovek.Začal jsem menší dírou,bylo to moc utlumený,navíc to přes ostrou vnitřní hranu v díře hvízdalo :lol: tak jsem ji trochu zvětšil,zevnitř udělal pořádný náběhy a docela jsem to trefil - už to tolik neřve,ani tak moc nestřílí a hlavně se zlepšil krouťák z nejnižších otáček :D


Prílohy:
SAM_1893.JPG
SAM_1893.JPG [ 904.48 KiB | Zobrazené 7208 krát ]
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: ladene vyfuky  |  Napísal: 11 Máj 2018, 09:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No muj poznatek s ladakama je jen pozitivni. S originalama to o neco vic žere a je to zhnilejší.
Na hluk seru. Kokoti se sekačkama a motorovkama taky neberou ohledy a nejlip se jim seče a řeže v nedelu po obede,kdyz si chcu dat na zahrade pod stromem dvacet....tak je sem tam rano o pul seste vzbudim zas ja :D


zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: ladene vyfuky  |  Napísal: 15 Máj 2018, 10:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
ja sem s mojema akrapama navýsost spokojen co se týče zvukovýho projevu a výkonu a jeho pruběhu , ale na minulý víkend sem nasadil originaly, abych taky prubnul jakej maj zvuk a jak to snima jede. upřímě řečeno po dvou kilometrech sem se chtěl vratit a prohodit to zpět - od spoda to bylo mrtvý , do 4000 tisíc to moc nejelo - oproti akrapum a zase to jelo jako splašený až od 4500 ot , takže pohodova jízda do 4 000 se nekonala , pořad sem tam měl 5-6 000 taky proto že sem vubec neslyšel motor,takže akrapy se vrátí zpět a na originaly bude sedat prach až do první TK


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.