Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 16:49


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: ztráta výkonu  |  Napísal: 07 Sep 2016, 22:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
To je možný, zvlášť potom hrkání z Polska. "Bylo to v ceně " tak je mi to jedno . Víc jak tacho 180 s větrem v zádech bullda stejně nikdy nepojede . Ais sundávat nebudu stejně brzy vymyslí emise i na motorky.
A co s tím dělal skutečně, to fakt nevím, teda kromě ultrazvuku a synchro.
Edit: Jen tedy pořád nechápu případnou "nerovnici" můžeš to osolit naplno (tedy teče tam víc šťávy) versus nikde se to neprojeví . Když to přicpou gumičkomouchy, tak rovnice opačně platí. Nerozumím tomu, rád se nechám poučit.



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: ztráta výkonu  |  Napísal: 11 Sep 2016, 16:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Jak už jsem psal dávno zpátky, k odstraněným dorazům šoupátek přijdou jiné trysky a větší sání. Nevím co to udělá potažmo přinese pokud se odstraní samotné dorazy, každopádně cca 1/4 zdvihu šoupátek navíc se určitě někde projeví.
Maximálku má Bulldog lehce přes 200kmh tachometrových (tzn asi 185kmh reálná), ale v dosažení brání elektronický omezovač rychlosti který omezuje na 190kmh tacho (tzn 175-180kmh reálná). Myslím že pátý převodový stupeň by šel dotočit až do otáčkového omezovače.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: ztráta výkonu  |  Napísal: 11 Sep 2016, 18:22

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Hned po koupi Bulldoga jsem mimo jiné odstranil již zmíněné dorazy v karbenátkách plus AIS systém ... a co tak srovnávám třeba při společné vyjížďce na srazech ... nijak neztrácím za mašinama s otevřeným sáním a otevřenýma laufama ... :o


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: ztráta výkonu  |  Napísal: 11 Sep 2016, 19:32

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
kluci raši vymyslite,co s převodovků,mě to úplně rve střeva,dyž potřebuju nekeho předjet a ten motor vytočím a je ně ho líto,jináč jezdím stabil kolem 3000ot,do tech 100km/h,potem se mě zdá,že ho moc vytáčám


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: ztráta výkonu  |  Napísal: 11 Sep 2016, 21:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Ford : mám stejný problém, vypěstoval jsem si ho po letech na Jawě 350.
Řešení : lítej chvíli mezi 6-6,5tisíc, pak ti 4 tisíce otáček budou připadat jako líný převalování.
Mám teď najeto kolem 80tis km,motorka má za sebou spousty výletů po dálnicích kdy jsem jel trvale kolem 4,5-5tis otáček (v sumě to bude hodně tisíc km v tomhle režimu) a prostě nic, nic to nedělá. Olej nebere.
Proto ten motor dostal trochu jiný vačky oproti dragstaru.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: ztráta výkonu  |  Napísal: 12 Sep 2016, 16:22

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
cafe-racer píše:
Ford : mám stejný problém, vypěstoval jsem si ho po letech na Jawě 350.
Řešení : lítej chvíli mezi 6-6,5tisíc, pak ti 4 tisíce otáček budou připadat jako líný převalování.
Mám teď najeto kolem 80tis km,motorka má za sebou spousty výletů po dálnicích kdy jsem jel trvale kolem 4,5-5tis otáček (v sumě to bude hodně tisíc km v tomhle režimu) a prostě nic, nic to nedělá. Olej nebere.
Proto ten motor dostal trochu jiný vačky oproti dragstaru.




ale tož,ani chvílu,to prostě nemožu psíkovi udělat.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: ztráta výkonu  |  Napísal: 12 Sep 2016, 19:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Rozumím ti. Bez vytáčení to prostě zůstává "na kochačku".

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: ztráta výkonu  |  Napísal: 11 Apr 2017, 11:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Na podzim se u mě dostavilo chcípnutí při akceleraci, takže jsem šel včera najisto do karburátorů, a ono vůbec nic. byly perfektně čisté. Aspoň jsem si dal rozborku a sborku. Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet jestli to zmizelo, ale tedy jestli ne tak se tady ozvu protože to není úplně příjemné.
Jinak vyměněný olej s filtrem, ještě nechám vyměnit olej v přední vidlici a možná seřídit ventily (u těch mých ročních km to teď trochu nemá smysl :-) )a snad budu připravenej na nějakou víkendovku v Alpách.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.