Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 17:13


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Návod na odstranění systému AIS  |  Napísal: 22 Nov 2009, 22:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Zdravím,

chystám se přes zimu odmontovat systém AIS z mýho BT; postahoval jsem k tomu různý informace, tak kdyby jste chtěli počíst, uložil jsem to tady:
http://www.motoborgo.net/data/ais_removal.pdf

Je to směs informací z francouzskýho fóra o BT a z dílenský příručky.
Když to klapne, budu mít i fotky ze svých prací.

Martin



Reklama


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Nov 2009, 23:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Martine bravo,to je téměř vyčerpávající a do toho také půjdu.Mohl by jsi sem hodit i nějaký rozměrový plánek na ty zátky? :wink: a případně co je ta záslepka s tím objednacím číslem? Trochu mi tam nedochází proč setaké povoluje startér ale to mi doklepne možná po tom co to prohlídnu :wink:
Velmi podařený příspěvek :!:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 00:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
cafe-racer! Starý ďábel! Pekná prácička. Myslím ten príspevok. Fakt na úrovni, zrozumiteľné, prehľadné, výstižné...Super.

_________________
Ride Free


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 09:34
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Martine, tak si sa predsa len rozhodol?
verím, źe budeš spokojný. Mne to robili spolu s pretriskovaním a výmenou sania, takže neviem, čo nakoľko zlepšilo chovanie motora, ale celkovo som spokojný. Akurát som to neodmontoval z motorky, len zaslepil. (aby som to prípadne vedel spojazdniť, keby niečo :D )
Ty už ostatné máš, takže to dostaneš asi do stavu, ako som teraz ja, akurát budeš ľahśí a tým pádom rýchlejší :D

Veľa zdaru všetkým :thumbup3:


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 18:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Díky, díky, já to ale fakt jenom přeložil :-) Praktické poznatky dodám během samotných úprav, zatím k tomu fakt nic víc nevím.

Peter, čím jsi to zaslepil?

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 20:34
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Martine, nie som si tým úplne istý, ono sa to tak nejako zbehlo, že mi zavolali ceztelefón zo servisu, źe by to odpojili, že to by malo tiež prospieť, ale źe to spravia vratne, takźe sa môźem potom rozhodnúť. takže všetky detaily neviem, ale zajtra sa na to popýtam.

takže aspoň to, čo som si istý:
- hadica do airboxu je na svojom mieste - u teba foto č.5 - preverím, či ju neupchal vo vnútri
- trubky k valcom sú na svojich miestach - u teba foto č.8 - mám dojem, źe sťahovacie pásky sú nejaké nové, takže je možné, źe tam niečo vkladal, preverím zajtra
- podtlaková hadica je odstránená, pôvodne to bolo nejako zaslepené, mne to asi vystrelilo cestou na zraz v máji - motorka ťažko štartovala ráno, aj sa na mňa chlapci čudne pozerali, chvíľu prskala, keď sa zohriala tak išla. Až doma som objavil, že tento nátrubok je otvorený a občas - pri tom prskaní tam šľahajú plamienky - natiahol som na nátrubok kúsok palivovej hadičky(cca 25mm) čo používame na modeloch a zarazil som do nej hladký driek zo skrutky M3 - funguje odvtedy

takže zajtra doplním info


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 20:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
No supr,tak aspon mám důvod se do toho pustit... :wink:

_________________
A.C.A.B.


PitbullLibor74
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Nov 2009, 21:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 19:02
Príspevky: 200
Bydlisko: Olomouc

Offline
Taky to udělám..Počkám na cafe-racera až dohodí svoje fotky a poznatky...

_________________
Pitbulllibor74 - Doggenreiter


durinkos
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Nov 2009, 16:10

Registrovaný: 29 Apr 2009, 20:12
Príspevky: 118
Bydlisko: Puchov

Offline
dobry navod. len ma trochu odradza to strielanie do vyfukov. bez toho by to nebolo ono!


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 11:00
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
nestrachuj sa, u mňa (a potvrdzuje mi to aj Braňo) výfuk jednoznačne ožil, netvrdím, źe je to divoké strieľanie, ale urćite je to živšie ako bolo predtým. Po zavretí to síce nedáva šlehy (to ani nikdy nedával) ale urćite aspoň pokašliava chrochtí a čo ja viem ako by som to mal nazvať. Ale je neporovnateľne živší - samozrejme záleží aj na následnom doladení karburátorov.
U mňa po úprave ako som ju už inde popísal jednoznačne motorka zvukovo ožila :thumbup3:


durinkos
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 18:28

Registrovaný: 29 Apr 2009, 20:12
Príspevky: 118
Bydlisko: Puchov

Offline
mam ladaky od ixilu a nerad by som prisiel o tu sympfoniu


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 22:23

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Hoši,
nechci vám kazit smělé plány na zimu, ale neodpustím si několik poznámek k tomuto tématu :
za prvé autor článku špatně přeložil a proto i špatně pochopil některé funkce/vlastnosti toho AIS.
Jediné s čím s ním mohu souhlasit je vyšší teplota ve výfuku při funkčním AIS a možná změna ve střílení do výfuku, to ostatní určitě ne.
Pokud někdo očekává nějaké zvýšení výkonu = marná naděje, na funkci motoru to nemá pražádný vliv.
Nejsem ekolog, takže trochu víc toho smogu po odmontování AIS nikomu vadit asi nebude, ale to je tak jediný významný efekt po odmontování AIS :D
R.


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 06:41

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Počkám až jak to dopadne a jaké budou výsledky. Pak bych si to nechal udělat taky. Jinak díky Cafe-racer za návod.

Leoš


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 09:01
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Takže dopĺňam, ako som sľúbil info zo servisu, kde mi odpájali AIS. Takže u mňa je odpojená len hadička podtlakového ovládania a jej nátrubky sú zaslepené ako som popisoval vyššie.

to Break: určite sa v motoroch tak nevyznám ako ty, ale skutočnosť u mňa bola nasledovná:

1/ najprv sme odmerali moto na brzde
2/ nasadila sa topham sada aj s krytom airboxu - väčší otvor+KN filter
3/ odmerala sa moto na brzde
4/ odpojilo sa AIS + nové nastavenie karburátorov, dinojet - potrebné úpravy, lebo sa motor po odpojení AIS veľmi obohatil
5/ odmerala sa moto na brzde

Po zrovnaní grafov - výkon-krúťák som sa rozhodol AIS nechať odpojené - bol tam väčší rozdiel, ako keď sme nasadili len Topham. Ja som sledoval hlavne krúťák - jeho priebeh, nešiel som na max výkon, ten ma tak nezaujímal. Podľa servisáka sa s výkonom ešte dalo ísť o pár koníkov vyšie, bolo by to ale na úkor krúťáku - to som nechcel.

Grafy netvrdím že dávajú skutočné hodnoty - ale podstatná je zmena oproti pôvodnému stavu

Podrobnejšie som to popisoval v sekcii tuning motora

http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=39&postdays=0&postorder=asc&start=15


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 09:50

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Peter BT píše:
Takže dopĺňam, ako som sľúbil info zo servisu, kde mi odpájali AIS. Takže u mňa je odpojená len hadička podtlakového ovládania a jej nátrubky sú zaslepené ako som popisoval vyššie.

to Break: určite sa v motoroch tak nevyznám ako ty, ale skutočnosť u mňa bola nasledovná:

1/ najprv sme odmerali moto na brzde
2/ nasadila sa topham sada aj s krytom airboxu - väčší otvor+KN filter
3/ odmerala sa moto na brzde
4/ odpojilo sa AIS + nové nastavenie karburátorov, dinojet - potrebné úpravy, lebo sa motor po odpojení AIS veľmi obohatil
5/ odmerala sa moto na brzde

Po zrovnaní grafov - výkon-krúťák som sa rozhodol AIS nechať odpojené - bol tam väčší rozdiel, ako keď sme nasadili len Topham. Ja som sledoval hlavne krúťák - jeho priebeh, nešiel som na max výkon, ten ma tak nezaujímal. Podľa servisáka sa s výkonom ešte dalo ísť o pár koníkov vyšie, bolo by to ale na úkor krúťáku - to som nechcel.

Grafy netvrdím že dávajú skutočné hodnoty - ale podstatná je zmena oproti pôvodnému stavu

Podrobnejšie som to popisoval v sekcii tuning motora

Dík za reakci, musím ač nerad upozornit na zásadní chybu v metodologii měření změn.
Pokud bys chtěl dokázat vliv AIS, tak bys nesměl současně s tím odpojením AIS ještě nasadit Dynojet a přenastavit karburátory jak píšeš v kroku 4/
Takovéto měření nic o vlivu AIS nevypovídá, neboť mě osobně osazení pouze Dynojetu přidalo změřených skoro 8koní !
Odpojení AIS ti taky nemohlo samo o sobě obohatit směs a pokud ti to někdo tvrdí tak lže a nebo tomu nerozumí.
Ostatně když nekdo tvrdí že by mohl být větší výkon na úkor krouťáku, tak ať vrátí školné, protože změřit se dá jen kroutící moment - výkon se jenom počítá vynásobením otáčkami evidentně si plete dojmy s pojmy :lol:
Ovládání AIS funguje na prakticky stejném principu jako podtlakové posilovače brzd u každého auta a když se posilovač odpojí, tak jde akorát pedál ztuha a jinak nic - nikdo si tím výkon nezvyšuje ...... :lol:
R.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.