Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 19:20


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
DoLbY
Poslať  Predmet príspevku: palivomer?  |  Napísal: 01 Máj 2018, 16:42

Registrovaný: 14 Sep 2017, 07:12
Príspevky: 8

Offline
Zdravím, odišla mi súčiastka, ktorá merala hladinu paliva a vyhodnocovala zapnutie kontrolky rezervy (neviem ako presne sa tá súčiastka volá)..
Dopadlo to tak, že mi rezerva svietila aj pri plne natankovanej motorke.. Vraj je to nejaké čidlo pod nádržou. Mechanik čo mi robil motorku si nevedel rady s dielmi.
Vedeli by ste mi niekto povedať, čo to je a kde to zohnať? Lebo netuším čo mám hľadať :D
Ešte ma napadlo nahodiť na moto univerzálny palivomer - má niekto z vás? Vedel by mi s tým niekto pomôcť?
Ďakujem



Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: palivomer?  |  Napísal: 01 Máj 2018, 17:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Čidlo hladiny paliva (benzínu) Na partsdepot jsou kompletní rozkresy. Tam by jsi to měl najít (zespodu nádrže) a nebo napiš dotaz, ozvou se ti a nebo ti pomůžou v dílech v yamaze, ale stejně to většinou berou z parts depot.
A jsi si jistý že nemáš jen zkratovany dráty?
Nebo bazar http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra ... 59351.html a druhé kousek ode mě http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra ... 68962.html (pokud se chystáš na sraz..........)
Je to přesně toto i s tím stupidním těsněním co rádo teče Obrázok
A jelikož mi to nedalo tak číslo dílu měřiče hladiny je 5JN857520000 cena 2840kc a těsnění 42X857530000 cena 121 Kč

Co to máš za servisaka
ObrázokObrázok


DoLbY
Poslať  Predmet príspevku: Re: palivomer?  |  Napísal: 23 Máj 2018, 10:43

Registrovaný: 14 Sep 2017, 07:12
Príspevky: 8

Offline
Tak som kúpil novú súčiastku, to čidlo a problém stále pretrváva. Stále svieti kontrolka rezervy.. ja som už zúfalý. Neviem čo s tým.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: palivomer?  |  Napísal: 23 Máj 2018, 12:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Sice nejsem elektrikář,ale nemas nahodou nejakej kablik prodrenej a nebije to na kostru? zkontroluj vodiče


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: palivomer?  |  Napísal: 23 Máj 2018, 15:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Přesně to jsem psal v prvním příspěvku. Taky bych šel primárně po kabelech. Nevím přesně, jak je to řešený na bulldovi (neměl jsem dosud potřebu řešit) , ale pokud svítí v obou případech, tedy když jsou odpojeny (a rozpojeny) kontakty od čidla a i v případě že je natvrdo zkratujes, chyba bude v drátech.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.