Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 22:01


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Shifter55
Poslať  Predmet príspevku: Údržba  |  Napísal: 14 Júl 2019, 21:08

Registrovaný: 27 Máj 2019, 14:14
Príspevky: 11
Bydlisko: Z Prajzské

Offline
Jelikož je bulda dovezený z yamahy v Itálii kde dlouho stál, mám v plánu u konce sezóny mu dopřát nějaký celkový servis, prozatím mám v plánu výměna oleje v předních tlumičích, seřízení ventilů, výměna oleje z 10w50 na 15w50, vyměnit brzdovku, prezout gumy, vyměnit olej v kardanu... No a chtěl jsem se zeptat co by jste mi ještě doporučili nechat zkontrolovat nebo seřídit popřípadě odstranit. Koukal jsem že se dá odstranit nějaké AIS a nějaký doraz v karburátoru, vyplatí se to když motorku mimo město honím do vyšších otáček?. Časem mqm v plánu doplnit výfuky Barracuda. Rád bych dopřál motoru to nejlepší ale zároveň bych nerad snížil jeho životnost odstraněním některých věcí jako je AIS. Předem díky za doporučení, co vše nechat seřídit. Pomalu si dělám seznam abych jim to pak mohl předat. Díky



Reklama


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Údržba  |  Napísal: 15 Júl 2019, 18:31

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
AIS vyhoď,je to enom bruselský kurvítko


zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: Údržba  |  Napísal: 17 Júl 2019, 17:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
pokud chceš jezdit svižněji tak ladaky jsou nezbytné ,potom pruchodnější vzduchovej filtr a nechat to odladit na brzdě , samozřejmě s odpojeným AIS , ten ti ˇnaředíˇ výfukové splodiny a sonda si myslí že maš chudou směs , a když tohle všeshno udělaš tak se ti krasně vyrovna ten propad ve výkonové křivce mezi 3 - 4 tis otaček, airbox řezat nemusíš , frčí to i s originalem slušně - skusil sem jednou na výlet do němec nasadit originální vejfuky , katastrofa - nejelo to , furt sem to musel držet nad 4000ot a příšerně to vibrovalo , i batužek si stěžoval a zakazal mi origo výfuky používat 8)

a doraz v karburatoru taky vyhod braní šoupěti aby se otevřelo naplno, někde je tu celý vlakno o upravach motoru

zde
viewtopic.php?f=3&t=1204
trošku tady
viewtopic.php?f=3&t=1266
něco je i zde
viewtopic.php?f=3&t=1090
navod na odstranění AIS
viewtopic.php?f=3&t=492
a mega vlakno tady
viewtopic.php?f=3&t=579
a taky něco
viewtopic.php?f=3&t=507


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.