Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 03:11


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 16:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Peter BT píše:

Ale Mirek je ináč dobrý chlap, len ho musíš poznať. A to že ťa naserie dva krát za týždeň, na to si tiež zvykneš, vedel by som ti rozprávať.... trvalo mi to dlho..... :D



Jenom,jestli to neříkáš jenom tak :roll:
Jinak pan Break měl možnost mě poznat,ale asi neměl zájem se se mnou pozdravit.To já kamkoli přijedu,tak se pozdravím se známýma i neznámýma,už jsem tak vychovaný.
A to že Zajdovi odmítl pomoc při zajištění prezentu pro organizátory srazu(max.15min.času),to mě dojalo a na tohoto pána jsem si již svůj osobní názor udělal. Proto jsem šel s pár přátely pěšky na Seč a z5,hodina zábavy v trapu,ale co,žíly se nám nezkrátily.
Já napíšu,to cítím,už takový jsem,ale zatím jsem ještě nikoho ve štychu nenechal a jak doufám(vážně) píše Petr,nejsem mrcha.



Reklama


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 20:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Kdopak to zas tady mrví vlákno... :lol: :lol: :lol: Jen zpět k tématu,já ke zvednutí motorky nikoho nepotřebuji,mám ten zvedák race z "Tamota" a pan majitel mi ho předal osobně v Holicích za lidových 1.000kč poněvadž byl ukázkový,takže já jsem plně spokojený,ale je fakt že jinak je cena úplně jinde. Stabilita je taky v pohodě,a pokud do motorky nemlátím z vrchu kladivem tak si myslím že špalek pod motorem taky není na závadu. Motorka zvládla stát bez obou kol. Navíc je stojan univerzální.... Toť jen názor a zkušenost... :wink: :lol:

_________________
A.C.A.B.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 20:36
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
stonemen píše:
Kdopak to zas tady mrví vlákno... :lol: :lol: :lol: Jen zpět k tématu,já ke zvednutí motorky nikoho nepotřebuji,mám ten zvedák race z "Tamota" a pan majitel mi ho předal osobně v Holicích za lidových 1.000kč poněvadž byl ukázkový,takže já jsem plně spokojený,ale je fakt že jinak je cena úplně jinde. Stabilita je taky v pohodě,a pokud do motorky nemlátím z vrchu kladivem tak si myslím že špalek pod motorem taky není na závadu. Motorka zvládla stát bez obou kol. Navíc je stojan univerzální.... Toť jen názor a zkušenost... :wink: :lol:


prosím tě to by mě zajímalo, jak to zvládáš postavit sám :shock: :?: můžeš to blíže rozvést ? díkes :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 20:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Musím řict že to taky zvládám sám a zvedák mně vyšel taky na 1000,- a to byl nový :wink: Na podepření kyvky má dvě vidličky a je dost stabilní.Teď když mám centrál tak je mi na prd :wink: Tlak na vanu je při použití zvedáku malý protože tím vyrovnáváte "balanc".Samozřejmě zvedat bulďu jen pod vanou je riskantní a snad to nikoho nenapadne :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 20:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Ouklend píše:
prosím tě to by mě zajímalo, jak to zvládáš postavit sám :shock: :?: můžeš to blíže rozvést ? díkes :wink:

Není problém :wink: k mašině se postavím ze zadu, najedu se stojanem pod kývku na určené rovné plošky, rozteč na držácích je už pevně nastavena, pak chytím uchopy spolujezdce, motorku srovnám a stojan sešlápnu nohou... Samozřejmě to chce trochu opatrnosti (jako u baby :lol: ) A pokud potřebuju něco dělat i na předním kole tak použiju ten Mirasův hever, a zvednu si ji pod motorem přes krátký prkno... Motorka se nekolíbe díky stojanu a nejezdí dopředu,dozadu díky heveru... 8)

_________________
A.C.A.B.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 20:56
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
stonemen píše:
Není problém :wink: k mašině se postavím ze zadu, najedu se stojanem pod kývku na určené rovné plošky, rozteč na držácích je už pevně nastavena, pak chytím uchopy spolujezdce, motorku srovnám a stojan sešlápnu nohou... Samozřejmě to chce trochu opatrnosti (jako u baby :lol: ) A pokud potřebuju něco dělat i na předním kole tak použiju ten Mirasův hever, a zvednu si ji pod motorem přes krátký prkno... Motorka se nekolíbe díky stojanu a nejezdí dopředu,dozadu díky heveru... 8)


díky. v sobotu máme doma nějakou oslavu, tak ještě před požitím řeknu někomu statnému z rodiny o jištění a vykouším. zní to jednoduše ...


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 21:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Ouklend píše:
díky. v sobotu máme doma nějakou oslavu, tak ještě před požitím řeknu někomu statnému z rodiny o jištění a vykouším. zní to jednoduše ...

Držím palce,hlavně klid a rovnováhu :wink:

_________________
A.C.A.B.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 21:06
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
stonemen píše:
Držím palce,hlavně klid a rovnováhu :wink:


díkes. však jo. jak jsem psal. hlavně před požitím. to je sice klídek a pohodka, ale rovnováha v prde.. :lol:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 21:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No vidíte,tak nakonec kluci ušatí zjistíte,že to bude rukama a kyvkový ,,profesionalní,, zvedák je jednochlapový :lol: :lol: :lol:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Sep 2009, 22:34
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mirek1 píše:
No vidíte,tak nakonec kluci ušatí zjistíte,že to bude rukama a kyvkový ,,profesionalní,, zvedák je jednochlapový :lol: :lol: :lol:


... no však. opráším z něj prach a jdu na to. já už měl strach, že mě samotnému na samotě u lesa bude todle udělátko k ho... teda k ničemu ... :lol:


durinkos
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Okt 2009, 19:18

Registrovaný: 29 Apr 2009, 20:12
Príspevky: 118
Bydlisko: Puchov

Offline
no ja som si uz na zimu objednal ten centralny stojan. mam na tom ladaky od ixilu a stojan nemozem poriadne sklopit. bude nutne ho asi kapanek upravit!


peperba
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Okt 2009, 20:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Okt 2009, 08:25
Príspevky: 64
Bydlisko: Bratislava

Offline
len tak pre info teraz som sa vratil s viedne a u Louisa maju stojan pod zadne koleso v akcií za 19,95€ a nekupil som ho....vsimol som si to az v letaku (co mi cica pribalila ku prilbe) po ceste domov...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Okt 2009, 01:43
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
peperba píše:
len tak pre info teraz som sa vratil s viedne a u Louisa maju stojan pod zadne koleso v akcií za 19,95€ a nekupil som ho....vsimol som si to az v letaku (co mi cica pribalila ku prilbe) po ceste domov...


nevěš hlavu. ten stojan tam mají v akci myslím častějc, takže můžeš zkusit příště znovu ... :wink2:


Marian (Mana)
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Nov 2009, 17:18

Registrovaný: 19 Okt 2009, 20:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Kvášňovice (okr.Klatovy)

Offline
Já mam tenhle,stál 908Kč i s poštovným.
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Nov 2009, 18:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Marian (Mana) píše:
Já mam tenhle,stál 908Kč i s poštovným.
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

A jak řešíš předek?Moto přece nemůže stát celou zimu vahou na př. kole.Nebo jsem něco přehlídnul? :?: :!:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.