Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 01:28


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
DUSAN
Poslať  Predmet príspevku: zimní start...  |  Napísal: 06 Feb 2009, 23:16

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
TECHNICKÝ DOTAZ Idea Dneska jsem to konečně vytáhl po 2měsících,že to natočím a prohřeju to trocha...Mám z toho ale smíšené pocity,chytlo to na po 3 což nejni zlé po 2měsících,na sytič šlape taky dobře a po zahřátí když chci přidat plyn tak se to do 2tis.ot škube a na hranici těch 2tis. naopak poklesnou otáčky a když zaberu za plyn víc tak to už jde nahoru a když plyn pustím střílí to do výfuků jak prase.Nevím absolutně jak má BT správně šlapat a jak reaguje na plyn,ale moc se mi to nezdá,je pravda že to dlouho stálo i před tím než jsem to koupil...takže to může byt víc věcí,voda v karbci nebo sajrajt,fak nevim,nebo nic a má to tak jít Rolling Eyes Benzín jsem dolil nový.. Idea SVčko mi taky občas plivalo do výfuků,vim,že to 2valy dělaj,ale to byla stříkačka a ůplně jiný...Nic jsem na tom ještě pořádně nenajel,tak jsem třeba zbytečně vyplašenej :lol:zitra se ještě mrknu na svíčky a ten olej co v tom je,to je spíš nějakej hnědej šlem s vysráženou vodou to vypadá,mám připraven CASROL GPS1 10W40..

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Feb 2009, 08:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Moje motorka po delším stání taky nechytá zrovna dobře, někde bude asi trochu netěsné palivové vedení a tak benzín při odstávce prostě vyprchá, pak trvá dlouho než si ho motor znova natáhne (palivový čerpadlo asi nepřetlačí jehlu v karburátorech) - http://www.youtube.com/watch?v=ZRmLwxIV1HY



Ale když už chytí a opravdu se ohřeje, šlape fajn. Možná to bude chtít nějakou údržbu, jestli to máš nový - filtry, svíčky, olej + seřídit ventily, podtlaky karburátorů a možná i bohatost směsi.[/url]


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Feb 2009, 10:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
hele kliiid trva desne dlouho nez se opravdu prohreje. takze jestli tak to nech postat chvili na volnobeh kousek s tim dneska popojed ma bejt krasne celkem a kdyz ti to udela zejtra znova tak to teprv res.

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Feb 2009, 10:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Já ji startuji průběžně každej týden jednou. Chytá teď na brnk. Taky jsem ji měsíc nestartoval a hůř se startovalo cca na po 4 to až chytlo. Zrovna dnes jsem ji byl trošku proběhnout i když nebylo sucho a za to bylo 8 stupňů nad nulou. Pár km jsem udělal. Zde je foto
Obrázok

Obrázok


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Feb 2009, 13:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Zajdo,že se ti to chtělo svinit.
Ale k tematu:
Nevim jestli to pomáhá,ale já když to dlouho nestartuju,tak než začnu startovat tak otočim tak 3-4x klíčkem aby zaplo čerpadlo několikrát a pak mě to chytne na poprvre max. na podruhe. Je fakt,že to mám v garáži,kde je tak 12 stupnu stabilně. Asi po 10sec. stáhnu sytič na polovinu a po 30-40sec. uplně a v klídku si chrochtá. :wink: :wink:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Feb 2009, 18:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Mirek1 píše:
Zajdo,že se ti to chtělo svinit.
Ale k tematu:
Nevim jestli to pomáhá,ale já když to dlouho nestartuju,tak než začnu startovat tak otočim tak 3-4x klíčkem aby zaplo čerpadlo několikrát a pak mě to chytne na poprvre max. na podruhe. Je fakt,že to mám v garáži,kde je tak 12 stupnu stabilně. Asi po 10sec. stáhnu sytič na polovinu a po 30-40sec. uplně a v klídku si chrochtá. :wink: :wink:

Musel jsem ji převézt se zimního stanoviště a šlo to jen dnes ráno. Jinak jse mě ji moc špinit nechtělo. Teď ji mám pěkně po ruce vždy připravenou vyjet. Jinak tak jak píšeš, já taky startuji. Sytič jen max 40 sek.


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Feb 2009, 20:37

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:idea: Tak jsem dneska vyměnil svíčky,byly celkem černý,olej v motoru i kardanu a šlape pěkně,tak že to tedy projedu,když bylo tak krásně a dojel jsem jen kousek za město a totálně se zbláznila elektrika,vypínali mi budíky a rozsvěcelo se mazání současně s benzínem(je tam skoro plná),přestali jít blinkry na pravé straně,nebo šel jen otáčkoměr,pak to shaslo všechno,ale jel jsem normálně....otočil jsem to k domovu a hned volal prodejce od kterých to mám,mám to dovézt,že prej je to jen někde kontakt... :roll: baterku mám novou...Ještě jsem prošel vizuelně všechny spoje a kontakty a nic jsem nenašel,jen na přepínači blinkru to vypadá že je v pr...i a jde do zkratu....Tak jsem zvědav co to bude.. :idea:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Feb 2009, 21:45
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
To je pech,ale kostra to je svině a studeňák ještě větší. Hlavně že to aspon jelo a dojelo :wink:


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Feb 2009, 22:39

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:roll: A TO JSEM BYL TAK NADŠENEJ,JAK TO PĚKNĚ TÁHNE A ŘIKAL SI ŽE TO BUDE GUT SVEZENÍ...ALE JEŠTĚ ŽE SE NA TO PŘIŠLO TED A NA JAŘE UŽ BUDE DOBRÁ SNAD... :roll:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2009, 15:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Letos se ten můj docela pochlapil:
http://www.youtube.com/watch?v=IiIRj7Uz_5Y
Na 2. pokus a vcelku ochotně.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2009, 16:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
TO CAFE:
Hezky videjko.Mě nemá kdo natočit :lol: Ty to máš asi v chladnu,co? To první točení bylo docela neochotný :lol: . Jak jsi to dlouho neprotáčel?


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2009, 16:31

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Toz hezky naskocil. Me to ceka ve stredu. :lol:


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2009, 17:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Já to startoval ve středu a šel na poprvé.Na zimu dávám plnou+stabilizator benzinu a baterii nechám 1x za 14 dní otestovat nabíječkou a vždy bez problémů :lol:


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2009, 17:38

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:idea: tak jsem to ještě dneska prolejzal tu elektriku a vypadá to,že to celé dělá ten přepínač na blinkry,je vlastně propojen i s budíkama a kratas nebo nějaké probíjení by to snad moli takhle zbláznit...byla vypálená i pojistka 10A blinkry a když to přepnu na tu stranu co nejde,tak to nejde a na kontrolce neutrálu to stahne jakoby proud.Kdyby to byl jen ten přepínač byl bych celkem rád,ale at to radši projdou cely,nechám to i seřídit,podtlaky,ventily,směs... :idea:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Feb 2009, 18:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Mirek: je to ze stativu, letos jsem svěřil natáčení přítelkyni a dopadlo to špatně, protože do toho mluvila a tak jsem to musel drasticky sestříhat :roll: vloni jsem se točil sám a příští rok - poučen - radši zase sám :-)
Nevytápěná garáž s blbou podlahou, takže je tam zima a vlhko. Naposledy běžel koncem října, čekal jsem to o dost horší.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 44 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.