Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 20:13


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
GumaJ
Poslať  Predmet príspevku: ELEKTRIKA!?!  |  Napísal: 03 Aug 2009, 07:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
Zdar pánové,
dnes po ránu mě bulda vyděsil až skoro k po... :x cestou do rachoty v půl patý ráno mi přestali jít cestou blinkry a po dalších 10ti kilácích uplně klekla elektrika a bulda chcípnul... :cry: Vypnul-zapnul jsem spínačku,v pohodě nahodil a dojel... :?: Teď již vše fachá,provádím kontrolu kabeláže a konektorů,žádnej problém nenacházím... :roll: Nepotkalo to již někoho z vás?
Budu rád za každou radu.Díky 8)

_________________
Obrázok



Reklama


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 09:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
hele to bude klasickej dojeb nehoraznyho radu pravdepodobne te ceka rozdelani hlavniho svazku a kompletni kontrola a spoju vekerejch

_________________
R.I.P.Rest In Pain


durinkos
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 16:18

Registrovaný: 29 Apr 2009, 20:12
Príspevky: 118
Bydlisko: Puchov

Offline
uz to tu raz bolo riesene alebo som to niekde cital. a bolo to v smerovkovom prepinaci cosi tam skratovalo. skus to pozriet.


GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 17:28
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
No cestou domu už vše šlapalo jak má...ale stejně jsem buldu dal do servisu bo se přiblížilo 20tis,a pokusí se mi na to taky kouknout.Dík za tip,to info o tom přepínači mu tam dám.

_________________
Obrázok


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 19:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
To se mi stalo taky, akorát jsem přijel na křižovatku a najednou to chcíplo. Vypnul jsem klíček a blinkry a už to chytlo a jelo. Dělaly to tuningové blinkry od prvního majitele, které zapojovalo nějaké prase a dělalo to někdy bordel. Tak jsem koupil diodové a od tý doby vše v pořádku.


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 22:02

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:idea: ZDAR!Já to řešil tady nějak začátkem jara na 1 vyjíždce...Mne se to totálně zbláznilo,ale motorka jela v pohodě a dělali to tuningové blinkry,někde to probíjelo a zbláznilo to budíky...Ted tam mám led diody v plastu a klid...

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Aug 2009, 23:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Na bulldovi mám aj ja iné smerovky ako origo, dokonca sú iné v predu a iné v zadu. Na predných som nebadal žiadne anomálie, no tie zadné spočiatku odpaľovali žiarovky. Dúfam, že ma vyššie opisované prekvapenia nečakajú... No pre každý prípad sa opýtam : kde dostať tie LED blinkry a v akých cenových reláciách sa pohybujú? Prípadne hoši hoďte sem nejaké foto, ak vás to moc neobťažuje. Čo sa týka Gumajovho problému, mne sa to stalo na JAWA 350/639 po prestavbe a tiež to bol ten blinkrový spínač. Až na tú drobnosť, že na 350-ke to odpálilo hlavnú poistku...

_________________
Ride Free


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 05:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
kurva chlapi jak muzou spravne zapojeny blinkry delat jiej bordel nez ze vyodej pojistku ?

_________________
R.I.P.Rest In Pain


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2009, 13:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Jo tak tuhle otázku jsem si pokládal několikrát. Proč to nevyhodilo pojistku? Nevím,ale od tý doby to funguje.


GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Aug 2009, 19:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
Tak snad vyřešeno :shock:
Technikovi se nepozdávala spínací skřínka,že jde trochu ztuha,ale jinak vše f pohodě,dnes jsem na to kápnul,po zapnutí klíčkem mi vše naskočilo,ale když jsem se rozjel všimnul jsem si,že klíček je v mezipoloze OFF a ON :!:
Dal jsem blinkr,že zajedu ke krajnici,neblikal,a v tu chvíli mi bulda zdechnul.
Takže jsem si začal dávat bacha na správnou polohu klíčku no a celý odpoledne jsem jezdil bez problémů... 8)
Jen mi začal bulda netánout a cukat nad 4tisíce,no ale to je jiná kapitola,že :roll:
Tak asi půdu hledat létající mouchyGumičky :x

_________________
Obrázok


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Aug 2009, 20:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
GumaJ píše:
Tak snad vyřešeno :shock:
Technikovi se nepozdávala spínací skřínka,že jde trochu ztuha,ale jinak vše f pohodě,dnes jsem na to kápnul,po zapnutí klíčkem mi vše naskočilo,ale když jsem se rozjel všimnul jsem si,že klíček je v mezipoloze OFF a ON :!:
Dal jsem blinkr,že zajedu ke krajnici,neblikal,a v tu chvíli mi bulda zdechnul.
Takže jsem si začal dávat bacha na správnou polohu klíčku no a celý odpoledne jsem jezdil bez problémů... 8)
Jen mi začal bulda netánout a cukat nad 4tisíce,no ale to je jiná kapitola,že :roll:
Tak asi půdu hledat létající mouchyGumičky :x

Čeče ty jsi asi lapnul černého petra mezi pesany. Držím palečky ať vše dopadne v pohodě a tot bylo poslední zazlobení. :wink: :arrow:


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Aug 2009, 20:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Ak Ti ide spínacia skrinka ,,ztuha" , možno by pomohol grafitový olej používaný na mazanie zámkov. Prípadne pred tým prestreknúť WD 40 pre vyčistenie.

_________________
Ride Free


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.