Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 16:08


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
kaktus
Poslať  Predmet príspevku: Moto táhne doleva  |  Napísal: 19 Jún 2016, 15:22

Registrovaný: 08 Apr 2012, 15:00
Príspevky: 7

Offline
Zdravím,
když pustím řídítka, motorka táhne doleva. Děje se to i na Vašich bulldocích ?



Reklama


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 19 Jún 2016, 17:13

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
decentně jo,sedím prdelů víc doprava a je to v pohodě :o)


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 19 Jún 2016, 17:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Netáhne nikam, jede to rovně. Není důvod.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 19 Jún 2016, 19:14

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
kaktus píše:
Zdravím,
když pustím řídítka, motorka táhne doleva. Děje se to i na Vašich bulldocích ?


Máš podhuštěné levé kolo ... :wink2:


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 19 Jún 2016, 23:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Hele subjektivně jsem měl podobnej pocit - v levý kapse u bundy jsem vozil mobil.. ;-) Tak vážně, fakt jsem měl stejnej "problém", ale spíš si myslím, že v mým případě to bylo buďto špatný sezením, anebo mejma krivejma zádama. B-) Anebo mě ještě napadá, že "ponášíme" oba v levý nohavici! :-D


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 20 Jún 2016, 06:29

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Abych si nedělal jenom prdelky ... tohle bývá,když je jednostopé vozidlo nějak křápnuté ... na biciklu zdeformovaný rám,nebo ohnutá vidlice,to samé může být i na motocyklu.Zjisti nejdřív,jestli máš kola v zákrytu,jestli ti motorka nedělá dvě stopy ...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 20 Jún 2016, 06:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Po pusteni riditek by nikam tahnout nemela,nebo jakkoli vybrovat riditkama.


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 20 Jún 2016, 17:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Taky jsem to řešil a šel jsem na to takto:
Před vlastím puštěním řídítek, jsem se několikrát postavil do stupaček a zase posadil, abych si srovnal posez. Ideální pro zkoušení mi připadlo 60-80 km/h se zařazenou pětkou a pořádně stisknout kolenama nádrž. Když jsem seděl rozvalený jako čuně, nebo když rychlost více klesla, byl pocit "bulání" motorky hodně silnější. Tímto způsobem jsem po opakovaném zkoušení zjistil, že spíš než že by motorka táhla do boku, tak já někdy sedím blbě. Vliv můžou mít i nepravidelně sjeté gumy, i malý vítr, nebo sklon silnice, který není na první pohled vidět. Takže zkoušet určitě několikrát a na více místech.
Ale hlavně opatrně, ať si nerozbiješ držku. :!: :wink:(při větším poklesu rychlosti se někdy rozkmitají řídítka - hlavně při hodně ojetých gumách)


kaktus
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 20 Jún 2016, 21:18

Registrovaný: 08 Apr 2012, 15:00
Príspevky: 7

Offline
Právě že mě napadlo jestli to není po nějakém pádu. Ale motorka je v dobrém stavu, tak zjišťuji, jestli to není "provozní" vlastnost - třeba kvůli kardanu vlevo. Asi bych to neřešil, normálně jezdím s rukama na řídítkách, ale po 2-3 dnech ježdění mě vždy začne bolet pravé rameno a myslím, že by to mohlo být ze stále mírně většího tlaku pravé ruky.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Moto táhne doleva  |  Napísal: 21 Jún 2016, 08:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Lehce trefenou vidli ani ráfek bez přeměření nepoznáš.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.