Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 22:26


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Peter BT
Poslať  Predmet príspevku: Tesnenie výfuk - zvody  |  Napísal: 03 Jún 2009, 21:16
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
chlapci, všimol som si, že sa mi nedrží poriadne pravý výfuk. zadné uchytenie cez silentblok je ok, dotiahnuté, ale spoj medzi výfukom a kolenom je voľný. Skrutka je síce dotiahnutá úplne, ale ostáva to voľné, pohyblivé.
Predpokladám, že je tam nejaký problém s tesnením. Neviete, ako to tam má byť správne? Nechcem to rozobrať, kým neviem, o čo ide



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2009, 21:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Je tam těsnění,v místě,kde to právě stahuješ tím šroubkem. Já mám kapku volný zase levý výfuk :lol:


PitbullLibor74
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2009, 21:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 19:02
Príspevky: 200
Bydlisko: Olomouc

Offline
To těsnění se může vydrolit a vypálit,tak to pak netěsní....Peter,skoč si do yamahy,stojí to málo,taky jsem to před časem kupoval.

_________________
Pitbulllibor74 - Doggenreiter


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2009, 22:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Opravím Libora,nechoď do Yamahy,je to tam drahý, u louise to máš za polovinu.Jinak jsem na BT čku od Čika dnes nechal přeleštit odřený výfuky(teď vypadají jako nový) a musel jsem to těsnění podložit tenkou skelnou páskou na opravu děravých tlumičů(válela se mi v garáži aspoň 5 let) tak doufám že to bude držet :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2009, 22:54
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
takže ak dobre rozumiem - je tam nejaké tesnenie - pravdepodobne tvaru hadice - ktoré sa natiahne na trubku a spolu vsunie do výfuky a dotiahne tou sponou, že?
takže zajtra idem obehnúť okolitých servisákov, či také niečo nemajú, keď nie, nasleduje yamaha alebo louis vo Viedni

miki, podložil si tesnenie - to znamená, že bolo vytlačené, tenké a tým si zväčšil hrúbku aby držalo?

Dobre som to pochopil?

možno Vám pripadám otázkami ako dilino, ale nemal som to rozobraté, tak len rozmýšlam, ako to tam asi je

díky


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Jún 2009, 23:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Myslíš to dobře,jen to těsnění se dává do trubky a pak se nasune na svod od motoru,je to takový grafitový kroužek a uvnitř to má něco jako drátěnku.Já to pitval ještě na starým,kde se mi to taky uvolnilo :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Júl 2010, 13:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Nemáte někdo českou int. adresu pro objednání těsnění svodů výfuků za rozumný peníz?(cena?).Dík


peperba
Poslať  Predmet príspevku: výfuk  |  Napísal: 19 Júl 2010, 07:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Okt 2009, 08:25
Príspevky: 64
Bydlisko: Bratislava

Offline
Peter BT píše:
takže ak dobre rozumiem - je tam nejaké tesnenie - pravdepodobne tvaru hadice - ktoré sa natiahne na trubku a spolu vsunie do výfuky a dotiahne tou sponou, že?
takže zajtra idem obehnúť okolitých servisákov, či také niečo nemajú, keď nie, nasleduje yamaha alebo louis vo Viedni

miki, podložil si tesnenie - to znamená, že bolo vytlačené, tenké a tým si zväčšil hrúbku aby držalo?

Dobre som to pochopil?

možno Vám pripadám otázkami ako dilino, ale nemal som to rozobraté, tak len rozmýšlam, ako to tam asi je

díky


prid do ba dam ti tesniacu pastu na výfuky mal som ten istý problem ze je ulíkove tesnenie opotrebovane, dal som tam pastu nastartoval som vypalilo sa to a je to ok inak to ze sa ti ty tam urobila fuga resp. to mas volne poriadne si dotiahni drziak výfuku na stupackach lebo sa lubi posunut silenblok a potom sa ti hýbe celé


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.