Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 23:41


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 30 Máj 2019, 22:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
A dojedeš do Luciny?



Reklama


Shifter55
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 02 Jún 2019, 19:05

Registrovaný: 27 Máj 2019, 14:14
Príspevky: 11
Bydlisko: Z Prajzské

Offline
Přátelé zeleného údolí, karburátory vyčištěny, odkaleny, seřízené podtlaky, a stejně se sytičem naskočí na 1 válec a po chvilce se přidá druhý. Máte ještě nějaké doporučení čím to? Svíčky jsem mněnil, jiskru hází při protočení, baterka je sice 2 roky stará ale má startovací proud 210A, a nabitá je, Benzin z benzíny verva 100, při otočení klíčkem čerpadlo vrčí... Kdyby někoho ještě něco napadlo budu vděčný.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 03 Jún 2019, 13:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Toto mi dělá motorka po dlouhém stání, takže bych sázel na zpuchřelou gumu někde po cestě. Neřeknu ti kde, a určitě to bude hrozná pitomost... po měsíčním stání přijdu, motorka chytí na 1 válec a teprve po třeba 5 vteřinách se přidá ten druhý.
Mimochodem, držíš startér dokud nechytí oba válce, nebo pouštíš jakmile se chytí ten první ?

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 03 Jún 2019, 18:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Jo,po dlouhém stání mi to dělá taky...ale už jsem s tim kapku vyjebal :D vždycky mě to tak udělá,když startuju na bočáku....jakmile na motorku sednu a je rovně...tak pohoda
A ty píšeš,že ti to udělá hned po vychladnutí motorky...což je divny
Jen otázka,co mě napadla....když odkalíš karbec...vyteče z každého stejně paliva?


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 03 Jún 2019, 19:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Mě by spíš zajímalo, jak byly čistěny , jestli byly v ultrazvuku a pořádně zkontrolovaný všechny nekovový části


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 05 Jún 2019, 19:56

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
Mirek1 píše:
Jo,po dlouhém stání mi to dělá taky...ale už jsem s tim kapku vyjebal :D vždycky mě to tak udělá,když startuju na bočáku....jakmile na motorku sednu a je rovně...tak pohoda
A ty píšeš,že ti to udělá hned po vychladnutí motorky...což je divny
Jen otázka,co mě napadla....když odkalíš karbec...vyteče z každého stejně paliva?



herdek mě to dělá taky , na sytič na bočáku cyklus náhodných výbuchů v nekerým válcu , dyž na to hépnu a srovnám psíka , tak to točí otáčky jak supersport.
ale co s tym , no , letos zasej néni čas , byl sem enom jednů vyjétý , sice leju VIFa , ale ten néni všemocný :cry:


Shifter55
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 13 Jún 2019, 10:25

Registrovaný: 27 Máj 2019, 14:14
Príspevky: 11
Bydlisko: Z Prajzské

Offline
Tak opraveno, zajel jsem s tím do servisu, sdělil co to dělá, co to nedělá, co to má dělat. Říkali že to do týdne pojede, za 4 dny telefón a hotovo. Karbanátky vyčistené, seřízená bohatost směsi, + drobná oprava zadní brzdy. Přijedu, plný sytič, start... Pánové... Musím konstatovat, šepot květin :)
Bez podezřelých zvuků, po 10km start bez sytiče také naprosto v pořádku.
Jo a pro jistotu aplikovaná anti-mušková silónka :D


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 13 Jún 2019, 10:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
No vidíš, však jsem to říkal


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 14 Jún 2019, 10:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Potvrzuju : není číštění karburátorů jako číštění karburátorů. Když mi montovali dynojet, vzali je all-inclusive a ten motor šlapal i na volnoběh docela jinak než předtím.
I tak primitivní motorka jako Bulldog si čas od času zaslouží kvalitní péči odborníků.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 14 Jún 2019, 14:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
cafe-racer píše:
Potvrzuju : není číštění karburátorů jako číštění karburátorů. Když mi montovali dynojet, vzali je all-inclusive a ten motor šlapal i na volnoběh docela jinak než předtím.
I tak primitivní motorka jako Bulldog si čas od času zaslouží kvalitní péči odborníků.

...moje zkušenost - pokud každou 3-4tou nádrž natankuješ 100 oktanovou Vervu od Benziny (a taky ji celou vyjedeš bez dotankování Naturalem), můžeš atrakce s čištěním karburátorů vynechat. A podpalování ventilů v důsledku delšího hoření směsi kvůli nízké kompresi se nebojím. Jednak netankuju Vervu pořád a taky mi už více mechaniků nezávisle na sobě potvrdilo, že to může nastat jen při ježdění jen na 100 okt. benzín a dlouhodobé extrémní zátěži.
Karbce jsem čistil jen při koupi moto - ve 20tis. km. Teď mám skoro 60tis. km a mechanik mi při prohlídce karbců řekl, že není co čistit - a motor šlape jako hodinky. :cool2:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 15 Jún 2019, 15:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Moje zkušenost......... Jezdit. Pak nemá bordel čas se usazovat.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Nejde nastartovat  |  Napísal: 26 Jún 2019, 07:47

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Sám tak jednou za rok použiju aditivum na číštění sací cesty (vyjde asi na tři nádrže) a mám taky pokoj :wink:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.