Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 15:06


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
doarden
Poslať  Predmet príspevku: vibracie pri 4000ot/min  |  Napísal: 28 Jún 2020, 13:57

Registrovaný: 28 Jún 2020, 13:16
Príspevky: 5

Offline
Ahojte, vedeli by ste mi prosim Vas pomoct? Ide o vibracie na bulldogovi od 4000 ot/min. Motorka sa zachveje a neprijemne vibruje od motoru pri akceleracii od 4000 ot/min az po 5000ot/min. Do 4000 otacok je to uplne v poriadku. Vobec netusim, ze co to moze byt. Mechanicke zvuky a podobne ine prejavy nepocujem. Robi to len pri akceleracii...ked sa plyn ustali tak sa tie vibracie zmiernia. Mam taky pocit keby sa mi nieco vrtilo pod zadkom dost divne. Najviac to citit na 4. a 5 . prevodovom stupni..Dakujem



Reklama


zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: vibracie pri 4000ot/min  |  Napísal: 28 Jún 2020, 18:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
jo kolem 4 tisíc to vibruje i mě , a s origo vejfukama je to nesnesitelný , proto jezdim jenom s ladakama a do 4 tisíc , vic otaček netřeba


vanicekpavel
Poslať  Predmet príspevku: Re: vibracie pri 4000ot/min  |  Napísal: 11 Júl 2020, 15:04

Registrovaný: 08 Jún 2020, 13:26
Príspevky: 11

Offline
doarden píše:
Ahojte, vedeli by ste mi prosim Vas pomoct? Ide o vibracie na bulldogovi od 4000 ot/min. Motorka sa zachveje a neprijemne vibruje od motoru pri akceleracii od 4000 ot/min az po 5000ot/min. Do 4000 otacok je to uplne v poriadku. Vobec netusim, ze co to moze byt. Mechanicke zvuky a podobne ine prejavy nepocujem. Robi to len pri akceleracii...ked sa plyn ustali tak sa tie vibracie zmiernia. Mam taky pocit keby sa mi nieco vrtilo pod zadkom dost divne. Najviac to citit na 4. a 5 . prevodovom stupni..Dakujem

Je to stroj s charakterem,zápachemz výfukum, zvuky i vybracemi do řidítek stupaček a všeho co stroj má mít! Pokud není něco ve špatném stavu patří to k tomu Bulldokovi. Není to žádný instaní stroj ale kus vybrátoru který musíš milovat. Ahoj Pavel Bulldog


AveKT
Poslať  Predmet príspevku: Re: vibracie pri 4000ot/min  |  Napísal: 14 Júl 2020, 09:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19 Júl 2013, 14:50
Príspevky: 57
Bydlisko: Klatovy

Offline
Taky mě to ze začátku trochu vyplašilo. Na čtyřku ty otáčky většinou jen prolítnu. A na pětku při 4000 ot/m opravdu vibruje od motoru. Všimlo si toho víc lidí. Mám ladáky takže lehce nad např. 4300 ot/m už to ustává. Otáčky 4000ot/m odpovídají na pětku rychlosti 120 km/h. Řeším to tak, že jezdím cestovně do 110 km/h nebo nad 130km/h. Když chci vyhnat pavouky z laufů stejně se na 120km/h nikdy nezastavím a otáčky prolítnu.


doarden
Poslať  Predmet príspevku: Re: vibracie pri 4000ot/min  |  Napísal: 18 Feb 2021, 17:09

Registrovaný: 28 Jún 2020, 13:16
Príspevky: 5

Offline
Dakujem za odpovede.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.